Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam társkereső oldalakra, mert szeretnék egy komoly kapcsolatot, de sajnos még soha sem volt senkim. Azokon az oldalakon is a legtöbb személy igen elutasító még válaszra sem méltatnak, vagy nem akarnak semmit sem csak úgy fent vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni abban, Hogyan tudnék egy komoly kapcsolatot kialakítani? (bármilyen jó szándékú tanácsnak örülnék). Esetleg ha van olyan lány aki megismerkedne velem, annak nagyon örülnék. :)

19/F Hajdú-Bihar megyében élek. :)



2015. júl. 18. 16:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
A nők is kezdeményezhetnek, és a férfiak is. Tehàt a lehetőség egyformàn adott. Anno èn is kezdeményeztem. Kb ugyanannyit, mint amennyit a pasik nàlam. Az màr màs kérdés, hogy a legtöbben max szexre akartak, màr aki nem utasított el. Nem szép nőként is nehéz a dolog. Kitartónak kell lenni.
2015. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 Titusztitusz ***** válasza:
Társkereső oldalakra csak lúzerek szoktak regisztrálni, úgyhogy ne is csodálkozz azon, amilyen tapasztalatokat szereztél...BÁRHOL MÁSUTT százszor érdemesebb próbálkoznod...Ha mindenáron "társkeresésre" vágyol, akkor nézz szét a NORMÁL közösségi oldalakon, face, netes fórumok,(Akár még ezen a portálon is...) csak a "társkereső oldalakat" felejtsd el szerintem...
2015. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
miért, a "normál" oldalakon nincsenek lúzerek?
2015. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Titusztitusz ***** válasza:
De...Vannak ott is lúzerek, csak annyiban jobb helyzetben lennél, hogy SPONTÁN tudnának kialakulni esetleges szimpátiák...Ahol SZÁNDÉKOSAN azért regisztrálnak illetők hogy "ismerkedjenek", már eleve benne van egy egyfajta "kényszerűség"...Minden negatívumával egyetemben...Most csak gondolj már bele...Azért ugye te is belátod azt, hogy azért EGÉSZEN MÁS A SZITU ha valaki azt mondja neked, hogy:"Na...Ott ül a padon egy nő, MENJ ODA HOZZÁ és szólítsd meg"...Ugye, hogy ilyen esetben RÖGTÖN GÖRCSÖLNI KEZDENÉL? Remegni, hebegni-habogni...Miért is? Hát azért, mert egy KÉNYSZERHELYZET foglya lettél...Viszont mennyire más egy olyan szitu, amikor mondjuk sétálsz egy parkban, csakúgy magadnak, aztán VÉLETLENÜL meglátol egy csinos hölgyet, és MÉG MIELŐTT EGYÁLLTALÁN FELMERÜLNE BENNED HOGY MEGSZÓLÍTSD, már túl is lennél REFLEXSZERŰEN a dolgon, azálltal hogy RUTINBOL rámosolyogsz, és ugyancsak rutinbol/spontán oda is szólsz neki hogy:" Hölgyem...Nem tudja véletlenül hogy hány óra van? Úgy belemelegedtem a sétálásba ebben a szép parkban, hogy már fogalmam sincs mennyi is lehet az idő...Órát meg nem hoztam magammal"...Érzed ugye a KÉT SZITU KÖZÖTTI KÜLÖNBSÉGET? Na...Így megy a dolog a neten is,nemcsak a való életben...
2015. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező... Sajnos én is így vagyok..

21/F

2017. júl. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Jé, Titusztitusz hozzászólása alakilag emlékeztet az Appolinaire korabeli szimbolisták egyes verseire. :) Amikor virágformában írták a verset, meg ilyenek. :P :)
2017. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!