Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőgyűlölő férfiak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő férfiak és a férfigyűlölő nők lehetnek mentálisan betegek?

Figyelt kérdés
A kifogások abszolút nem érdekelnek, hogy ki hogy sülyedt le erre a szintre. Mindenki a magas sorsának a kovácsa, ha valaki normálisan viselkedik, lehetetlen, hogy ne találjon egy magához illő embert. Tehát a kérdésre válaszoljatok, köszönöm.
2015. jún. 28. 18:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

@11:03


Maximálisan egyetértek veled!

2015. jún. 29. 12:05
 22/25 A kérdező kommentje:
Még valami: A 02:24-es válaszoló olyan sületlenségeket írt, hogy nem is csodálom, hogy nem keresik a nők a társaságát...
2015. jún. 29. 13:27
 23/25 anonim ***** válasza:

"#18, hidd el nekem hogy nem ugyanaz a pasas írja ki 500-szor, hanem iszonyú sokan vannak és egyre többen lesznek. Biztos volt olyan kérdező aki többször is kiírt hasonló kérdést, mondjuk hármat, de ez még akkor is nagyon nagyon sok."


Nem a kérdésekről beszélek, hanem a válaszokról :) Hidd el, aki sokat ír ide annak már meg lehet ismerni a stilusát, illetve sokan mint egy fenn akadt lemez ugyan azt írják szó szerint le, minden kérdéshez. Szóval...de 500-szor leírja naponta :D akik névvel vannak az meg pláne, hisz látod.

2015. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Aszthiszem enyhe autizmusom van, meg egy kis téli depresszióm, nemtudom hogy neked ezek mennyire számítanak mentális betegségnek..?..

De amugy miért zavar az hogy ha valaki nőgyülölő?

2015. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Őszinte? Szerintem inkább csak ostaba."


Ojjé, de szeretem ezt a lózungot, aki ellent merészel mondani nektek, az ostoba, megkövezni, köpköp :D Ugyanezt mondhatnám én is rólatok, plusz még igazam is lenne.


"Minek idekeverni a feminizmust? Köze nincs hozzá. Szó nem volt róla, de persze megint az a felelős a nyűgötökért."


Azért, mert amióta berobbant a köztudatba, azóta lett ennyi "modern,felvilágosult" emancipált nő, aki úgy értelemzte a feminizmust, hogy akkor nekik már mindent szabad.


"Áruld már el, egy magabiztos reális pasit miért zavar az esélyegyenlőség?"


Nem zavarja az esélyegyenlőség, mert nincs esélyegyenlőség. Amíg egy csaj minden ujjára 10 pasi jut, addig ne prédikálj nekem itt esélyegyenlőségről.


" nem az agyament férfigyűlölökről akik kevesen vannak de te is és sokan mások is azonosítják a feminizmussal."


Kevesen vannak, érdekesmód minden ilyen topicban megjelennek valahogy, és mindig csapatosan, hogy legyen valami nyomatéka annak amit összevernyákolnak. A probléma ott van, hogy NEM kevesen vannak, a feminizmussal pedig azért azonosítják, amiért a gulágokat a kommunizmussal, 'nuff said.


"Amúgy már bocs de ha nekem 2-3000 elutasításom lenne inkább magamban keresném a hibát."


És ha megtalálja, mire megy vele? Mégis mit javasolsz egy ronda pasasnak, szülessen újra?

Mellesleg 2-3000 felszínes és anyagias nő BŐVEN van, sőt, ennek a százszorosa is.


"Olyan tömény baromságot írtál le, hogy válaszolni is nehéz az egyes poontokra."


Hja kérem, amit te magad nem tapasztalsz (vagy csak nem akarsz tapasztalni), az nem is létezik, és baromság, meg minden egyéb, csak neked lehet igazad ugye, mint neoliberális gondolkodónak. Szerintem meg te írsz ökörségeket, de mindegy.


" Az meg hogy valakinek az igaza bizonygatása fontosabb mint a saját boldogsága miért jó szerinted?"


A kettő hogy függ össze egymással? Ezekszerint akinek igaza van, az nem boldog,vagy mi? Fuck logic...


"Ha meg az itt nyavajgók szerint a nők nem érik meg a beleölt energiát saját elmondásuk szerint miért próbálkoznak sokan? Most akkor hazudnak vagy úgy tesznek valamit, hogy eleve kudarcra ítéltnek érzik?"


Egyre kevesebben probálkoznak, de gondolom ezt a részét átugrottad a kérdéseknek. Hazudni nincs indítékuk, és úgy tesznek igen, hogy eleve semmi esélyük a győzelemre, mert nincs esélyegyenlőség.

2015. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!