Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is irritálnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritálnak azok a fiúk, akik már szinte kétségbeesetten próbálnak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 09:49
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Van egy rakás ingyenes rendezvény is, nem kell feltétlenül fizetős fesztiválokra kijárni, ott volt pl. a Nagy Futam, a WSR, a Red Bull Air Race, ezekre nők is kijárnak.
2015. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
36%

A 29-es vagyok. Kérdező, én eddig azt hittem, hogy fiú vagy! De így már annyira nem is csodálkozok. A félénkségről be kell látni, hogy nem sok fogalmad lehet, de ezt nálam szebben, bővebben leírta már az előttem szóló, a 28-as is. Ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy "mozduljunk már meg", akkor nem lenne a Földön egy magányos ember sem.

Én végül is nem csodálkozok azon, hogy ez van, de nem is tehetek arról, hogy ilyennek születtem. Viszont arról már nagyon is a nők tehetnek, hogy nem lett semmi a társkereső oldalakon való nagyon kitartó próbálkozásaimból. Ez lett volna az egyetlen reális lehetőségem, és ott már volt bátorságom kezdeményezni, leveleket írni.

2015. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Bennem fel sem merült, hogy férfi.
2015. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Én sem gondoltam, hogy nő :D


De így már értem, mire fel ír ilyeneket. Van egy nőismerősöm, ő is mindig ezt mondja, hogy ez milyen egyszerű.

Ahogy ő mondja: Fb-on írsz neki és beszélgettek. Meglátsz egy nőt, odamész hozzá és beszélgetsz vele, ennyire egyszerű.

Ahogy történik: Fb-n nem kapok választ, vagy még le is tiltanak. Leszólítok valakit, akkor meg elküld, mert nem tetszik az arcom / alacsony vagyok / ki tudja miért, így esélyt nem kapok.


Nem félek odamenni a nőkhöz, nem csökken az önbizalmam a visszautasításoktól, de ettől függetlenül ugyanúgy elküldenek.


Ezeket a kedves kérdező nem látja ám :D


Ez azért van, mert nő, és ha ápolt és még sportol is mondjuk, akkor legalább 35 éves koráig lazán megy neki az ismerkedés, haverkodás, mindenhol. Szívesen látják mindenhol, hívják bulizni, eseményekre, mindenhova, mindig van társasága neki.


Nos kérdező, fordított esetben ez nem mindig van ám így.


#32

Felejtsd el a társkeresőt :D

Az csak egy görbe tükör. Az a kevés nő temérdek levelet kap és még ha akarna se tudna válaszolni. A sok levélnek köszönhetően önbizalmuk növekszik, míg a férfiaké csökken a megválaszolatlan leveleknek köszönhetően. Egy idő után az önbizalommentes férfiak valami csodaként tekintenek egy kapott levélre, a nőket pedig, mint valami felsőbbrendű istenségnek tekintik, aki egyáltalán hajlandó volt leírni egy mondatot. Pedig a valóságban a nő is csak egy ember, és ezt elfelejtik.

2015. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
"35 éves koráig lazán megy neki az ismerkedés" :D Anyám 51 éves, elvált és tapadnak rá a férfiak! És nem topmodell, csupán nem kövér és a napi higiéniát ellátja. Sminkelni sem sminkeli magát. Nem kell ehhez nagy kunszt, ha az ember kedves, mosolygós a többi emberrel. De igen, ő nő. Csupán azért említettem meg, mert az egyik válaszoló írta ezt a 35-ös mondatot. Szóval ebben is tévedsz! Egy nő hódítási képessége sem áll meg 35 évnél, úgy bizony! A társkereső oldalakban és a FB-os jelölgetésben, ráírásban én sem hiszek. Nagyon szépen leírtad, hogy félénk vagy meg önbizalomhiányos. Hát itt a probléma! Felesleges tovább indokokat kreálni! Ezen neked kell változtatni, nincs olyan, hogy "ilyennek születtem"! Ezt a kövérek is mondják: "örököltem", "ez van, vastagok a csontjaim", "már kiskoromban is kövér voltam" stb. NINCS olyan se, hogy nem lehet lefogyni! A nők nem szeretik a félénk, önbizalomhiányos férfiakat! Így kénytelen leszel (TE! Nem a nők) ezen változtatni. Én is tudom, hogy a paliknak nem jön be a 150 kilós nő, hát én is akármennyire nem szeretek és nehéz diétáznom, ha vissza kell fognom magam egy habzsolós időszak után, hát kelletlen de megteszem. Ez se jobb, hidd el.
2015. júl. 17. 07:38
 36/56 anonim ***** válasza:

#35

Hűha kérdező, látom még nagyon reggel van neked. Akkor fussunk neki újra.


Ezt írtam:

"35 éves koráig lazán megy neki az ismerkedés"

Te erre ezt írtad:

"Anyám 51 éves, elvált és tapadnak rá a férfiak!", "Szóval ebben is tévedsz"


Mármint miben tévedek? Csak azt írtam, hogy 35 éves koráig lazán megy neki az ismerkedés, azt nem írtam, hogy ezen felül mi a helyzet. Azért írtam 35 évet, mert az itt problémázó férfiak 18-35-ös korosztályban keresgetnek.


Azt megjegyezném, hogy láttam már félénk, visszahúzódó férfit nővel, igaz, jóképű volt.


Normális étrend betartása pedig szerintem nem egy hű de nagy feladat.

2015. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Nem egy hû de nagy feladat..Értem. Én kérek elnézést :). Szerintem meg az a nem egy hû de nagy feladat, hogy az ember fia beszélni tudjon egy nô közelében. (..)
2015. júl. 17. 12:48
 38/56 anonim ***** válasza:

Oh, kérdező, úgy tudtam, hogy ezt a két dolgot fogod összehasonlítani.


Na figyelj, TE rajtad múlik, hogy mit eszel, a tested csakis TE alakítod, nem függ mástól.


Hasonlóan az is a EGY emberen múlik, hogy oda megy-e a nőhöz. Csakhogy, ez a dolog kétoldalú, mert a beszélgetés két emberről szól. Ha a nő elküld akár kedvesen, akár megalázóan, arról a férfi nem tehet, ha meg nem tud fejleszteni magán semmit, akkor nagyon nagy bajban van.

Bár azt hozzáteszem, hogy mindenkinek más tetszik, elvileg.

2015. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Balaton Sound?:D Jó vicc.


https://www.youtube.com/watch?v=j6rJsj8UoGI


Megnéztem róla ezt a videót, na ennyi nekem pont elég is volt a Soundból. Agymosott, félmeztelen ri.bancok, agymosott, felpumpált tahókkal. Viszont az közös bennük, hogy eszük annyi, mint egy marék lepkének. Arról ne is beszéljünk, mekkora idiotizmus egy félénk férfit elküldeni egy ilyen fesztiválra, gyakorlatilag végigszenvedi az egészet. Bármilyen meglepő, nem mindenkinek az az élete, hogy hulla részegen vadidegenekkel smároljon és keféljen egy szórakozóhelyen/fesztiválon. Szánalmas. Az meg még inkább, hogy a nők nagyon nagy része 14 éves korától ezt az életmódot tartja normálisnak, és ezt követi.

2015. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi lenne a csajozás, hogy odamegyek, beszélek a csajjal, esetleg megnevettetem, akkor már mindenkinek háreme lenne. Az valóság sajnos teljesen más.
2015. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!