Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőgyűlölő férfiak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő férfiak és a férfigyűlölő nők lehetnek mentálisan betegek?

Figyelt kérdés
A kifogások abszolút nem érdekelnek, hogy ki hogy sülyedt le erre a szintre. Mindenki a magas sorsának a kovácsa, ha valaki normálisan viselkedik, lehetetlen, hogy ne találjon egy magához illő embert. Tehát a kérdésre válaszoljatok, köszönöm.
2015. jún. 28. 18:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

@18:46


Igen, lényegében ebben igazad van.

2015. jún. 28. 18:48
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Az is lehet mentálisan beteg, aki nem gyűlöl senkit. Ez a kérdés értelmetlen.
2015. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Kérdező ne ess abba a hibába, hogy csak azt hallgatod meg ami megfelel az elképzeléseidnek. Én azt írtam le amit tapasztaltam sajnálom, hogy szerintem ebből van több. Remélem ilyen mélyen azért nincs minden srác. A külső lehet hátráltató ez tény, de az emberek és a nők ízlése annyira eltér, hogy nehéz elhinni a maximális egységességet. Én sikítva futottam volna nem egy barátnőm párja elől ha csak a külsőt nézzük. És fordítva.
2015. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
6-os, nem esek abba a hibába, de tényleg értékesnek tartom, nem egy gondolatodat.
2015. jún. 28. 19:51
 15/25 Fish1 ***** válasza:
68%
Nem feltétlen beteg. Inkább nem tudja kezelni a konfliktusait, ha pl. kosarat kap párszor, akkor a félelméből düh lesz, majd ebből gyűlölet. De valójában nem az ellenkező nemet utálja, hanem saját magát, mivel sikertelen. És nem tesz érte, hogy változzon, könnyebb a felelősséget másra hárítani.
2015. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
20%

Nem lehetetlen, ha senkinek sem jön be külsőleg vagy máshogy. Mi ezen olyan hihetetlen? Nem indul mindenki egyenlő eséllyel az életben, és ez igaz a párkapcsolatokra is. A mentális betegség az a kóros félelem (fóbia) lenne. Az aszexualitás se mentális betegség. Nem szeretem ezt a neoliberális bugyuta felfogást, hogy amit nem követ a birkaember többség, az betegség, és üldözendő. Mindig volt pozitív és negatív szélső érték.


"Kétdező, ezek a srácok maguknak ártanak a folytonos kesergéssel, de nincs agyuk ezt felfogni. Én, én, én ezek az emberek végtelenül egoisták önismeret nélkül."


Igen ,biztosan jókedvükből csinálják, nektek ugye semmi közötök az egészhez. Nem látod át az összefüggést, vagy csak nem akarod átlátni? Ha pedig szerinted annyira egoisták, miért is akarnának maguknak párt, hisz csak ők ők ők számítanak.


"De mivel nincs önkritikájuk ezt nem képesek felfogni"


Ez meg úgy, ahogy van, baromság. Biztos rossz a szemem, de én úgy láttam rögtön azzal indítanak, hogy felsorolják a negatív tulajdonságaikat, nyílt lapokkal játszanak. A másik oldaltól ezt soha, egyszer nem láttam még. Emberileg máris jobbak tinálatok.


"de az elvárás, hogy az ő történetüket mindenki értékelje"


Az az elvárás hogy legalább elolvassák, mi a háttere az érzéseinek, és talán ennél fogva próbáljanak meg segíteni rajta. Persze aki nem segíteni akar rajtuk, csak jó nagyot rúgni a földön fekvőbe mert az milyen törpös dolog, hihihi-hahaha, nagy vagyok és hősbátor, annak nem kell értékelnie semmit.


"Teljes teóriák a nők gonoszságáról ami leveszi a felelősséget a személyükről. Nézd meg, hogy mindíg rajtuk kívül eső indokot jelölnek meg amit persze az összes nő 14-50-es korosztályba maximális egyetértésben használ ellenük."


Nos, akkor kimondom amit te nem akartál: ezekszerint akkor a teóriák igazak. Mert többnyire így szokott lenni. A feminista sonderkomedó persze váltig hajtogatja, hogy egy szó sem igaz az egészből, aztán mikor felsorolnak bizonyítékokat, már csak legyintenek egyet hogy "megesik ez a legjobb családban is"


"Sajnos ahány ilyen ember felé nyitottam azt tapasztaltam, hogy nem éri meg a beleölt energiát."


Nem szeretnék tiszteletlen lenni, de a legtöbb általatok megvetett pasas ugyanezen a véleményen van rólatok.


"Ezeknek a fiúknak a női gonoszság bizonyítása fontosabb volt mint egy esetleges kapcsolat."


Szeretném azt látni, 2-300 elutasítás után megőriznéd-e ugyanazt a lelkesedést és pozitív attitűdöt, vagy hajlandó lennél végre elismerni hogy valami nagyon bűzlik a párkeresésben.


