Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 éves férfi és egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves férfi és egy 22 éves lány kapcsolata működne?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 09:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a férfi gazdag.
2015. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszútávon nem. Egyrészt teljesen más tapasztalatok, más életszakasz, más tervek, eltérő világnézet stb a korból kifolyólag, másrészt egy ilyen kapcsolat az esetek nagy részében a szexről és az anyagiakról szól.
2015. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%
Én 57f vagyok, a barátnőm 34! 3 éve vagyunk eggyütt. Nagyon vágytunk egy gyerekre! A napokban megszületett a pici lányunk! Nagyon boldogok vagyunk! A szerelem nem korfüggő!
2015. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%
13-as! Az zsír lesz,amikor a kislányodat kérdezik,hogy ő a nagyapád?
2015. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
47%
14# nagyon is büszke leszek, hogy az apukája vagyok.
2015. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Először is, már felnőtt vagy, egyedül kell tudnod párkapcsolati döntéseket hozni.

Másodszor, ez itt a gyakori ahol a sok magányos, huszonéves srác azonnal széttép amint meglátja, hogy idősebb férfi iránt vonzódsz.


Én azt nem tudom megmondani, hogy működne-e. Egy 50 évesen férfi élete már elég nyugodt, egy 22 éves lányé pedig csak most kezdődik el, lehet ő még nem akarja azt a nyugodt életet vagy nem tudna benne hosszú távon élni. Ezt viszont már neked kell eldöntened.

2015. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó.
2015. júl. 1. 15:11
 18/27 anonim ***** válasza:
15-ös. Én írtam a 6-ost. A dédapám 107 évesen halt meg. A nagyapám 97 évesen. Az apám hetvenhat éves és még mindig tartanék tőle a pofont akar adni, mert olyan fizikuma van. Én sem vagyok kicsi mint írtam. Tehát ha le nem lőnek vagy el nem üt a villamos akkor ha most születne gyerekem akkor is feltudnám nevelni. Én úgy gondolom hogy semmi köze ennek a kórhoz. Jobban inkább az egészséghez. Egy tanács. A fiúk hajtsanak nagyon a lányokra és akkor biztos a saját korosztályukból választanak. Elvagyok én a 30-40 éves hölgyekkel is és mennyire jó egy harminc éves hölggyel is szeretkezni. Tessék szeretni udvarolni gyereket csinálni./ ha lehet/
2015. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16-os De aranyos vagy! Azon meg jót derültem hogy egy férfi 50 évesen már nyugodt életet él. Én 47 éves vagyok. Hát ha ismernél sok izgalomban lenne részed!
2015. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok férfi azt hiszi, hogy az ő élete 50 évesen kezdődött. Aztán 10 év múlva olvashatjuk az újságban, hogy váratlanul, hirtelen...Tele vannak az újságok halálozási rovatai 50-65 éves korban elhunyt férfiakkal. Gyártsátok csak az árva gyerekeket, ha ahhoz értetek. Ráadásul ha egy fiatal nő összeáll veletek, akkor nyilván marad utánatok annyi pénz, hogy egy fiatalabb társsal együtt fel tudja majd nevelni a gyereketeket. Végülis ez is egyfajta családmodell, hogy a gyerek lelkének ideális-e, az más kérdés :) Üdv: egy fiatal nő, aki saját korosztályabeli, életerős,dögös fiúval van együtt :)
2015. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!