Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ha már kivénhedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha már kivénhedt vénkisasszony maradtam 24 évesen, aki nem kell már a kutyának sem? Mindegy lenne ha nem is léteznék

Figyelt kérdés
Ez szó szerint így van. Nem kellek egy fiúnak sem, sőt mi több hetek után lekoptatnak. Pedig nem hinném hogy olyan rossz ember lennék, nem akaszkodom senkire, megértő vagyok, nem lógok a másik nyakán állandóan még is ez történik velem. A külsőmmel nincsenek gondok, hiszen nem a külsőm miatt hagynak el, ha a külsőm nem tetszett volna nekik, akkor nem is hívtak volna randizni sem. Ezt a gyengébb elméjűek kedvéért jegyzem meg.
2015. júl. 10. 20:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én is csak szolidaritást tudok vállalni veled, de még "csak" 20 vagyok. Jelenleg nincs is sok szabadidőm, viszont néha nekem is eszembe jut, hogy jó lenne valaki. Azt én is észrevettem, hogy a pasiknak ebben a korban a tapasztalatlanság probléma. Én sem ezzel kezdem, de úgyis kiderülne, ha nem mondanám el valamikor. :/
2015. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg egy férfibarátodat, hogy mi lehet a probléma. Ha egyáltaltalán van. Mert lehet, hogy csak nagyon kevés emberrel ismerkedtél még.


Amit így írásban látok, hogy mindenre ugrasz, mintha mindenki vérig akarna sérteni, holott minden hozzászóló eddig kimondottan segíteni akart neked.


Már a kérdésedben is a "gyengébb elméjűekre" hivatkozol. Ezt olvasva nekem éppen az az érzésem lett, hogy már ne is haragudj, hogy egy bunkó vagy.


Lehet, hogy ez élőben máshogy jön le. Talán csak szókimondó vagy, de egyébként bízol az emberekben, nem vagy paranoiás. Csak ezt így messziről nehéz megmondani, azért mondom, hogy kérdezd meg valakitől aki jól ismer téged.

2015. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kivénhedt, 24 évesen? Napaszmeg, te sem vagy normális!
2015. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Gondolom sokkolod őket azzal, hogy házasság, gyerekek, stb. Vagy nem úgy gondolkozol, ahogy a korosztályod. Vagy tényleg nem vagy túl szép, de úgy vannak vele, hogy 1x meghúznának. Vagy rossz emberekhez vonzódsz.
2015. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egy másfél-két órás kötetlen beszélgetés után esetleg tudok valamit mondani a helyzetedről, de ismeretlenül mégis milyen válaszokat vársz?
2015. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Azt viccnek szántad, hogy kidobsz valakit, mert nem mutat be a szüleinek és még egy hete sem találkozgattok.

Neki sem kellettél? Te dobtad :)


Mellesleg már a kérdésed alapján is bunkónak tűntél, nem tudom élőben milyen lehetsz.

2015. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg kicsit erőszakosnak tűnsz. A férfiak szeretik viselni a nadrágot. :)
2015. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én már 25 vagyok és detto ez a szitu de nem érzem magam vénnek :D mondjuk most rájöttem h flörtölni kell...csak kellett hozzá egy élő példa aki a kiszemeltem akarta felszedni, jó tanár volt igaz neki nem jött össze na majd nekem :D :D :D

Amugy tényleg nekünk kell kezdeményezni sok pasi elvárja sajnos, én meg eddig tùl büszke voltam de félre kell dobni a fránya büszkeséget...

2015. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!