"A másik ilyen kategória akik magukat főnyereménynek tartják de defektesebbek mint egy szétvagdosott autógumi. Azokkal már az első beszéd után menekültem, és persze én voltam a k@rva."


Jól teszed, hogy az ilyeneket messzire elkerülöd, normális lányt egyik se érdemel. Ezek szokták aztán elhencegni a "spanoknak" a kricsmiben hogy "fú ecsém, de jól odapakoltam a kis rüfkének, tövig bevágtam neki hogy sikítson a qva", nem kell folytatni szerintem. Csodálkozom is hogy a nők egy jelentős részének az ilyen primitív őslények jönnek be, de hát ez nem az én bajom :)



Az tud valamit az igazi szeretetről aki képes kompromisszumot kötni, mert a kapcsolat erről is szól, nemde? Az, hogy valaki támaszt ötszázcsillió elvárást, aztán várja hogy majd lesz valaki aki ezeket szépen, kipipálva teljesíti, az majd 60 évesen gondolkozhat rajta, hol és mit rontott el.

Ja és lehet nyugodtan lepontozni, mert őszinte voltam. Start!!!

2015. jún. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

Őszinte? Szerintem inkább csak ostaba. Minek idekeverni a feminizmust? Köze nincs hozzá. Szó nem volt róla, de persze megint az a felelős a nyűgötökért. Áruld már el, egy magabiztos reális pasit miért zavar az esélyegyenlőség? És most arról beszélek mikor a nő választhat, nem az agyament férfigyűlölökről akik kevesen vannak de te is és sokan mások is azonosítják a feminizmussal. Ne menjünk már el a radikálisok felé (ha minden irányzatot a szélsőségei alapján ítélnénk meg, alkalmazhatatlanok lennének).


Amúgy már bocs de ha nekem 2-3000 elutasításom lenne inkább magamban keresném a hibát.

Olyan tömény baromságot írtál le, hogy válaszolni is nehéz az egyes poontokra. Az egoizmus nem jelenti azt, hogy nem vágyik valaki társaságra. Az meg hogy valakinek az igaza bizonygatása fontosabb mint a saját boldogsága miért jó szerinted?

Ha meg az itt nyavajgók szerint a nők nem érik meg a beleölt energiát saját elmondásuk szerint miért próbálkoznak sokan? Most akkor hazudnak vagy úgy tesznek valamit, hogy eleve kudarcra ítéltnek érzik? Csak mert nem tudom melyik a rosszabb...

2015. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%

Törpicsek, van igazság abban amit írsz, de azt kellene megérteni nekik, hogy ilyen hozzá állással még annyira sem lesz esélyük, nem lesznek vonzóak mint eddig.

És ne értsd félre, én nagyon sajnálom hogy így alakult az életünk, és eszem ágában sincs belerúgni senkibe. De mikor naponta 500-szor leírja, hogy nem születtem helyesnek ezért nem állnak velem szóba, minden nő egyforma, meg még sorolhatnám, arra mit kellene írni az itt levőknek? Nyugtassuk meg őket az igazukról? Igen igen egyedül fogsz meghalni törődj bele, ocsmány vagy...na ez lenne a bunkóság. Itt sok esetben csak jószándékból írjuk azt amit, de ahogy előttem leírta a válaszoló, segíteni akarsz is csak "elfut" meg köntörfalaz. vagy rögtön támad, feministáz.... Az ide irogatók valójában nem tanácsot kérnek, ahogy az oldalon normális lenne (mert hát azért van), nem beszélgetni, nem kérdezni csak leírni napi 500-szor ugyan azt, minden egyes nap. És nem veszik észre hogy csak gurulnak a lejtőn viszafordíthatatlanul. Nem senki nem várja el tőlük hogy vigyorogjanak mint akinek semmi gondja az életben, de be kéne látni hogy van 2 lehetőség

a) picsogni itt online és sulykolni önmagába a teoriákat, amivel még lentebb kerül

b) azt mondani hogy csak azért sem, és megtenni mindent amit csak lehet. És ez alatt nem azt értem hogy 100 szakasztott egyforma csajra rámozdulni, és levonni a nagy következtetést hogy jajj az összes.

Volt aki arról írt hogy a csajok milyen magasra teszik a mércét, nincs önkritikájuk...Nőként egyetértek azzal hogy ez így nem helyes, de mi van azokkal a pasikkal akik szintén nem találják a mércét? Hm? nekik nem lehet szépen megmondani ugyan ezt? Hogy háát bocsi srác de lehet rossz helyen jársz? Nem kell tagadni, saját szememmel láttam már rá pl-t mikor semmilyenke fiucska rámozdult arra a csajra aki kb bárkit megkaphat. Szóval...

