Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért panaszkodnak, hogy nincs senkijük?

Figyelt kérdés

Megértem, hogy rossz, ha az embernek nincs senkije, nem érzi, hogy szereti valaki, és keresi, de azt érzem, manapság egy kicsit túl van dimenzionálva ez a párkeresés, meg a szerelem. Mi van, ha nem is elemi vágya a legtöbb embernek, csak a média, barátok, szűk környezet úgymond átmosta az agyukat, és már meg sem tudják különböztetni, hogy a valódi énjük akarja-e ezt igazán, vagy az előbb említettek hatása?


kort, nemet írhatsz.


2015. jún. 18. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha a valódi énjük nem akarja, akkor nem panaszkodnának. Itt arról van szó, hogy akarja, de nem sikerül.

Arról nem is beszélve, hogy ez a gyk, nem feltétlen az egész btársadalom, szerintem párszáz ember nyomja itt rendszeresen a hülyeségeit, szóval ebből messzemenő következtetést ne nagyon vonjál le.

F

2015. jún. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most egy kicsit átírom a kérdésed szövegét, hogy lássad az ostobaságod,bocs.


"Megértem, hogy rossz az embernek,ha nincs mit ennie,nem érzi, hogy tele a gyomra és keresi az ennivalót, de azt érzem, manapság egy kicsit túl van dimenzionálva ez a betevőkeresés meg az éhség. Mi van, ha nem is elemi vágya a legtöbb embernek, csak a média, barátok, szűk környezet úgymond átmosta az agyukat, és már meg sem tudják különböztetni, hogy a valódi énjük akarja-e ezt igazán, vagy az előbb említettek hatása."


Az érzelmek,szeretetre vágyás hasonló alapvetés, nem pedig médiafikció.

2015. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert egyedül az élet szart sem ér, viszont én annyira ocsmány vagyok, hogy soha sem lesz olyan lány, aki összeállna velem.
2015. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert nincs senkijük.
2015. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!