Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is irritálnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritálnak azok a fiúk, akik már szinte kétségbeesetten próbálnak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 09:49
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Én is voltam Soundon, azt hiszitek sikerült becsajozni? Hát hogyne...előbb fagy be a pokol.

Szóval ez, hogy fesztiválokon könnyű csajozni, ez egy nagy bullshit,semmi egyéb.

2015. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
39: nem kefélésrôl és alkoholról kell szólnia az életednek, de 1x kipróbálhatod, nem? Mint említettem, nem lehet tudni talán más komolyabb is kisül belôle. Ha meg nem, akkor meg ürítettél és hódítottál egyet és mész tovább. Tapasztalatnak jó.
2015. júl. 17. 17:48
 43/56 A kérdező kommentje:
38: "Na figyelj, TE rajtad múlik, hogy mit eszel, a tested csakis TE alakítod, nem függ mástól." - Tudod, amíg neked egy pillanat mûve, hogy kinyisd a szád és kieressz rajta 5 mondatot, addig nekem a 4-5 kiló leadása 1 hónap és folyamatos odafigyelés. Rajtam múlik, hogy mit eszem ja, csak tudod aki élvezi is az életet, az bizony élvezi az ízeket is, a csokoládét, a kávét cukorral, kimegy a hétvégén és iszik pár koktélt a spanokkal, nyal egy jó nagy fagyit, sütkérezik, barbecue-zik egyet a kertben a családjával stb stb.
2015. júl. 17. 18:18
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ha nem néz ki jól az ember, akkor próbálkozhat bárhol, mehet a Soundra, kimehet bandázni a haverokkal, vagy mehet bárhova, nem lesz nője, még csak egy részeg nő sem fog vele egyet kefélni. Ennyit a sound-ról, meg a többiről. Lehetőségek...az. f..omat, ha jóképűnek születtem volna, akkor lennének lehetőségeim.
2015. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván ezt a kérdezőnek nehéz elképzelnie - ami pusztán abból a tényből fakad, hogy nőnek született -, aki megéri elhajtani a sok próbálkozót egy-egy buli alkalmával. Nőként soha nem is fogja megérteni, alkalmi kapcsolatot bárkimkor talál, csak csettintenie kell. A párkapcsolat más tészta, legalábbis számomra nem azt jelenti, amit a mai tiniknél/fiataloknál, akiknél annyiból áll a "szerelem", hogy lehet egymással villogni a közterületeken, meg este meg lehet kefélni az asszonyt, azt' csá. Bár ez nem épp újkeletű probléma, meg kell nézni mennyi működő kapcsolat van a 40-50 éves korosztályban. Ahol nem csalják a párjukat, nem mindennaposak az üvöltözések, és törődnek a gyerekük fejlődésével. Hát 10-ből 1...


Erre a ronda-szép dologra meg azt szoktam mondani, hogy az ember öltözteti a ruhát, és nem fordítva. Ha a testvéremre feladunk egy rózsaszín, hupikék törpikés pólót, ami ráadásul nagy neki, rám meg egy tökéletesen testre szabott, ízlésemhez igazított felsőt, még mindig a testvérem fog jobban kinézni. Egyszerűen azért, mert magas, sármos borostás arc, izmos test és olyan kiállású, hogy ha nem figyelsz, akkor a kvantumfizikát kezdi el magyarázni, te meg azon kapod magad, hogy elhiszed amit mond. Ezekben a külső tulajdonságokban messze elmaradok tőle, főleg hogy manapság a magafajták az etalonok. És senki le se fogja tojni, hogy egy nárcisztikus segg.fej, aki még sza.rás közben is feszít és nézegeti az izmait, én meg egy megértő, törődő, odafigyelő férfi, aki mellett a nőnek tökéletes lelki békéje lehetne. Egyszerűen meg se ismernek a lányok, mert minek adjanak nekem esélyt, ha ott van a külsőre tízszer jobb vetélytárs?

2015. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
45-ös, látom te érted a dolgokat, kb. ezt magyarázom már én is egy jó ideje.
2015. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

#43

Szerintem elmagyaráztam már, hogy a kettőt nem lehet párhuzamba vonni, de látom nagyon makacs vagy.


Én is élvezem az ízeket, viszont ha rendszeresen mozogsz, akkor nem hízol el, mindegy mennyit eszel. Ha tudom, hogy sokat ettem, akkor annál többet mozgok.


Egy pillanat műve, hogy megszólaljak, igen, persze. Na és? Attól nem lesz barátnő, hogy megszólítottam. Annál sokkal több kell.


Ezen kívül a kaja, a mérleg, a tükör, nem utasít vissza, nem röhög bele a pofádba, nem aláz meg, ha normálisan csinálsz mindent, akkor eléred a kívánt eredményt.

Odamehetek a lányhoz, kezdeményezhetek beszélgetést, teljesen jól, attól még visszautasíthat, kiröhöghet, megalázhat engem.


De szerintem ezt is elmagyaráztam már, hogy amíg az egyik dolog egy emberen múlik, a másik már két emberen.

2015. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Látom, akkor már itt mindannyian feladtátok. Akkor nincs mirôl beszélni. Belefáradtam a magyarázásba. Még a neten keresztül is ki tudtatok készíteni az akadékoskodásotokkal és a negatív hozzáállásotokkal, pedig nôként örültem, hogy írhattam nektek ezeket az aranyat érô tippeket. Látjátok, valószínûleg ugyanez zajlik a valóságban is, süt rólatok a negatívum, és ez vezet a kudarchoz is. Mellesleg megjegyzem: ha már ilyen szépen leírtad, hogy mozogni kell, és hogy neked ez oly egyszerû, akkor ha tudod hogy a csajok az izmokra meg a borostára buknak, akkor MIÉRT IS NEM GYÚROD KI MAGAD ÉS NÖVESZTESZ BOROSTÁT???
2015. júl. 18. 07:29
 49/56 anonim ***** válasza:
Egyrészt próbáltam, hosszú ideig kondiztam. Fogytam 6 kilót az amúgyse jelentős súlyomból, és szinte semmi pozitív változás nem történt rajtam. Ez van, nem tudok hízni, ilyen a genetikám, nagyon sovány vagyok. Másrészt úgy vagyok vele, hogy a személyiségem és a lelkem miatt szeressem egy nő, ne azért mert szépek a kockáim vagy mert sok pénzem van. Tudom, hogy így kb. semmi esélyem nincs barátnőre, mert csak a mesékben kell nekik a szeretet és az odaadás, de nem fogok megváltozni vagy szerepet játszani, őszinte ember vagyok. Az aranyat érő tippektől meg ezek igen távol álltak.
2015. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

#48

Egy szóval sem írtam, hogy feladtam. Csupán leírtam a tapasztalataimat.


Mindig vidáman, pozitívan szoktam kezdeményezni a nőknél, szóval ezt rosszul gondolod, hogy negatívan állok hozzá.


Több, mint 10 éve kondizok, ki vagyok gyúrva. Szóval, amint láthatod, ez egyáltalán nem számít. Igazából sosem mondták meg a nők, hogy mit rontok el, mi a problémájuk.


Talán az, hogy alacsony vagyok, esetleg, hogy nem vagyok jóképű, mert másra nem tudok gondolni. Nem vagyok nagydumás sem, de el lehet velem beszélgetni.


Egyébként tegnap írtam egy ismerkedős levelet itt, és azt a választ kaptam, hogy nem kellek, mert alacsony vagyok (170cm, a nő is ennyi volt).

2015. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!