Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is irritálnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritálnak azok a fiúk, akik már szinte kétségbeesetten próbálnak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 09:49
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
#5 Ez nem igaz! Rengeteg dolog nem rajtad múlik!
2015. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező!


Eddig az összes olyan jellegű kérdésnél azt ugattátok, hogy keressen, próbálkozzon, tegyen valamit érte, igyekezzen, satöbbi satöbbi. Úgy ment ez a betanult lózung, mint az önbizalom-kisugárzás baromság. Tessék, azt teszik amit tanácsoltatok, keresnek, próbálkoznak. Most meg akkor ez a baj!?


Na elmentek ti a jó büdös... :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

2015. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Nem a próbálkozásról van szó, hanem erről a gyámoltalanságról, picsogásról, amit levágnak egyesek, meg minden csaj hibás körülöttük csak ők nem. Hát komolyan mondom, aki már húszas évei végén jár és egy barátnőt (vagy egy szexuális kapcsolatot) sem tud felmutatni az nézzen már magába, könyörgöm!:( Tényleg a gimis osztályunkból a legunalmasabb srác is már házas meg gyereke van. A legrondább meg már 17 évesen szexelt, egy hosszú, zsíros, hullámos hajú, kicsit büdös rocker gyereket kell elképzelni szörnyű ruhákban, lánccal és bakancsban..Bár ronda lány volt a barátnője, de a srác szerette. Másik példa az osztályunkból: kövér, szemüveges, matekos mindenttudó srác, az egyetemen meglett az első barátnője. Hát gyerekek, mi a gond?
2015. júl. 16. 19:08
 14/56 anonim ***** válasza:
35%
" A legrondább meg már 17 évesen szexelt, egy hosszú, zsíros, hullámos hajú, kicsit büdös rocker gyereket kell elképzelni szörnyű ruhákban, lánccal és bakancsban..Bár ronda lány volt a barátnője, de a srác szerette. Másik példa az osztályunkból: kövér, szemüveges, matekos mindenttudó srác, az egyetemen meglett az első barátnője."...és képes a pofánkba hazudni, hát az ember esze megáll! :D
2015. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Ki hazudik????? :( Ezek a volt osztálytársaim a gimiből, jóember! Minek kellene már hazudnom??
2015. júl. 16. 19:47
 16/56 anonim ***** válasza:
35%
Na jó elhiszem, de szerintem ezt Te csak álmodtad, mert a valóságban ronda embereknek nem igen akad párjuk. :)
2015. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezô, te egy roppant ellenszenves ember vagy, remélem soha nem ismerek meg még csak hasononlót sem! Ítélkezni, picsogni te tudsz itt a legjobban. Ásd el magad, jó mélyre.
2015. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Már miért kellene elásnom magam?? És igen, az a rocker gyerek minden hétvégén kint volt a városban a többi rocker haverjával, folyamatosan emberek között. Emellett zenélt, bandája is volt. Egyébként pedig humoros szerzet, én is jókat nevettem a viccein. Attól, hogy még valaki rondácska, attól ki kell mozdulni, belevalónak kell lenni és igenis minden összejön. Na jóccakát.
2015. júl. 16. 20:51
 19/56 anonim ***** válasza:
Nahát, annak idején én is sokat kint voltam a haverjaimmal, elég gyakran, elég sokáig, mégse jött össze egy nő se. Érdekes, vajon miért? :)
2015. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

30 vagyok, nem tudok felmutatni sem barátnőt, semmilyen kapcsolatot, csókot sem. Magamba nézhetek, de nem tudom mit keressek.


17 éves koromban pattanásos, vézna voltam. Azóta kondizok, a pattanások eltűntek, normális vagyok a nőkkel, de mind elhajtott. Amelyik szóba állt velem, csak azért tette, mert szívesség kellett (barátzóna, balekzóna). Nem kell világszépe nőkre gondolni, átlagos, vagy az alatti. Az viszont érdekes, a szép lányok mindig kedvesek voltak és segítőkészek.


Szerencse is szükséges ehhez, a haverod jó helyen volt, jó időben és rendes, normális lánnyal találkozott. Ma is láttam egy eléggé túlsúlyos emberkét egy szép karcsú szőkével, szóval szerintem a szerencse is közre játszik ebben.


Mindegy, van családom, hobbim, végzettségem és munkám, boldog vagyok, hogy ezek vannak.

2015. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!