Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kapcsolatban élsz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban élsz, hogy ismerkedtél meg a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Ha lehet a nemeteket is írjátok le légyszi. Azért kérdezem mert nekem az a tapasztalatom ha az ember nem keres párt akkor nem repül bele a galamb a szájába. Pedig azt hittem ez így megy mert vannak ezek a mondások hogy majd eljön az igazi csak várni kell meg hasonlók.
2015. jún. 16. 16:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Love.hu-n. Én írtam a hölgyre és először mert felmenni ilyen oldalra és én voltam az első akivel randizott.

Én már 4 éve lógtam az oldalon. 37/F

2011 óta vagyunk együtt van egy Angyali kisfiúnk és csodás az életünk. Persze ehhez nagy szerencse kellett.

2015. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Badoo :) 32/N
2015. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Honfoglalón játék után, azóta hozzá mentem, és van 1 gyerekünk. Ennek már 9 éve.
2015. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Youtubon.

Volt egy srác akinek mindig kommenteltem a videóihoz, azt hittem külföldi de írt h nyugodtan írhatok magyarul is...aztán elkezdtünk beszélgetni és végül összejöttünk.

22/n

2015. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy szinte mindenkin neten jött össze valakivel.
2015. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ha valaki odamenne idegenként valakihez az utcán nem nézné a másik jó szemmel. Ma már egy ilyen után azt hiszik az emberről hogy félbolond vagy sorozatgyilkos, mit akarna ez tőlem hisz nem is ismer.
2015. jún. 16. 18:15
 27/29 anonim ***** válasza:

Teljesen váratlanul ismerkedtünk meg egy baráti sörözgetős, meccs nézős estén. Ha úgy vesszük akkor belerepült a galamb a szánkba:D

Röviden nagyon sokat beszélgettünk és úgy váltunk el, hogy megjegyezte, hogy szeretne még beszélgetni velem, mondtam neki, hogy én is vele, viszont 'régimódi' vagyok ilyen téren és hogy hogyha szeretne beszélgetni akkor keressen majd ő.:) Másnap bejelölt, egy hét múlva randiztunk.:)

2015. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

még középiskolában ismerkedtünk meg, egy csoportban voltunk nyelvi órán. elkezdtünk facebookon beszélgetni (ő kezdeményezett) aztán randizgattunk, összejöttünk :D nem túl extra történet, de nagyon boldog vagyok vele 3 éve :)

20/l

2015. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Koncerten ismertem meg a férjemet. Nem kerestem párt. Tipikusan az az ember vagyok, aki sosem keresett célzottan párt, ki nem állhatom az erőltetett randikat. Inkább spontán beszélgettem mindig emberekkel összejöveteleken, rendezvényeken, kiruccanásokon, ismerősök ismerőseivel, stb. és valahogy ebből alakult ki kapcsolatom, ha megismertem érdekes embereket. De sosem volt az célzottan a fejemben, hogy na most odamegyek és felszedem...
2015. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!