Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sokadik "ő egy kivétel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sokadik "ő egy kivétel" csalódás után hogyan lehet talpra állni?

Figyelt kérdés

Nem minden nőnél szoktam ezt érezni, aki szóba áll velem. De eddig mindenkiben csalódtam.


Annak ellenére, hogy "a nők komoly kapcsolatot akarnak, a gonosz pasik meg csak a szexre hajtanak".


Mondjuk igaz, hogy a nők is a komoly kapcsolatokat preferálják előnyben, csak olyan szinten, hogy ha jön egy jobb pasi, akinél esélyük van, akkor a régi repül, ők meg átszállnak az újabb virágra.


Annyira jól esnek ezek a "becses" ajándékok...


Ja és ami poén: egyik sem plázacica, vagy szilikonszájú/csöcsű, mindegyik átlagos "rendes" lány, aki "komoly kapcsolatot szeretne".


Igaz, most hogy a kérdésem végére értem megvilágosodtam. Hiszen tényleg komoly kapcsolatot szeretnének... csak nem egy pasitól hosszútávon, hanem a lehető legjobbtól, akikre lehetőségük nyílik. Még akkor is ha a meglévő kapcsolatot fel kell rúgni, mert az új udvarló anyagilag, vagy külsőleg többet tud mutatni.


2015. júl. 10. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Jobb ha megkeményíted a szíved, és berendezkedsz egy egyedülálló életformára. Annak is megvannak az előnyei.

[link]

2015. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úgy hiszem... nincs senki, akit alkalmasnak tudnék találni egy komoly kapcsolatra.
2015. júl. 10. 09:21
 3/13 omba ***** válasza:
17%
Én nem láttam még komoly kapcsolatot, amit kerestek volna.
2015. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, az első válaszoló nagyon jó dolgot linkelt be.

Olvass utána az MGTOW-nak. Megéri!

2015. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Eddig nálam is ugyanez volt, bár hála a jó égnek, csupán ismerkedésig jutottunk, nem kapcsolatig. Kivétel nélkül minden alkalommal felrúgták a több hónapnyi ismerkedést egy olyan jóképűbb, tehetősebb, tahóbb pszichopata férfiért, akit alig pár napja ismertek.


Az már megint más kérdés, hogy miután ezeket a nőket alaposan kihasználták, lelkileg leépítették ezek a szociopata manipulátorok, utána jöttek hozzám vissza, hogy hát mégis nem-e lehetne folytatni ott, ahol abbahagytuk. Bevetettem én is a tahó énemet, és a képükbe röhögtem.


Röhejesek a nők! Nem, nem is röhejesek, undorítóak.

2015. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan ez van a ferfiaknal is, nem kell itt az alszent duma. Engem is egy jobbert dobtak, most en is (akkor joggal) itelkezzek a ferfiak jelentos reszen?
2015. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

#5 ez nem tahóság, amit csináltál, ez egy egészséges ember természetesn reakciója. Mégis mit várt ezek után? Máshogy nem is lehetett volna viselkedni.


Az ember nem egy tárgy, amit csak úgy le lehet cserélni, aztán, ha nem jön be az új max visszaviszik.

2015. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6os: büntetni is szoktátok a nem jópasikat, a titeket ért sérelem miatt... (tudat alatt)
2015. júl. 10. 10:34
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
így van kérdező én pláza cicákkal meg ringlókkal ismerkedek! mondják a "nők" gonosz pasik meg csak a szexre hajtanak! kis anyám nem kéne az első randin oda adni magad a kandurkának jó hogy utána nem keres!ámítás velem is eljátszották már ezt vagy 10000x de kösz az ilyen cafkából nem kérek.. inkább akkor marad a jobb kéz szabály
2015. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
így van kérdező én NEEEEMMM!!! pláza cicákkal meg ringlókkal ismerkedek! BOCSÁNAT A NEM LEMARADTT
2015. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!