Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ez igaz (lenne), akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ez igaz (lenne), akkor nekem még miért nincs párkapcsolatom? Az itteni teória (avagy tapasztalatok) mire épülhetnek ezek szerint? N

Figyelt kérdés

Társkeresés, ismerkedés. Általában szeretik lenyomni mások torkán a gyk-n lévő nagy tudású férfiak ezeknél a témáknál, hogy egy nőnek, mennyire könnyű párt találni. Sorban állnak a srácok, nekünk csak rá kell mutatni a „legjobb árura”, közben dúskálhatunk a szebbnél-szebb bókokban, amit a szerencsétlen célba nem ért vesztesektől kapunk, természetesen átlagos vagy az alatti kinézettel is. Kérdem én, hogy ennek a mi a valóságalapja? Mert akárhogyan is, de nem azt veszem észre, hogy annyira kapkodnának utánam, holott nem úgy járok-kelek, mint egy zombi, ha megszólítanak vagy szóba elegyedek vkivel az utcán, akaratlanul is, de fülig érő mosollyal kezdek el beszélni. Szóval még azt sem lehet mondani rólam, hogy életunt fapofával lépek ki a házból, hisz a pozitív kisugárzás meg van. Most vagy ronda vagyok, mint a bűn vagy ez az elmélet, úgy ahogy van, otthon a négy fal között összerakott baromság, amit egy többször visszautasított férfi egyed talált ki, majd kezdett el terjeszteni. Mielőtt még jönne a duma, nem ezzel nem csak én vagyok így, hanem elég sok nő/lány ismerősöm küzd ezzel a problémával, hogy nem talál magának senkit, és még udvarlók sincsenek és ők 100%, hogy nem bányarémek.

Nem értem miért kell, hülyeségeket kitalálni csak azért, hogy megnyugtassuk a lelkünket, hogy „ na igen, ez tényleg így van”, ahelyett, hogy kilépnék a szobánkból és körül néznék a világban.



2015. júl. 9. 10:59
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

A szórakozóhelyeket és a netes társkeresőket a legnagyobb jó indulattal sem tudom komolyan venni. Sok a rossz tapasztalat, amit hallok/látok és hát én inkább szeretek más kárán tanulni.

De meg lesz a nyitottság, az mindenképp :).

2015. júl. 9. 13:15
 22/56 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen egyet értek veled, ugyan ez a szitu nálam is, pedig nem vagyok se ronda, se elviselhetetlen...nyilván voltak próbálkozók az életem során sőt még nőként én is próbálkoztam, nem mondom hogy mindenkinek adtam esélyt, se nekem sem adott mindenki...viszont hogy egy értelmes, intelligens, kedves, csinos nőnek tartom magam, jó most nyilván beképzeltnek tartatok, mindegy...mégsem vesznek észre a pasik a környezetemben, igaz hogy nem mozgok sok helyen, egy a közeg már egy jó ideje, de körülöttem van pár szingli pasi, mégse próbálkozik, persze ők is "sírnak" a nagy magányukon.
2015. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Még mindig nem vagyok troll, főleg nem a saját kérdésemnél fogom direkt borzolni a kedélyeket. Ahogy láthatod, próbálok érdemben is válaszolni minden egyes válaszra, mert érdekel, hogy miért gondolkoznak egyesek úgy ahogy(kiv. ez alól sárga pillangó).

Voltam strandon ,buliban. Igen a legszebb arcú, szép testű lányoknak nem hiába, de elég sok férfi akadt. De ezt is az egy kezemen megtudom számolni mennyit láttam.

Azt meg azért írtam, hogy még inkább kiélezem ezt a gondolatmenetet, hogy minden nő csak úgy válogathat a jelentkezők közül. Én nem röhögök ki senkit, max. a hülye embereket, bár azt joggal. Ha vki ,hát én tudom, hogy nem minden a kinézet, és az ítélkezést roppant mód gyűlölöm, legyen akárkiről szó, bár ez már inkább a családi hátteremből adódik.

2015. júl. 9. 13:24
 24/56 anonim ***** válasza:
52%

ti ébredjetek fel az álmotokból a kis barátnőiddel együtt tuti ti is olyanok vagytok mint a nők 90% hogy csak a szupermacsóvezéralfahímmel állnátok csak szóba


A magadfajta söpredék meg az alfahím között még rengeteg szint van és azzal mind szóba állunk :) de gondolom rajtad az sem segit.

2015. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
8%

Srtandi ismerkedésként Siófokot ajánlanám, vagy esetleg még a konditermet, ezekben nagyon sok a ´jópasi´ ott kedvedre válogathatsz közülük.

Amugy miért lettem lepontozva?

2015. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Jó, úgy érzem nektek teljesen hiábavaló bármit is írni.

Vegyétek csak fel a szemellenzőt és soha ne vegyétek le ;)

2015. júl. 9. 14:15
 27/56 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az már rég rajtatok van.
2015. júl. 9. 14:16
 28/56 anonim ***** válasza:
0%
kösz hogy törölted az írásaimat !♥ ♥ ♥
2015. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
9%
#26 kérdező, te meg miért velük vitatkozol ahelyett, hogy aki normálisan írt neked annak válaszolnál????
2015. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Mindenkinek válaszoltam.
2015. júl. 9. 15:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!