Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ez igaz (lenne), akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ez igaz (lenne), akkor nekem még miért nincs párkapcsolatom? Az itteni teória (avagy tapasztalatok) mire épülhetnek ezek szerint? N

Figyelt kérdés

Társkeresés, ismerkedés. Általában szeretik lenyomni mások torkán a gyk-n lévő nagy tudású férfiak ezeknél a témáknál, hogy egy nőnek, mennyire könnyű párt találni. Sorban állnak a srácok, nekünk csak rá kell mutatni a „legjobb árura”, közben dúskálhatunk a szebbnél-szebb bókokban, amit a szerencsétlen célba nem ért vesztesektől kapunk, természetesen átlagos vagy az alatti kinézettel is. Kérdem én, hogy ennek a mi a valóságalapja? Mert akárhogyan is, de nem azt veszem észre, hogy annyira kapkodnának utánam, holott nem úgy járok-kelek, mint egy zombi, ha megszólítanak vagy szóba elegyedek vkivel az utcán, akaratlanul is, de fülig érő mosollyal kezdek el beszélni. Szóval még azt sem lehet mondani rólam, hogy életunt fapofával lépek ki a házból, hisz a pozitív kisugárzás meg van. Most vagy ronda vagyok, mint a bűn vagy ez az elmélet, úgy ahogy van, otthon a négy fal között összerakott baromság, amit egy többször visszautasított férfi egyed talált ki, majd kezdett el terjeszteni. Mielőtt még jönne a duma, nem ezzel nem csak én vagyok így, hanem elég sok nő/lány ismerősöm küzd ezzel a problémával, hogy nem talál magának senkit, és még udvarlók sincsenek és ők 100%, hogy nem bányarémek.

Nem értem miért kell, hülyeségeket kitalálni csak azért, hogy megnyugtassuk a lelkünket, hogy „ na igen, ez tényleg így van”, ahelyett, hogy kilépnék a szobánkból és körül néznék a világban.



2015. júl. 9. 10:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
7%

Nem utálkozol? akkor mit csinálsz? :)

te konkrétan projektáltál nekem egy életmódot, meg éretkölüményt csak azért mert ÁLLTALÁNOSÍTOK (amit azért tettem, mert a KÉRDEZŐ AZT KÉRDEZTE, hogyan passzol bele a valóban LÉTEZŐ SZINTELMÉLETBE az ő helyzete, és mint iylen, ÁLTALÁNOSÍT mint létező ELMÉLET)

Az az ember, aki nem álltalánosít, konkrétan hülyén bolyong a világban. De nyugodtan vesd a szemére az összes társadalomtudósnak, hogy hogyan képzelik, hogy általános elméleteket gyártanak.

Egyébként ezek a szintelméletek nem feltétlen tudományosak, ezért nagyobb a tévedés esélye, de az alapjai az evoluciós pszichológiából jönnek.

Nem kell ezen óbégatni.

Azért túnhet ugy, hogy magas lóról dumálok, mert egyrészt ismerem ezeket az elméleteket, másrészt meg TAPASZTALTAM is, hogy bizony passzolnak a valósággal.

valahogy a müllerpéteri belsőkisugrzásos témákat még sosem tudtam a valóságban megfigyelni. Hogy lehet ez?

2015. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
54%

hogy jön ide a müller péter?? 1 szot nem irtam rola de ne zavarjon. nem szoktam ilyeneket olvasni.

a kisugárzás dolog meg nyilván azért zavar mert neked olyanod nincs :) meg a csajoknak sem akiket felszedsz. sajnálni tudlak csak érte hogy nem érezted soha azt a nem tudom miért de vonz, de kell nekem érzést öszintén :)))

gondolom addig terjed az agyad hogy jó bula azt csá..

attól hogy van aki mát tapasztalt ilyet nem kell nekimenni kisbogár. egyrészt közöd nincs hozzá, másrészt ne akard te megmagyarázni xy-nak hogy mivel kapcsolatban hogy érez. sivár egy lény vagy érzelmeidet tekintve...de óhh miröl beszélek, neked olyan nincs, gondolom a párkapcsolat is csak matek mi?

2015. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
54%
ja és nem nem utálkozom még mindig, csak a tényeket irom le :) az általánositás bizonyos kereten belöl ésszerü az rendben de nem kell a lo tuloldalára esni.
2015. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
5%

"gondolom a párkapcsolat is csak matek mi?"


Nagyot fogsz nézni, ha lesz valaha is 5 évnél hosszabb párkapcsolatod :)

2015. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
miért adsz kitérő választ? nem rólam volt szó. hanem arról hogy belemagyarázod a saját igazad másba. meg akarod mondani milyen érzés létezik milyen nem. és nem 5 év mulva hanem adott percben. szoval nem kell személyeskedni ez nem válasz :)
2015. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
54%
nem vagyok felhkön uszkálo édi bédi csaj aki vallja hogy 30 év házasság után is olyan minden mint 1. nap,, nyugi. én csak azt pedzegettem hogy ha megismersz valakit van az az érzés...de ezt fentebb leirtam. erre irtad te hogy a kisugárzás blödésg kb. ebbe kötöttem bele másba nem.
2015. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!