Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg fiúk, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk, mennyire vagytok ítélkezők egy 25 év feletti lánnyal, ha kiderül róla, hogy még nem volt kapcsolata, tapasztalatlan ilyen téren és/vagy szűz még?

Figyelt kérdés
Mármint mennyire képzelitek hozzá, hogy pl. biztos nem teljesen normális, meg ilyenek?

2015. jún. 27. 22:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
A legkisebb mértékben sem lennék az. Amúgy sem szoktam ítélkezni, de egy ilyen helyzetet elég jól megértenék, mivel hasonló cipőben járok én is, bár igaz, hogy most kezd alakulni valami, de 21 éves létemre még nekem sem volt senkim. Én semmi ilyesmit nem képzelnék hozzá, hogy nem vagy normális. A normális egyébként is relatív fogalom. Szerintem magamat látnám benned, így teljesen át tudnám érezni a helyzeted.
2015. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Na és, ha már ilyen sok a pozitív válasz, milyen helyekre szeretnek járni a válaszolók, hol ismerkednének?


(Valamiért szerintem az utca, bulik, evős-ivós helyek nem erre alkalmasak. Egyetemnek vége, munka még nincs.).

2015. jún. 28. 00:23
 13/28 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire nem itelnem el.

Nekem sem volt baratnom, legalabb kozosen bontogatnank azokat a bizonyos szarnyakat.

Egy kis ugyetlenkedesek utan pedig gordulekenyen menne minden.

2015. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%
ha nem kövér,akkor nem vagyok ítélkező.
2015. jún. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%
Én is úgy vagyok ahogy Te (és szintén lány). Mivel én egy ideje folyton próbálkozom bepasizni tapasztalatból mondom hogy nem ítélkeznek, de furcsállják! És nem feltétlen pozitív értelemben. Türelmük meg nincs. Alapból nem mindenki akar komoly kapcsolatot, akik inkább lazább, szexre alapuló kapcsolatra vágynak azonnal kihátrálnak ha megtudják mi a helyzet. De akik meg komoly párkapcsolatot keresnek sem túl türelmesek. Örülj ha 1-2 hónapot kapsz a randizgatásra, utána már egy pillanat alatt feladják. Vagy hamarabb. Biztos vannak kivételek, én még nem találkoztam egyel se. Legalábbis olyannal akivel kölcsönösen megvolt a vonzalom és kitartott volna mellettem. Pedig én ráadásul nem akarnám hogy 1 évet várjon rám a pasi. 3-4 hét után már lefeküdnék vele ha egymásra vagyunk hangolódva és elindulnak az érzelmek. De még idáig sem sikerült eljutni hiába ismerkedem intenzíven már 2 éve. És mindenhol próbálkozom (net,bulik,utca,munkahely stb). De én lehet túl válogatós vagyok. Ja és a furcsaság (mert valószínű annak tartanak majd) pedig sokaknak rémisztő.
2015. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%
Utolsonak mondom, és a kérdezőnek hogy én örülnék ilyen csajnak, mivel hasonlo cipőben járok, de nekem megvan a kellő türelmem :) 25/F
2015. jún. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%

Semennyire nem ítélkeznék, de azért szeretném tudni az okát. Persze jobb lenne egy szexben/párkapcsolatban tapasztaltabb lány, de ennek sincs semmi akadálya.


És most jöjjön a fekete leves. Az, hogy egészen eddig senki nem vonzott kb. azt jelenti, a szőke herceget várod. Egy 25 éves, egyetemet végzett nő az utóbbi 10 évben kellett hogy találkozzon annyi fiúval/férfival amennyiből legalább 4-5-öt potenciális partnert kell volna tudjon elképzelni, azaz képtelenség megfelelni az elvárásainak.

Továbbá, én nem biztosan nem várnék egy évet arra, hogy eldöntse mit akar velem kapcsolatban. Ez idő alatt már nyilván ő is elvárná, hogy ne udvaroljak más nőnek ez pedig nonszensz.

Valamint a szexszel sem húznám az időt 1, legfeljebb 2 hónapnál tovább, elvégre nem vagyunk már 15 évesek.


Szóval nagyjából ennyi. Lehet, a gyakori népének maga vagy a megtestesült álom, nekem sajnos vagy nem sajnos nem.

2015. jún. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%
Engem azért elbizonytalanítana, ha hónapokba, évekbe tellene, hogy a lány érdeklődése feltámadjon, ahogy írtad.
2015. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%
#15: "ha megtudják, mi a helyzet" - de hát miért ezzel kezded? Én voltam már szűz lánnyal, ott derült csak ki, az ágyban - semmilyen negatív érzésem nem támadt tőle.
2015. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel kezdem. De ha rendesen ismerkedsz valakivel akkor előbb-utóbb szóba kerülnek az előző kapcsolatok. Lehet nem szándékosan, de ha meséltek egymásnak az életetekről akkor megemlítésre kerülhetnek volt csajok/pasik. Én persze kerülöm a dolgot hogy beszéljek ilyesmiről ameddig csak lehet:) De ha figyel a fiú és tényleg érdeklem akkor fel fog neki tűnni hogy valami hiányzik a képből:D És rákérdez. Én meg nem hazudok.
2015. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!