Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 éves férfi és egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves férfi és egy 22 éves lány kapcsolata működne?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 09:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Működne, ha csak a szexről szól, és az 50 éves pasasnak még feláll.
2015. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Én 47 éves férfi vagyok és még mindig nagyon áll! Hol van az a 22 éves???:)
2015. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hosszú ideig, mert nagy a fizikai és életmód, illetve felfogásbeli különbség, ami sok területen kiütközik.
2015. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Mindkettő nyugodtan kereshet magának párt a saját korosztályában, kezd elegem lenni ebből az apám, illetve lányom korabelivel szexelek/vagyok együtt dolgokkal. Ennél undorítóbb már csak a pedofília, bár ha rajtam múlna ezt is büntetném.
2015. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Beteg a pasi, de a lany is. Szanalmas mar ez mostansag.
2015. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Már miért lenne szánalmas? Egy férfi 50 évesen még ereje teljében van. Én 47 éves férfi vagyok. Három gyermek apja. 196 cm magas és 95 kiló. Egy héten háromszor vagyok edzőteremben és 100 kilót emelek most is fejem fölé. Az 50 körüli nők már sokszor nem képesek arra a teljesítményre/ tisztelet a kivételnek/ amit egy férfi kíván. Nekem a feleségem 38 éves és van hogy hetente háromszor szexelni akar, egy nap többször is. Az én korosztályomban lévő férfiak a velük korban közelebb álló feleségeket nagyon kevésnek találják. Nem egy barátom mondja hogy nem tudd mit kezdeni a feleségével. Szex nincs csak hangulat ingadozások, menopauza, semmi erotika. Sajnos egy 50 vagy a feletti nőknek egy nagy szexualitással megáldott férfi már nyűg./ Mondom tisztelet a kivételnek mert van csak kevés/ Na ezért vannak ilyen kapcsolatok. Ezért írtam hogy bármikor kielégítek egy lányt még 22 évesen is. Míg egy 50 vagy a fölötti nő egy 22 éves fiúval ezt már nem nagyon akarja.
2015. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm ment a zöld kéz.
2015. júl. 1. 10:14
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Mert szanalmas. A lanyal sem stimmel semmi agyilag. De a ferfi is beteg mentalisan. Maradjon mindenki a generaciojanal. Nem az a kerdes, hogy kit tudsz kielegiteni, mert en is ki tudnek barkit, pedig huszoneves vagyok. A kerdes, hogy hosszutavon ki lesz a tarsad. Nem hiszem, hogy egy 22 eves fiatal lany pusztan szerelembol majd kitart egy 50 eves mellett a vegsokig, ha majd cserelnie kellene a szaros pelenkat 80 eves koraban a pasinal. Mar, ha megeli. Gyerekes vonzodas ez max, nem felelossegteljes dontes lenne.
2015. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8-as a mostról van szó. Szexről együtlétről. Vagy te csak olyan lánnyal feküdtél ke akit 20 évre választottál? Úgy érthető az írásod. De ha csak egy két alkalom vagy pár évig is jó együtt lenni akkor is jó. A miértet meg leírtam a hatosban.
2015. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves lány vagyok,lassan 23 és egy 53 éves férfi kezdett rám szállni,egyszerűen én apámat látom benne,apum 52 éves. Én az életben nem feküdnék 35+-os emberrel.

Nekem 35 a maximum korhatár.Ettől feljebb nem megyek. Számomra undorító.


Ha viszont a lány elég érett a korához képest és a férfi sem az a nagyon komoly,akkor működhet.

Persze ha a pasinak van mellé egy kis pénz :D


Én még pénzért sem lennék 50 éves hapsival 22 éves létemre :D

2015. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!