Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is irritálnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritálnak azok a fiúk, akik már szinte kétségbeesetten próbálnak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 09:49
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad nekünk az aranyat érő tippeket...sound, meg a társai, fiatalabb koromban voltam egy két szórakozó helyen, beülős feeling, disco stb. Akkoriban még nem így álltam hozzá a dolgokhoz, hanem úgy,hogy ha másnak sikerül, nekem miért ne? Aztán sikerült...nézhettem,hogy másokkal,hogy elvannak a csajok, csak ép engem koccoltattak le, mert nem vagyok/voltam helyes pasi. Ennyit a nagyszerű tippjeidről. ha azt tanácsoltad volna, hogy gyűjtsetek pénzt plasztikai műtétre, az még reális lett volna.
2015. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
50: érdekes, apám is 170 cm és egy Casanova volt kb egész életében..Mivel én is lettem valahogy ezért elhiheted, hogy feleséget is talált ezzel a magassággal. (Anyám 155 cm). Akit aztán ő hagyott ott és most új nője van..a 170 centijével..
2015. júl. 18. 16:57
 53/56 A kérdező kommentje:
egyébként apám soha sem volt izompacsirta, kicsit kreol bőrű, sötétbarna hajú. Csúnyának nem csúnya, olyan átlag. Egy valami viszont átlagon felüli. És az az önbizalma. Süt róla a magabiztosság. Pimasz a nőkkel. Ezzel hódít.
2015. júl. 18. 17:01
 54/56 anonim ***** válasza:

#52

Az én szüleim is ezekkel a magasságokkal rendelkeznek.


Azért szerintem ne keverjük a régi világot a maival.

Ajánlom figyelmedbe az alábbi írást, amit egy nő írt:

[link]


Ebben leírja, hogy régen nem voltak ilyen felszínesek az emberek (a média által), és sokkal több normális kapcsolat született.


A média eltorzította az emberek értékrendjét, ezért van sok felszínes kapcsolat, sok válás, feszült légkör párkapcsolaton belül és boldogtalanság.


Szoktam sétálni a városban ha párt látok, a férfi mindig magas és vékony, esetleg magas és izmos. Ha a férfi alacsonyabb, akkor meg elég jóképű. Nem mondanám magam csúnyának, de borzasztó ritka az, ha nálam csúnyább férfit látok nővel.


Nem tudom, hogy régen utasítottak-e vissza bárkit is magassága miatt, de manapság ez létező jelenség. Ezt meg tudom erősíteni én is, és mások is. Jó néhány esetben megkaptam már, hogy milyen alacsony vagyok.

2015. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ezt kell figyelembe venni, de ha társkeresőn nézegeted a nők adatlapját, akkor láthatod, hogy mindenhol 175cm a minimum, de inkább 180cm.
2015. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Ha belegondolunk, az élet, a sors rendkívül igazságtalan, mert a kinézet az, amit először látnak egymáson az emberek, és jellemző, hogy ez alapján döntenek, hogy egyáltalán elkezdjenek-e ismerkedni a másikkal. Ráadásul pont a kinézet az, amin nem tud valaki változtatni, mint ahogyan én sem a félénkségemen.

Pedig egy embernek minden valódi értéke belül van, és mindez hiábavaló, mert ha esélyt sem kap valaki, akkor nem is tudja kibontakoztatni a jó tulajdonságait, ami miatt meg is szerethetné a kiszemelt fél. Ez is egyfajta felszínesség, de ez még megmagyarázható az ember genetikai működésével, az evolúcióval meg ilyenek. Így pedig semmit nem lehet kibontakoztatni, amivel pedig szeretetre méltóvá válhatna. Ezzel az elutasító viselkedéssel pedig bárki jó eséllyel saját maga alatt is vágja a fát, mert lehet, hogy élete lehetséges párját utasította vissza. Ha némileg félretennék az emberek a külsőségeket, akkor ilyen téren boldogabban élhetnének, és jobbak lennének a párkapcsolatok is.

Ami a negatív hozzáállást illeti, erre azt tudom mondani, hogy ugyan milyen legyen valakinek a viselkedése, ha semmilyen pozitív tapasztalata, visszajelzése nincsen a másik nemet illetően? Ez egyenes következménye a rossz tapasztalatoknak. Vagy esetleg színészkedni kéne, és az ilyen emberek erőltessenek magukra hamis mosolyt? Szerintem ez nem megoldás, mert ezt nem lehet erőltetni, bár nyilván vannak olyanok, akiknek jó színészi képességeik vannak.

2015. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!