Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi arra a magyarázat (ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arra a magyarázat (ha van egyáltalán), hogy a fiatal lányokat nagyon sokszor egyértelműen idős pasikkal lehet együtt látni, és a fiatal, normális srácokat meg flegmán lekoptatják?

Figyelt kérdés
Ki az, aki érti egyáltalán a nőket?

2015. júl. 3. 20:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
6%
Feszekrako oszton
2015. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te enyhén szólva is sztereotipizálsz.

Ne skatulyázz, tudod hányféle lány/nő van, aki pedig fiatalabb fiúkkal folytat mindennemű kapcsolatot? Saját tapasztalat: 21 éves vagyok, az eddigi 5 barátnőm közül 4 idősebb volt,az egyik 27 éves, amikor én 19 voltam.


Szóval nem fekete/fehér a világ.

Szerintem magadban kéne rendezni a dolgot. Szedj fel valami idősebb nőt, és mindjárt megfordul a fejedben a világ.

2015. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet, hogy a látszat csal meg. Engem pl. jellemzően átlagosan 8 évvel fiatalabbnak néznek (30 éves nő vagyok, de tavaly volt, aki azt hitte, hogy a frissen érettségizett korosztályba tartozom). Viszont én a saját korosztályomban keresek társat, és így előfordulhat, hogy ha ő néz ki annyinak, amennyi, én meg jóval fiatalabbnak nézek ki, mert ilyen géneket örököltem, ő meg nem, akkor sokkal nagyobbnak látszhat a korkülönbség, mint valójában.
2015. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak:

Huszonéves lányokról, és ötvenvalahány(!)éves férfiakról van szó... Szóval nem látok félre semmit!

2015. júl. 3. 21:11
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolguk, én egy ilyen párt ismerek, de ott a lány olyan, hogy a saját korosztályában amúgy sem biztos, hogy labdába rúghatna, nem számít jó nőnek, és tele van betegségekkel, meg születési rendellenességekkel, ez a pasi meg megbecsüli emberileg.

A többi ismerősöm (velem együtt) a saját korosztályában keresgél. Néhányan elvannak fiatalabb pasikkal is (nekem ez nem pálya).

2015. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
54%
Az idősebb pasinak van pénze, amiből finanszírozni tudja a csaj mániáit, a leányzó pedig cserébe a testével fizet. Lehet köpködni, de bizonyított tény, hogy sok párkapcsolatban a szex a nő részéről egy valuta, amit be lehet váltani különböző dolgokra pl. ékszerek, telefon, ruhák stb., amikor pedig a férfi részéről nincs mit adni, akkor a valuta marad a bankban és addig nem nyúlhat hozzá, amíg egyenértékűt nem tud adni. Na már most, egy friss diplomás tacskó srác, akinek a fizetése arra is alig elég, hogy a maga szaros albérletét kifizesse a hónap végén szerinted miből tudja pénzelni a nő életmódját? Mielőtt valaki azzal jönne, hogy "ha valóban szereti, akkor boldogok lesznek az albérletben és elélnek száraz kenyéren meg esővízen", nos elárulok valamit: az élet nem egy Disney mese. Egy nőt, már elnézést, de fenntartani nem olcsó dolog, egy idősebb férfi pedig már jó eséllyel rendelkezik olyan anyagi hátérrel, amivel megengedhet magának egy anyagias nőt. Nem mindegyikük ilyen, egy szóval se írtam, de ettől függetlenül ez egy gyakori jelenség, amit nem lehet annyival elintézni, hogy "ez van, keress másikat".
2015. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan már, egy rakás csóró pasi van idősebb korosztályban is. A kor nem jelent egzisztenciális előnyt. Egyébként meg ez mindenkinek magánügye.
2015. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
9%
Nem egyértelmű? Azok csak sétáló pénztárcának nézik a pasikat, és aki nem finanszírozza őket, azon átlépnek, levegőnek nézik
2015. júl. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, még valami eszembe jutott. Akikre gondolsz, őket személyesen ismered, vagy csak látásból, és milyen helyzetben látod őket együtt? Mondjuk együtt mennek el valahova, vagy egyértelműen párként, mondjuk egymás kezét is fogják... stb.

Én pl. eljárok apámmal bevásárolni (heti nagy bevásárlás), nem mindig jön velünk anyám vagy a tesóm. Kívülről azt lehet látni, hogy egy fiatal nő és egy idősödő pasi kiszáll a kocsiból, bevásárolnak, fizetnek, elpakolnak, beülnek a kocsiba és elhajtanak.

2015. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb pasik sokszor jobban tudnak udvarolni, és ez az, ami a nőknek a legtöbbet jelenti, nem a feszes test mondjuk. Az meg a pasiknak kell, valljuk be.

De én pl. flegmán nem koptatok le senkit, igaz, a lekoptatás eleve bárhogy rossz, azt megértem.

Egy fiatal nő

2015. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!