Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam társkereső oldalakra, mert szeretnék egy komoly kapcsolatot, de sajnos még soha sem volt senkim. Azokon az oldalakon is a legtöbb személy igen elutasító még válaszra sem méltatnak, vagy nem akarnak semmit sem csak úgy fent vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni abban, Hogyan tudnék egy komoly kapcsolatot kialakítani? (bármilyen jó szándékú tanácsnak örülnék). Esetleg ha van olyan lány aki megismerkedne velem, annak nagyon örülnék. :)

19/F Hajdú-Bihar megyében élek. :)



2015. júl. 18. 16:35
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn ismertem meg a feleségem, de mindegy is, csak úgy mondom (:
2015. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
31%

Mi a férjemmel netes társkeresőn ismerkedtünk meg:) teljesen ingyenes oldal volt minden olyan funkcióval ami ehhez kellett.


-én 24 éves voltam akkor, 6 hónapja voltam fent


-a férjem még 20 éves volt(pár héttel később töltötte a 21-et.) 2 hete volt fent amikor megismertük egymást


5 csajnak írt és 3 válaszolt is neki. Köztük voltam én is. 1-2 levélváltás után már csak én érdekeltem, a másik 2 lánynak nem írt többet.


Én csak ajánlani tudom az ilyen ismerkedést.:)


-Először is messziről kerüld el azokat amik fizetősek. Teljesen felesleges pénzt kiadni olyasmire ami ingyen is van, csak épp más oldalon.

-Próbálj adatlapon lévő információk alapján személyes üzenetet küldeni, ne sablon szöveget, szokványos kliséket pl "ismerkedni szeretnék veled" ez nyilvánvaló, hiszen azért regisztráltál.

-Legyél kedves, udvarias, de ugyanakkor tűnj ki a többiek közül. Ne a szex legyen az elsődleges téma. Győződj meg róla, hogy nincs kapcsolata, nem foglalt stb, minden ami neked fontos.


Legyél kitartó, mert nem biztos hogy elsőre összejön, elvégre nekem is szelektálnom kellett 6 hónapig, mire egy normális pasi összejött:)


Kb ennyit tudok írni így hirtelen. Remélem segítettem valamit.

2015. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:

#12

Örülök annak, hogy nektek sikerült. Sok boldogságot kívánok, viszont gyanítom, hogy ez sem tegnap történt.


Állítólag pár éve még normálisan lehetett ismerkedni társkeresőn, de manapság a nők egónövelésre, szórakozásra használják.


Egyre több szolgáltatás fizetős, és sok a kamuprofil is.

Az adatlapon nincs nagyon érdemi információ, max ilyenek:

- :)

- Ismerj meg

- Elváráslista

- Szeretek zenét hallgatni


A kérdező pedig 19 éves. Ennyi idősen szerintem ne társkeresőn keresgéljen, mert a korosztálya kb 16-21 éves korig terjed, ebben a korban pedig a lányok/nők a társkeresőt biztos nem veszik komolyan.


Gondolkodjatok. Egy 16-21 éves korú lány/nő, minek regisztrálna társkeresőre? Minek? Iskolába járnak, rengeteg ember veszi őket körbe. Biztos, hogy vannak udvarlók, nincs szükségük társkeresőre.

2015. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Nem volt annyira nagyon régen, 5 éve történt. De már akkoriban is sokan ugyanarra panaszkodtak itt gyakorin amire most, hogy használhatatlan, a csajok nem írnak vissza vagy mernek válogatni stb... Ez mindig is így volt, és így is lesz. A férfiak is ugyanúgy válogatnak, és nem jönnek össze olyannal aki nem tetszik nekik. Nem azzal kell törődni aki lepattint, (a nőkkel is megtörténik) tovább kell keresni. Illetve még annyi, hogy nem kell besértődni azon, hogy nem mindegyik nő ír vissza. Ha ezen drámáztok, soha nem juttok előbbre. A férfiak sem mindig írnak vissza. Szóval oda-vissza működik. És nem hinném hogy 19 és 20 éves pasi közt akkora nagy különbség van egyébként, hogy ne társkeresőzhetne. Sok más ismerősömnek is így lett párja. Van akinek tizenévesen. Évek óta tartó kapcsolatok, házasságok, gyerekek vannak ilyen társkeresős ismerkedésből. Szelektálni kell és türelmesnek lenni. Ennyi.
2015. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
14:43, stimm, és ha minden társkeresőn levegőnek nézik, akkor mégis mi alapján mondja azt hogy hasznosak? Csak mert nagyon nem azok, egyik sem.
2015. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem bunkó, illetve szexközpontú leveleket ír, akkor NEM fogja MINDEN társkeresőn MINDEN nő levegőnek nézni. Ha esetleg mégis, akkor valamit rosszul csinál. Erről meg egyik társkereső oldal sem tehet.
2015. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyjából ez a helyzet, hogy válaszra se méltatják az embert. A társkereső oldal pedig igenis tehet róla, az üzemeltetők vállalják a felelősséget az oldalért, pláne még ha fizetős is...igaz hogy nem lesz barátnőd soha, de valaki jól meggazdagszik rajtad, meg a többi hiszékeny, átverhető szinglin...
2015. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
Azért senki sem vállal felelősséget, sem garanciát arra, hogy te találsz megfelelő párt a társkeresőn. Rosszul olvastad az AFSZ-t.
2015. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

#16

Látszik, hogy nő vagy, és fogalmad sincs milyen a másik oldalon lenni. Én most pont egy nő kedvéért regisztráltam fel újra társkeresőre, hogy megmutassam neki mi a helyzet.


Megadtam neki a hozzáférést, megnézte a leveleimet, és csak nézett, hogy miért nem ír vissza senki. Én se akartam elhinni, ő se akarta elhinni, de ez van.


Valamit rosszul csinál? :D Igen, persze.

Olvastam itt, hogy egyik srác egy jóképű pasi képével regisztrált és ennyit írt 100 nőnek: abrakadabra. 33 visszaírt.


5 év, az nem most volt, akkoriban még talán jobban lehetett. Viszont manapság, a nők csak szórakozni járnak fel.

Persze, nincs azzal gond, ha nem szimpatikus a másik fél. De itt arról van szó, hogy feleslegesen van fenn a férfi a társkeresőn, hiába írogat, mert a nők NEM társkeresés miatt vannak fenn. Ha esetleg valaki nagyon jól néz ki, annak válaszolnak.


Több, mint 2 évet voltam fenn ebből lett 5 randi, 5 elkeseredett nővel. Persze, amint összekapták magukat lekoptattak. Egyébként több száz normális, egyedi levelet küldtem.


Ja, és mielőtt valaki nekem esne a 18-30-as korosztályról írtam.


#17

A társkereső oldalakkal semmi gond nem lenne, csak az emberek nem arra használják, amire kitalálták. A fizetős oldalakról meg megvan a véleményem, pénzlehúzás ezerrel. Nemcsak az önbizalmad nullázod ki, de még a pénzedet is elveszted. És a legszomorúbb, hogy ezt a tv még reklámozza is (lsd elittárs)

2015. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Társkeresőn ha nem vagy minimum egy Johnny Depp külsőre, el sem olvassák a nők, amit írsz nekik. Élőben is csak a külső számít nekik, de ott még inkább.
2015. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!