Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha bunkósággal a nők durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunkósággal a nők durván 30-40%-át le tudjuk venni a lábáról, akkor megérné normális, értelmes, szerény srácnak lenni, ha így a nők maximum 5-10%-át érdekelnénk?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 23:38
1 2 3 4 5
 21/41 Mumusan ***** válasza:
Engem mulattat a trollkodása
2015. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
19%

#19 Az vagy sem; nem a kérdés tárgya eldönteni.


Ha csak világ nézet lenne, akkor nem lennék képes bármelyik nő szerelmét megvásárolni. Nincs az a nő aki ne lenne megvásárolható. Vannak akik felvállalják (prostik), a többi kikéri magának, de mégis ugyan ezt csinálják.


Nem a férfiakban van a hiba, hogy ezt nem tetszik nekik. Nem lehet mindenki zseni és végtelenül tökéletes mint én, különben magamon kéne osztozni sokad magammal. (Azért bevallom kipróbálnám).

2015. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Hát nekem már unalmas. Erőltetett, túlságosan is...
2015. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ha a bunkóság amúgy is jobban megy, akkor semmiképp nem kell erőltetni normális, értelmes stílust.
2015. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
a kérdésedre válaszolva nem éri meg ezt te is jól tudod
2015. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Valakinek lenne kedve angolul levelezni? (19/L)
2015. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
38%

81% nope.....


én sem vagyok mindig az a szeretgetni való szívecskés plüss mackó.Ennek ellenére én végtelenül kedvesnek tartom magam.

De az embereket vezetni kell mint a birkát

az ő érdekükben

így vagy úgy.Hogy ehhez mennyire kell a körmükre ütni,az más kérdés.


talán tisztában vannak a helyükkel,így elvárják az uralkodást.nevelt kutya jól viselkedik.


ha nem neveled,a fejedre nől.Ennyire egyszerű.

2015. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy ez a bunkó-kedves pasi szembeállítás is akkora hülyeség szerintem. Mintha csak a két véglet lenne, a másik lábtörlőnek nézése meg a karót nyelt, tizenkilencedik századi lovagiasság. Mármint ez biztos csak az én csúnya előítéletem, de nekem az önmagukat kedves pasiként aposztrofálókról valamiért mindig olyanok jutnak eszembe, akik a nőket isteni műtárgyként kezelik, akik előtt minig ki kell nyitni az ajtót, sosem állhatnak a buszon és csak a romantikus angol költők stílusában lehet velük/róluk beszélni, mert minden más bunkóság. Pedig van a közvetlenségnek egy természetes, nem bunkó formája, kb. az, amit a barátaival szemben produkál az ember és bár nem vagyok nő, nem tudom, mi a vonzó nekik, de szerintem aki fel sem tud oldódni és természetesen viselkedni a másikkal, az hiába vár intimitást.

Ha meg a valódi, őszinte kedvességről beszélünk, azt az ember nem adja fel azért, mert nem tud vele nőt fogni, mivel nem is ez a célja vele. Az igazi kedvesség zsigerből jön és nehéz megjátszani.

2015. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
29es Én egyetértek veled, sőt a két jelző nem is igazán zárja ki egymást szerintem. Én ilyen egykét szóval leírható embereket szerencsére nem ismerek.
2015. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
3%
ma 00:28 hülyeségeket írsz! mert kinel kell a kedvesség? láttál már kedves fiút aki csajozó gép? én nem csak az ilyen tróger suttyók azok!
2015. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!