Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ez igaz (lenne), akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ez igaz (lenne), akkor nekem még miért nincs párkapcsolatom? Az itteni teória (avagy tapasztalatok) mire épülhetnek ezek szerint? N

Figyelt kérdés

Társkeresés, ismerkedés. Általában szeretik lenyomni mások torkán a gyk-n lévő nagy tudású férfiak ezeknél a témáknál, hogy egy nőnek, mennyire könnyű párt találni. Sorban állnak a srácok, nekünk csak rá kell mutatni a „legjobb árura”, közben dúskálhatunk a szebbnél-szebb bókokban, amit a szerencsétlen célba nem ért vesztesektől kapunk, természetesen átlagos vagy az alatti kinézettel is. Kérdem én, hogy ennek a mi a valóságalapja? Mert akárhogyan is, de nem azt veszem észre, hogy annyira kapkodnának utánam, holott nem úgy járok-kelek, mint egy zombi, ha megszólítanak vagy szóba elegyedek vkivel az utcán, akaratlanul is, de fülig érő mosollyal kezdek el beszélni. Szóval még azt sem lehet mondani rólam, hogy életunt fapofával lépek ki a házból, hisz a pozitív kisugárzás meg van. Most vagy ronda vagyok, mint a bűn vagy ez az elmélet, úgy ahogy van, otthon a négy fal között összerakott baromság, amit egy többször visszautasított férfi egyed talált ki, majd kezdett el terjeszteni. Mielőtt még jönne a duma, nem ezzel nem csak én vagyok így, hanem elég sok nő/lány ismerősöm küzd ezzel a problémával, hogy nem talál magának senkit, és még udvarlók sincsenek és ők 100%, hogy nem bányarémek.

Nem értem miért kell, hülyeségeket kitalálni csak azért, hogy megnyugtassuk a lelkünket, hogy „ na igen, ez tényleg így van”, ahelyett, hogy kilépnék a szobánkból és körül néznék a világban.



2015. júl. 9. 10:59
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
54%
Csak kor alapján nem várhatod el, hogy valaki szóba álljon veled. Sőt semmilyen szempontól nem várhatod el. Nem tudom mit lát az idősebb kollégádban, de valószínüleg valami olyat ami benned nincs meg. Kész fogadd el. Ne azért akarjon már az a csaj vagy te őt mert 25 évesek vagytok mindketten. Most csak mondtam egy pl-t.
2015. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
18%

"Szóval még azt sem lehet mondani rólam, hogy életunt fapofával lépek ki a házból, hisz a pozitív kisugárzás meg van. Most vagy ronda vagyok, mint a bűn vagy ez az elmélet, úgy ahogy van, otthon a négy fal között összerakott baromság, amit egy többször visszautasított férfi egyed talált ki, majd kezdett el terjeszteni"


Nos kislány, Egyrészt, azt éppen "ti" terjesztitek, hogy a pozitív kisugárzásnak bármi köze lenne bármihez.

Ellenben annak, hogy nem nézel ki elég jól, már inkább köze van a dolgokhoz.

Az, hogy te egy udvarlóval sem rendelkezel, utalhat: nem jársz bulikba, egyéb helyekre, ahol a korod beliek ismerkednek. Ha jársz, a legtöbb korodbeli csaj egész egyszerüen jobban néz ki. Ennyi a helyzet.

2015. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
26%

"ha nincsenek irreális elvárásai, és esélyt ad átlagos vagy az alatti férfiaknak"


na ugye meg ez lenne a másik opció, a nőknek a nem elég jó férfi fel sem tűnik. hiába megy oda hozzád, valami szöveggel (mi ujság, mi a helyzet, mit iszol stb) meg sem fordul a fejedben, hogy az férfi, és udvarolni próbál (ismerkedni) Hiába dumálsz vele, másnap ugy emlékszel, hogy egy férfi sem ment a közeledbe.

2015. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
28%

"Miért az idős férfival kedves, amikor nyilvánvaló, hogy biológiai értelemben attól már nem igazán várhat semmit?!"