Itt egy srác volt aki őszintén leírta, hogy őt már konkrétan rusnya csaj is utasította vissza. Na őt tényleg sajnáltam, de a többi ide irogatórol semmi konkrétat nem tudtunk meg azon kivül hogy de ronda vagyok...Kinél próbálkozik hol probálokzik stb...Én egyiküknek probáltam egyszer öszintén segiteni tanácsot adni látatlanban is, de amint észrevette hogy nem szivozni akarok vele, nem kell felvenni a kesztyüt meg feminácizni, érdekes modon felszivodot....na erre mit mondasz?? :)

bocs h hosszú lett

2015. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Szeretném azt látni, 2-300 elutasítás után megőriznéd-e ugyanazt a lelkesedést és pozitív attitűdöt, vagy hajlandó lennél végre elismerni hogy valami nagyon bűzlik a párkeresésben."



Ez körülbelül akkor kamu duma, minthogy "azért nincs barátnőm, mert nem vagyok jóképű". Ezzel szemben láttam már olyan pasikat csajjal, akikről külsejükből fakadóan biztos sokan nem gondolták volna, hogy valaha sikerl összejönnik egy csajjal is. És sikerült, és nem, nem pénzen vásárolták meg ezeket a csajokat. Ezzel ellentétben láttam azt is, hogy a szemem előtt kosarazták ki azt a pasit, aki a suliban az egyik legnépszerűbb volt a lányok között. Nem is akármilyen kikosarazás volt az...


Rátérve azonban az idézett gondolatra, kezdjük ott, hogy egy nőgyűlölő, hatalmas önbizalomhiánnyal, és 0 akaraterővel rendelkező pasiel sem jut addig, hogy kezdeményezzen 2-300 csajnál. Szerintem még 15-20-ig sem képes eljutni, mert hamar feladja. Aki megszólít 2-300 nőt, és normális, akkor statisztikailag lehetetlen, hogy ha telefonszámot nem is kap, minimum egy FB elérhetőséget bezsebeljen. 2-300 kezdeményezés egyébként el kell hogy kezdje a profizmus útján elindítani az illetőt. Akkorra már sok tapasztalatot kell szereznie a lányokkal. Kell hogy beszéljen olyanokkal is, akik kedvesek, olyanokkal is, akik vagányak. Ebből kifolyólag már legalább alapszinten kell, hogy tudja, hogyan fognak reagálni a nők 1-1 felvetett dologra. Tudom, mert én is csajozok, naponta több lánnyal is kapcsolatba kerülök.


Még valami: Aki teljes sikertelenséget ért el, az CSAK önmagát okolhatja. Ha ugyanis a kezdeményezéseiből azt vonja le, hogy "jaj, hát, nekem nem jön össze egyik lánnyal sem, nem értek a nőkhöz, a nők olyan gonoszak, csak a pénzre mennek stb...", az ilyen pasi meg is érdemli, hogy ott tart, ahol.


Én a közelmúltban sok lánynál kezdeményeztem, kaptam is rendesen a visszautasításokat (egy nap többet is!!!), de mindig úgy csináltam utána, hogy nem estem kétségbe, hanem kielemeztem, hol rontottam el. Hamar rá is jöttem: Túl gyorsan beszéltem, merev volt a testtartásom, túl félénk voltam, vagy túl vagány, amivel elriasztottam a lányt... A legközelebbi kezdeményezéseknél ezeket a hibákat már nem követtem el, és össze is jött.


Szóval akinek nem jön össze, az csak magára vessen. Már régen észrevettem, hogy akik szinglik és siketelenek a nőknél, állandóan csak hárítják a felelősséget, és sosem képesek beimserni, hogy hibáznak. Azok a pasik azonban, akik sikeresek a nőknél rendszerint beismerik hogy itt-ott hibáztam, és igyekszenek is ezeket kijavítani. Az meg már csak hab a tortán, hogy minek kell a visszautasítást magukra venni. Ha ennyire telik a férfiasságukból, hogy az idegen nők negatív vélemétől függően határozzák meg magukat, az szánalmas.


Engem nagybátyám sosem arra nevelt, hogy a lányoktól tegyem függővé, hogy mennyire vagyok értékes. Egy normális ember vagyok, és ezen azt sem változtat semmit, ha egy nap több lány is visszautasít.


Ennyi.

2015. jún. 29. 11:39
 20/25 A kérdező kommentje:

"És ne értsd félre, én nagyon sajnálom hogy így alakult az életünk, és eszem ágában sincs belerúgni senkibe. De mikor naponta 500-szor leírja, hogy nem születtem helyesnek ezért nem állnak velem szóba, minden nő egyforma, meg még sorolhatnám, arra mit kellene írni az itt levőknek?"


Semmit, ezek a pasik hisztis p*csák. Ha nem emberelik meg magukat sosem lesz belőlük normális férfi.


Sajnos nekik köszönhető, hogy a férfi nem presztízse csökkent a nők szemében.

2015. jún. 29. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!