Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha bunkósággal a nők durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunkósággal a nők durván 30-40%-át le tudjuk venni a lábáról, akkor megérné normális, értelmes, szerény srácnak lenni, ha így a nők maximum 5-10%-át érdekelnénk?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 23:38
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
#10: Mert Ön már nagymamának tetszik lenni. :) És különben is Önt már levette valaki a lábáról, szóval ne okoskodjon itt különféle esélyek komparálásáról, kérem.
2015. jún. 26. 23:52
 12/41 anonim ***** válasza:
81%
Ki mondta, hogy aki normális, az unalmas, és egyszerű? :D Én nem tapasztaltam ezt, sosem voltam paraszt gyökér a nőkkel, mégis nem egy barátnőm volt már.
2015. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Mumusan ***** válasza:
96%
Rendben kedveském, nem pofázó üzemmódra kapcsol a nagymama. 28
2015. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
#14: Fel tetszett cserélni a két számot a végén: 82. :D
2015. jún. 26. 23:56
 15/41 anonim ***** válasza:
Miért akarnám magam megjátszani egy életen át, hogy bunkó vagyok? Egy ilyen kapcsolatot maximum 1 dologra lehet felhasználni, az pedig szerintem nem ér annyi energiabefektetést.
2015. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
17%

#11 Ez bizony így van.


Bár én nem hiszek a "normális" és "nem normális" nőkben, számomra teljesen egyformák. Megvan a rendeltetésük az életben mint absztrakció: elsősorban a fajfenntartás, továbbá, hogy kényeztessék a domináns életformát, a férfit.


Az emancipált világszemlélet óta ez a rend meglehetősen felbomlani látszik és szerintem nagyon nincs ez így rendjén. Szerintem a viselkedés nagyon elenyésző a nők érdeklődősét illetően, a külsőd és az anyagi helyzeted sokkal inkább számottevő.


Ha számokban kellene kifejezni akkor azt mondanám 90% hatást gyakorol rájuk a külsőd és a vagyonod (ennek lebontása már jóval bonyolultabb, most mellőzném), 9% a belső értékek. A maradék 1%-ot pedig fenntartom az anomáliák és kivételek számára.

2015. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Mumusan ***** válasza:
91%

#15

Ebben a korban már a hallókészülékemet is az orromba dugom mert felcserélem az inhalátorommal :D

2015. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Mumusan ***** válasza:

#17


Ez egy nagyon szomorú világkép.

2015. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
3%
úgyan melyik mai nőnek kell a kedvesség? egyiknek se a romantikus pasik ideje lejárt ! ha kedves vagy 1 nővel irány a barátzóna és azt kell hallgatni hogy az aktuális pasija mekkora 1 bunkó! kösz nem....... inkább én is bunkó leszek mint pár haverom kedvesek voltak semmi nő bunkók lettek lám egyből lett csajuk
2015. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a singularityt vki löjje már le, könyörgöm...
2015. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!