Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam társkereső oldalakra, mert szeretnék egy komoly kapcsolatot, de sajnos még soha sem volt senkim. Azokon az oldalakon is a legtöbb személy igen elutasító még válaszra sem méltatnak, vagy nem akarnak semmit sem csak úgy fent vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni abban, Hogyan tudnék egy komoly kapcsolatot kialakítani? (bármilyen jó szándékú tanácsnak örülnék). Esetleg ha van olyan lány aki megismerkedne velem, annak nagyon örülnék. :)

19/F Hajdú-Bihar megyében élek. :)



2015. júl. 18. 16:35
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
19%
Hàt a férjem nem johnny depp, pedig ott ismertem meg, és sok ismerömnek ìgy lett pàrja. És mind heteró kapcsolat, tehàt férfiakròl is szó van nem csak arról hogy a nők talàlnak pàrt ilyen helyen. De làtom a sirànkozàs jobban megy.
2015. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Amúgy nomvs egy éve hogy kívàncsisàgból visszamentem oda a férjem képével , írtam 3 csajnak és kettő vàlaszolt is.
2015. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

"kb 5 randi, az is csak azért sikerült, mert el voltak keseredve, de amint kaptak egy kis érzelmi löketet, egyből lekoptattak."


Jaj, de tipikus. :)) Kínomban mosolygok...

Valóban, a legtöbb nő pusztán arra vágyik, hogy éreztessék velük, ők még számítanak, van, aki VALÓBAN törődNE velük.


Ezek a nők energiavámpírok: amint megkapták ezt az érzelmi töltetet, levegőnek néznek, dobnak a csába, és lelépnek.


Később, miután sorra végigjátszották a normális srácokkal, meg sírnak ezek a nők, amikor bunkó pasival dugatják fel magukat, aki izomagynak naívan bedőltek. Azt hiszik, hogy a bmw-ben jobb gyereket lehet csinálni, majd ott a gyerek, egy tapló férjjel (és egy buta, energiavámpír, önző nővel).


Persze közel se minden nő energiavámpír, és közel se minden izmos mackó ostoba, primitiv, unintelligens, de a nők többsége jó érzékkel dől be az unintelligens férfiaknak, ha utóbbinak sok a pénze, és/vagy nagy darab szekrény a csávó.


Az előző kettő meg 100% nem is "társkeritreklámoz". ;)

2015. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

"Gondolkodjatok. Egy 16-21 éves korú lány/nő, minek regisztrálna társkeresőre? Minek? Iskolába járnak, rengeteg ember veszi őket körbe. Biztos, hogy vannak udvarlók, nincs szükségük társkeresőre."


Áh! Érrrtem! És a szegény NAGYON duci, vagy ronda, ilyen korú lányok mit évők legyenek, megmondod? Érdekelne... Nem azt mondom, hogy vonzanak engem a nagyon kövér lányok. De van, akit igen, vagy van, akit nem zavar a kövérség, viszont suliban inkább égetik szegényeket... Miért ne reménykedhetnének társkeresőben ők, ahol esélyesebben felbukkannak a toleránsak, akiknek egyúttal cfőleg a lélek számít...


Én se látom túlzottan sanszosnak a társkeresőket, de az is egy alternatíva pl az ilyen paraméterű lányoknak, tehát miért ne fordulnának meg valódi profillal ilyenek is, akkor is, ha 25 alatti...? Persze emellett sok a kamu profil szintén, én nem ezt vitatom.

2015. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

"Amúgy nomvs egy éve hogy kívàncsisàgból visszamentem oda a férjem képével , írtam 3 csajnak és kettő vàlaszolt is."

Akkor bizony a férjed rohadt jól néz ki, hiába tagadod.

2015. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőzöl, egyből hirdeted magadról a nőknek, hogy csóró senkiházi vagy, ezért sem méltatnak válaszra. Nekik pénzes 10/10-es kan kell, de azok nem ilyen helyeken teremnek :)
2015. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
61%

Látom, jól kialakult itt a párbeszéd. :-)

Érdekelne a meglátás, hogy olyan bemutatkozószövegre, mint:


"Jajjj most ide sokmindent lehetne írni, én inkább nem írok semmit, mások se szokták ezt a kötelező jelleggel kitöltendő részt kitölteni, meg amúgyis azt írnék ide amit akarnék, a személyes találkozóban hiszek, ha felkeltettem érdeklődésedet, írj."


Na most ilyenre milyen személyreszabott levelet kell írni, hogy a hölgy érezze: ő fontos, ő számít, ez a levél "csak neki" szól?

2015. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

#24

Kicsit ellentmondásos amit írsz.

Először leírod, hogy a nagyon duci lányok mitévők legyenek. Aztán leírod, hogy van akit nem zavar a kövérség. Vagyis az iskolában ugyanúgy lehetnek udvarlói...


Egyébként a nagyon duci lányok talán hagyják abba a végtelen zabálást, mozogjanak valamit és akkor lesz bőven udvarlójuk.


Egyébként nem értem, miért "szegény" duci lányok. Miért kell sajnálni valakit, csak azért, mert elhízott az egészségtelen életmódja miatt.

Egész nap égetik őket, mert kövérek. Bezzeg a nem kövér lányoknak pedig udvarolnak. Akkor vajon mi lehet a megoldás?


A "ronda" lányok meg... kinek mi a ronda. Iskolában sok lányt láttam már, de olyat nem, akinek ne lett volna udvarlója, függetlenül attól, hogy nézett ki.

2015. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

nem egyszerűsíthető le a kérdés ilyen szinten, van, aki ilyen alkat, bármennyit is eszik, ugyanolyan marad, bármennyit is mozog, ugyanolyan marad, nem arról van szó, hogy hatalmas mennyiségeket eszik, hanem ilyen az alkata, anyagcsere és hasonlók (nem értek hozzá)...

Ismerek olyat, aki minimális mennyiséget eszik, kalóriákat is kerüli (pl. kenyeret sem eszik igazán), mégsem tud lefogyni, ha mozgással kicsit sikerül, pár hét alatt visszajönnek a leadott kilók.

2015. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Előző előtti:

éppen az lett volna az egyik válaszom, amit az előző megírt.


Nézzük a másik részét:

"Először leírod, hogy a nagyon duci lányok mitévők legyenek. Aztán leírod, hogy van akit nem zavar a kövérség. Vagyis az iskolában ugyanúgy lehetnek udvarlói... "


"van, akit" = keveseket.

Ez, önmagában nem elég sansz, hogy párt találjanak.

Pont azért írtam erről, hogy több sanszuk kéne, hogy legyen!


Élőben erre nem sok esélyük van, de egy, a hátrányos külsejüeket is támogató társkerin már lenne esélyük AZON KEVESEK KÖZÜL rálelni a párjukra, akiket nem zavar a kövérség (vagy akik kifejezetten kövérekre vágynak).

2015. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!