Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kapcsolatban élsz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban élsz, hogy ismerkedtél meg a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Ha lehet a nemeteket is írjátok le légyszi. Azért kérdezem mert nekem az a tapasztalatom ha az ember nem keres párt akkor nem repül bele a galamb a szájába. Pedig azt hittem ez így megy mert vannak ezek a mondások hogy majd eljön az igazi csak várni kell meg hasonlók.
2015. jún. 16. 16:47
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ezekszerint a férfinak kéne kezdeményezni :D Az a baj hogy eddig akinek kezdeményeztem az nem igazán volt rám kíváncsi akit meg érdekeltem az mondjuk úgy finoman hogy "közelébe nem volt a mércének" Most lehet azt gondolni hogy egy beképzelt nyomi vagyok de nem, van szemem látok másokat és magamat, van egy jó értékrendem is (számtalanszor megerősítették hogy így van) egyszerűen csak bejövök a nem olyan szép lányoknak. De gondolom ezzel sok férfi van így, meg sok nő tetszik a kevésbé jóképű pasiknak.
2015. jún. 16. 17:02
 12/29 anonim ***** válasza:

koliban laktam, ott volt egy rendezvény, amire egy közös (akkoriban szintén a koliban lakó) barátunk őt is meghívta. ilyen egész napos bográcsfőzőverseny-jellegű dolog volt. akkoriban volt barátom- tehát, egyértelműen nem kerestem párt-, de ez az egy nap alatt annyira nagy hatást tett rám, hogy másnap elmondtam az akkori barátomnak, hogy van ez a fiú- mit fiú, már kész férfi-, aki nagy hatást tett rám. még kb egy hétig húztuk kettőnket, de addig is beszéltem néha Facebookon ezzel a másik pasival, meg néha találkoztunk is- minderről tudott az akkori barátom, ezeken kívül más (csók, szex) nem történt-, és akkorra már világossá vált előttem, hogy nekem ő kell. szakítottam is, és összejöttem az új pasival.


ez volt lassan 1,5 éve, szeptemberben lesz egy éve, hogy együtt élünk, van egy cicánk és gyűrű az ujjamon :)


valóban olyan helyzet volt, hogy derült égből fasírt alapon megjelent a NAGY Ő, holott egyáltalán nem kerestem.

2015. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Ő írt rám, hogy van e kedvem ismerkedni, elsőre nekem nem is volt szimpatikus, de végül visszaírtam neki, pedig kb soha senkinek nem írtam vissza :D

Csak épp rossz kedvem volt, nem volt kivel beszélgessek, és így visszaírtam neki, úgy voltam vele hogy max beszélünk pár sort és annyi.

Aztán már 2 levél után átváltottunk facebookra, és az ottani képein már sokkal jobban tetszett. Kb 3 hét után meg is beszéltünk egy személyes találkozót, ahol én kb 10 perc alatt beleszerettem.

Azóta eltelt 4 év, 2 éve együtt is élünk, és imádom, ő az életem értelme azóta is.

Hát ennyi :)

2015. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igen ezen a történeten is látszik hogy pl a netes ismerkedéseknek vannak hátrányai. Én pl a képeken feleolyan jól se nézek ki mint élőben és ezt nem csak én állítom így, rólam egyszerűen nem lehet jó képet csinálni. Dehát ez van, élőben kell próbálkozni :)
2015. jún. 16. 17:07
 15/29 Mumusan ***** válasza:
Egy srác (azóta jóbarátunk) elhívott párszor motorozni, a mostani párom is ugyanabban a társaságban motorozott. Felfigyeltem rá, ő is rám, aztán egy közös buliban összejöttünk.
2015. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kockák vagyunk, wowozunk. De a való életben senki nem mondaná meg rólunk, hogy a hobbink. Szóval már 1,5-2 éve egy guildben játszottunk. Heti háromszor 4 órát minimum "együtt" töltöttünk, másik 23 emberrel. Aztán egyik hétvégén az egyik ismerőssel hármasban kezdtünk játszani. Aztán az ismerős elmaradt és mi maradtunk ketten, elkezdtünk személyesebb témákról is beszélgetni nem csak a játékról. 2 hétre rá megvolt az első randi. Félév után összeköltöztünk immáron majdnem 3 éve. Szóval konkrétan valaki leszólít valaki lépés nem volt. A közös hobbi hozott össze minket. Az előtte lévő közös játék miatt állandóan hallottam a hangját, abba már első pillanattól bele voltam habarodva, persze képletesen :) Volt egy találkozó valahol 1 év környékén, akkor láttuk egymást, emiatt a képcserés játék nem kellett :)


Szóval erre lehet azt mondani, hogy haveri körből jöttünk össze? :D Igazából azóta is csak röhögni tudunk ezen ha valaki kérdezi hogy ismerkedtünk meg és elmeséljük és látjuk a ledöbbent arcokat, mivel általában evidens kérdésként merül fel, mert az ország két végéből származunk és egy harmadik helyen költöztünk össze :)

2015. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Taurin wowoztok egyébként?
2015. jún. 16. 17:26
 18/29 anonim ***** válasza:
64%

Belerepült a sült galamb a számba.

Bátyám barátja volt, és kialakult.


L

2015. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Társkeresőn írtam rá a páromra. Korábban nem kezdeményeztem én a beszélgetéseket, de meguntam, hogy akik rám írtak, messze álltak az általam preferált típustól (szerintem el sem olvasták az adatlapomat). Magamból kiindulva úgy gondoltam, nem biztos, hogy aki felregisztrált az oldalra, böngészi is az oldalt, úgyhogy nem árthat egy üzenet, amiről értesítést kap, lehet ő is engem keres.. Visszaírt, hamar kiderült, hogy összeillünk, két hónap múlva összeköltöztünk, három éve élünk együtt.
2015. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Love.hu

Írt egy gyönyörű, hosszú levelet, amiből kitűnt, hogy végre valaki olvasta az adatlapomat (ez ritkaság volt). Jó volt a helyesírása, értelmes dolgokat kérdezett és válaszolt, napi 1 levélt váltottunk, de az több oldalas :)

Kb 1,5 héttel később elhívott randizni, 11 órás lett a találka és utána se engedtük el egymást szívesen.

Én nem láttam róla fényképet, ő rólam igen, így én a megbeszélt helyen láttam először.

21/N

2015. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!