Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ha már kivénhedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha már kivénhedt vénkisasszony maradtam 24 évesen, aki nem kell már a kutyának sem? Mindegy lenne ha nem is léteznék

Figyelt kérdés
Ez szó szerint így van. Nem kellek egy fiúnak sem, sőt mi több hetek után lekoptatnak. Pedig nem hinném hogy olyan rossz ember lennék, nem akaszkodom senkire, megértő vagyok, nem lógok a másik nyakán állandóan még is ez történik velem. A külsőmmel nincsenek gondok, hiszen nem a külsőm miatt hagynak el, ha a külsőm nem tetszett volna nekik, akkor nem is hívtak volna randizni sem. Ezt a gyengébb elméjűek kedvéért jegyzem meg.
2015. júl. 10. 20:47
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Amúgy meg senkitől se várom el hogy tartson el, és már főztem is képzeld utolsó, sőt bármilyen hihetetlen, de takarítani is szoktam itthon.
2015. júl. 10. 21:07
 12/28 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék rád... :)


21/F

2015. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
# 5 nem fog feleségül venni, de ha találsz egy jó hobbit, azon belül is tudsz ismerkedni új emberekkel, akik közt talán megtalálod az igazit. :D :)
2015. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

11!

Drága! Nem azt mondtam h nem szoktad azokat csinálni, csak ötlet tipp.

Ne légy ilyen morci.

2015. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem is tudom kérdező, velem volt, hogy megismertem egy-két nőt az életben, akik kinézetre csinosak voltak, de tényleg.


Viszont, már az elején éreztem valamit, valami erős szigort, feszült légkört. Kis idő után már a jelenlétét sem bírtam elviselni. Anyáskodó házisárkány volt egyébként, ha érdekel valakit. Nem lehet, hogy veled is ez a probléma?


Azon kívül előfordul, hogy nem voltatok egy hullámhosszon és erőltetett volt az egész.

Azt azért ne írd, hogy nem kellesz senkinek sem. Én is írhatnám, hogy nem kellek senkinek, de még nem próbálkoztam be mindenkinél.


30F

2015. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok anyáskodó házisárkány. Sőt épp ellenkezőleg. Mint írtam nem akaszkodtam senkire.
2015. júl. 10. 21:37
 17/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha ennyi idosen még nem fekudtél le senkivel, attol a legtobb pasi beijed.Tudom, nem ezzel kezded az ismerkedest, de ha kiderul, az bizony akadály.Ez nehez menet lesz szerintem.Pont amiatt kellene azt csinálnod, hogy nem foglalkozol ezzel, tenyleg keress hobbit.

En is igy vagyok, mint te, ugyhogy nem a levegobe beszelek.

2015. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%
Jahátkérem ha nincsenmeg a kémija akko nincsenmeg, akkor szopás ill. pont az nincs :]
2015. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz. Hozzámjössz feleségül?
2015. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Adjak szakmai segitseget? Irj.
2015. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!