Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha bunkósággal a nők durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunkósággal a nők durván 30-40%-át le tudjuk venni a lábáról, akkor megérné normális, értelmes, szerény srácnak lenni, ha így a nők maximum 5-10%-át érdekelnénk?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 23:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
30: Oké, ez nagyon érdekes, csak nem tudom, mi köze ahhoz, amit írtam. Nem arról beszéltem, hogy ki csjozógép meg ki nem, csak leírtam a véleményemet, miszerint az ittenieknek elég érdekes képük van a kedvességről/bunkóságról és TALÁN (biztos nem lhetek, hisz egy itteni felhasználó IRL viselkedését sem ismerem) hajlamosak előbbit a kényszeres megfeleléssel, aka benyalással, míg utóbbit a természetes közvetlenséggel és az azzal járó, kívülről bunkónak tűnő, egymás közt viszont eéfogadott és barátságosnak számító megnyilvánulásokkal. A saját ismerőseim közül legalábbis én senkit sem tudnék besorolni az itt dívó kedves/bunkó pasi kategóriák egyikébe sem, ami azt súgja hogy erőnsen sarkított és elrugaszkodott elképzelésekről lehet szó. A valódi, egészséges emberi viselkedés ennél sokkal árnyaltabb, magába foglalja a kedvességet és bunkóságot is és mindkettő ezernyi, helyzetspecifikus jelentéstartalommal bírhat.
2015. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!