Kérdés az, mennyire idős. Egy 50 éves férfival (lakással, kocsival, biztos egzisztenciával) simán gyereket csináltat magának egy huszonéves csaj. Biológiai szempontból a fenti ötves biztonságosabb választás egy nő számára, mint egy 25 éves boltos fiú, anyuka házában. Érted, az 50 es már bizonyított, hogy életképes.


egyébként nézz utána: hipergámia.

2015. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
49%
Pfff te már csak tudod hogy néz ki mi? Gondolom te vagy az aki valójában nem valami hú de jó pasi, meg gondolom át is vágta már a fejed valami agyatlan műmaca aztán azért jársz ide picsogni, mint a többi megkeseredett himsoviniszta kis phöcs :))) rossz lehet nektek, de nem igy kéne kompenzálni a bajaitokat, meg máson megbosszulni a nyomoraitokat. Töled is megkérdeztem mint az elözö versenyzötöl. Ha akkora nagy istencsászár vagy mit vergödsz itt habzo szájjal ugyan??? jaaa bocs nem vagy te sem sem a kis társaid, csak lelkifrusztrátságotokban nem tudjátok már kibe rugjatok bele...férfiak???? hahaha nyisatok utoljuk a nőket csoportot a csajokat meg hagyjátok meg a rendes igazi férfiaknak :))
2015. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%

"Ha vki ,hát én tudom, hogy nem minden a kinézet"


Honnan is tudod?

2015. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
42%

"Ha akkora nagy istencsászár vagy mit vergödsz itt habzo szájjal ugyan??? "


már ne haragudj, de hol látsz te tölem itt habzó szájú hozzászólst?

kérdezte a kérdező, hogy mi ujság ezekkel az elméletekkel, én meg leirtam.

A te szád habzik. Nem állítottam, hogy istenkirálycsászár vagyok, sem azt hogy húdejópasi. Azt viszont zopkszó nélkül bevallom, hogy számos párkapcsolatom volt, és igen, volt oylan is amiben átbsztak. Volt oylan ios, ahol én bsztam át a másikat ( mondhatnám, hogy elcsábítottak, de a lényegen nem változtat)

szóval állítsd le magad.

2015. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
0%
45 ös válaszoló te mennyi idős vagy?
2015. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
5%

"egyedülálló nők:

— éppen szakítottak, emiatt nem nyitnak az új lehetőségek felé (ez még oké),

— korábban szakítottak, de még nem tette túl magát rajta (még ez is oké),

— régen szakítottak, de még mindig totál szerelmes (ez nem teljesen oké), "


Itt nem arról van szó, hogy oké e vagy sem. Arról van szó, hogy egyik sem igaz. A helyes megfogalmazás az, hogy "éppen szakított minimum olyan jó pasi kell neki, mint az előző, az alatt nem kezd" Mert ha éppen szakított akkor elég kicsi az esélye annak, hogy ő rakta ki a srácot, ugyanis a nők nagyrésze már csak akkor szakít, ha az újabb már kilátásban van/volt. (értelemszerűen mire kettőt pislogsz, már van pasija.

Ha meg őt rakták ki, arra utal, hogy elég jócsávó volt a szemében hogy ragaszkodjon hozzá, igy nála alább tuti nem adja

A többit pontot nem olvastam, mert gyakorlatilag ez az egész nem annyira bonyolult.

2015. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
54%

nem habzik a szám, csak utálom a csőlátású ostoba embereket. ír valaki magáról 3 sort, és te már azt hiszed ismered mi? hát pont nem. te állitsd le magad, te ülsz magas lovon nem én. velem minden rendben, nem utálkozol általánostok egyik nemmel kapcsolatban sem.

ha meg átvágtak arról nem kompletten egy nem tehet.

az élet meg nem fekete vagy fehér.ezért is nem itélkezünk pár mondatból.

az meg tök mindegy hány éves vagyok. ilyen a személyiségem ilyen volt meg marad is.

2015. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!