Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is irritálnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritálnak azok a fiúk, akik már szinte kétségbeesetten próbálnak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 09:49
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Talán, mert nem nekik kell "jönni", hanem neked ODAMENNI, nagyokos... Nem ártana egy kis humor, meg valami hobbi, amit szeretsz. Nem élő halott zombiként kell járni a várost, hanem beülni helyekre, bandázni, spanolni új emberekkel.
2015. júl. 16. 21:23
 22/56 A kérdező kommentje:
Jártok a Szigetre, vagy voltatok most a Balaton Sound-on?? Lehetőségek tárháza!
2015. júl. 16. 21:25
 23/56 anonim ***** válasza:
Humorom is volt régen, bandáztam is, beültünk helyekre spanokkal, akár hajnalig, ha nyitva tartott addig a hely, ahol ép voltunk, mégse akadt senki. Kis okos! :)
2015. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
53%
Majd fizetek egy halom pénzt, hogy elmenjek a Szigetre meg ilyen helyekre, azért, hogy azt nézzem, hogy más milyen jól elvan a csajával, engem meg le se szarnak a nők. Aha, majd legközelebb :)
2015. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
24: A Balaton Sound-on akár egy pár részeg csaj is összejöhetett volna neked könnyedén, de látod, te fosztod meg magad a lehetősègtől.
2015. júl. 16. 21:29
 26/56 anonim ***** válasza:
Igen, az igaz szerelmet egy csapat részeg csaj között találja meg az ember egy fesztiválon. Én is járok néha szórakozóhelyre, de sose keresnék ott komoly kapcsolatot.
2015. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Részeg csaj...annak idején "öröm" volt nézni,ahogy egy haveromat részegen lehányta a barátnője a discoban. :) Érdekesség képen jegyzem meg,hogy a lányka akkor volt 14 éves.
2015. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
53%

Nos, kérdező, a kérdésed ugyan valahol jogos, de a stílusod egyre tahóbb.


Nem ismered ezeket az embereket, nem tudod min mentek keresztül, nem élted át azt, amit ők. Te például odamész a lányokhoz ismerkedni, bandázni, humoros vagy jó fej vagy és összejössz valamelyikkel. Te nem éled át azt, amikor más ugyanezt megcsinálja és rendszerességgel elutasítják. Vagy rosszabb esetben meg is alázzák. Ha fiatalabb korban ilyen hatások érik az embert, az súlyos következményekkel járhat, például félénk lesz, visszahúzódó.


Ez olyan, hogy munkahelyeden kinéznek, szívatnak, bármit csinálsz az nem jó, ordibálnak veled, ugráltatnak, csicskáztatnak. Nem hiszem, hogy pozitívan mennél be dolgozni.


Haverom annak idején négyszer vette fel a számítógépes grafikát, nekem elsőre meglett. Én is leoszthattam volna a fejét, hogy lehetsz ilyen béna, de nem tettem meg, mert pontosan tudtam, hogy elég szívatós a tárgy és nekem nagy szerencsém volt, mert jó tanárt kaptam.

2015. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
40%

Engem egyáltalán nem irritál, sőt mélyen együtt érzek az ilyen emberekkel, meg általában a sorstársaimmal. Én sem tudok semmit sem "felmutatni", ha már ez a kifejezés került szóba. Azt, hogy hány éves vagyok, már inkább le sem írom.

Mindig félénk természetű voltam, barátaim sincsenek. Aki eleve utálja a tömeget, nagy zajokat, nem iszik, nem dohányzik, meg pénze és társasága sincs, az mit csináljon?! Még ha lennének olyan helyek, ahol nincsen tömeg, zaj, nem kell inni, dohányozni, meg nem szokás többen menni, akkor már valamit talán megpróbálnék kezdeni. De az ember valahogyan meg is szokja azt az életet, ahogyan él, főleg már ennyi idősen. De tényleg nagyon zavaró, hogy az ember párokat lát mindenütt.

A hobbijaimat itthon tudom csinálni.

Más lehetőség híján társkereső oldalakon próbálkoztam hosszú ideig, de elegem lett belőle, miután megtudtam, kitapasztaltam, hogy hogyan viselkednek ott a lányok, nők. Már az is csodaszámba megy, ha egyáltalán válaszolnak egy levélre.

2015. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Félénk, nyuszi fiúk ne csodálkozzanak! És igen, szexkapcsolatból is kialakulhat ám sok minden. Én éppen egy ilyen szexkapcsolat folytatásában vagyok immár 5 éve, kapcsolatban! Együtt élünk. Tudjátok mi fogott meg benne? Ahogy határozottan magáévá tett, úgy bizony. Ezen túlmenően pedig a humora, hogy iszonyat jószívű ember és ahogy kezel engem az számomra tökéletes. És ez mind jóval a 4-5-ik szexuális aktusunk után derült ki. Tessék már megmozdulni, fiúk. 28/N
2015. júl. 16. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!