Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sokadik "ő egy kivétel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sokadik "ő egy kivétel" csalódás után hogyan lehet talpra állni?

Figyelt kérdés

Nem minden nőnél szoktam ezt érezni, aki szóba áll velem. De eddig mindenkiben csalódtam.


Annak ellenére, hogy "a nők komoly kapcsolatot akarnak, a gonosz pasik meg csak a szexre hajtanak".


Mondjuk igaz, hogy a nők is a komoly kapcsolatokat preferálják előnyben, csak olyan szinten, hogy ha jön egy jobb pasi, akinél esélyük van, akkor a régi repül, ők meg átszállnak az újabb virágra.


Annyira jól esnek ezek a "becses" ajándékok...


Ja és ami poén: egyik sem plázacica, vagy szilikonszájú/csöcsű, mindegyik átlagos "rendes" lány, aki "komoly kapcsolatot szeretne".


Igaz, most hogy a kérdésem végére értem megvilágosodtam. Hiszen tényleg komoly kapcsolatot szeretnének... csak nem egy pasitól hosszútávon, hanem a lehető legjobbtól, akikre lehetőségük nyílik. Még akkor is ha a meglévő kapcsolatot fel kell rúgni, mert az új udvarló anyagilag, vagy külsőleg többet tud mutatni.


2015. júl. 10. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

6-os vagyok. Ohh hat persze! Sot a nagyon csunyakat az utcan meg le is kopom...Istenem.

Mindegy, kar a felesleges szoert.

2015. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
A vonzalom nem választás kérdése. Gondolom, az a típusú srác lehetsz, aki logikusan akarja meggyőzni a nőket, hogy kedveljék, virágot viszel az első randira, és egyből piedesztálra emelsz egy nőt és ő számodra a "nagy Ő", ha szóba áll veled. És persze ilyenkor egyből előjön a "biztos a pénz és a külső az ok" dolog, mert ez tűnik a legkényelmesebb magyarázatnak, nem pedig az, hogy nem beszélsz a nők nyelvén és férfiként nem tudod hatékonyan érvényesíteni önmagad.
2015. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Neked nem a nők a legnagyobb problémád.....Nem tudom mit sírsz és hisztizel h pofára lettél ejtve. Úr isten mindenki ment már át ezen és mégsem maradtak egyedül.... Hiányolom belőled a tartást . nem csak párkapcsolatban lehet boldog az ember , rengeteg előnye is van ha szingli vagy. Személy szerint én például nem szeretek kapcsoltban lenni , szeretem az időmet magamra fordítani és nem kell alkalmazkodnom sem soha senkihez. Kegyensúlyozottabb vagyok , többet tudok foglalkozni a hobbijaimmal , barátaimmal, többet járok haza , mindig megyek valahova sosem unatkozom és sosem kell semmiről beszámolnnom, semmit bizonyítanom. Boldogabb vagyok egyedül...... A te nagy bajod h nem tudod elképzelni az éleedet nő nélkül , azt gondolod a boldogtalan életeden csak egy nő tud megoldást és örömet hozni... Nem ez baromság. Nézz mélyen magadba kérdezd meg ki akarsz lenni és mit akarsz csinálni , csináld amit szeretsz csináld amit mindig is akartál de eddig nem kezdtél bele , próbálj ki új sportokat , tedd magad boldoggá és egy kiegyensúlyozott határozott , büszke embert lássanak benned ne egy ilyen hisztis kétségbeesettet
2015. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!