Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam társkereső oldalakra, mert szeretnék egy komoly kapcsolatot, de sajnos még soha sem volt senkim. Azokon az oldalakon is a legtöbb személy igen elutasító még válaszra sem méltatnak, vagy nem akarnak semmit sem csak úgy fent vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni abban, Hogyan tudnék egy komoly kapcsolatot kialakítani? (bármilyen jó szándékú tanácsnak örülnék). Esetleg ha van olyan lány aki megismerkedne velem, annak nagyon örülnék. :)

19/F Hajdú-Bihar megyében élek. :)



2015. júl. 18. 16:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Nekem még ennyi sem volt, ritka volt aki ott visszaírt, de úgy komolyabb dolog egyáltalán nem volt. A B terv ez (internet) ha már nyilvánosan nem tudok ismerkedni. Leginkább azért nem tudok nyilvánosan, mert nem tudom hogy ő akar-e úgy ismerkedni, ahogy szeretném. :) Így ezért könnyebbnek gondoltam itt neten, aztán majd élőben. :) De sajnos nem jött össze, pedig nagyon jó lenne. :) Köszi, hogy elmondtad a tapasztalatod. :)
2015. nov. 15. 19:28
 42/56 anonim ***** válasza:
40-es hsz-re ne hallgass kérdező! a nők esélyei teljesen mások !
2015. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Én nőként próbálkoztam, soha többet. Ez nem egó növelés, hanem inkább egó lehangolás. Pedig nincsenek nagy igényeim.


Mit írnak a férfiak:

- Laza szexkapcsolatban benne lennél-e?

- "Nicsen nöm. És már szerintem nem is lessz."

- "Sose kellek senkinek."


Vagy jön a bemutatkozó szövegem kifordított változata. "Úr isten, én is imádok főzni" meg "Szent ég, totál összeillünk, én is élek-halok George Orwellért"


Egy-két férfival randizni is elmentem, de beteg dolgok történtek. Nyomoztak utánam, hívogattak telefonon, jött, hogy "Fent voltál Facebook-on, és nem írtál rám!" (Épp, hogy ismerlek, ember...)


Én nőként már inkább nem teszem ki az ablakba, hogy társat szeretnék magamnak, mert a férfiak többsége azt gondolja, hogy akkor nekem mindegy.


Aki társat szeretne, az igenis dolgozzon magán: menjen el sportolni, olvasson, főzzön, tanuljon. Egy kapcsolatnak az a lényege, hogy fejldjünk érte, általa.

2015. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Én speciel a neten találtam meg a páromat (a másodikat is :-) ), az első társkeresős 13 évre sikerült, ok, nem a társkereső volt az oka, hogy nem örökre szólt...a mostani páromat is társkeresőn találtam, nekem jók a női ösztöneim, meg magamat adom mindig, nem szépítek. A mostanival ráadásul a regisztrálást követő másnap találtunk egymásra ( illetve Ő rám), 5 nap múlva tali, azóta elválaszthatatlanok vagyunk, és tudom, ez örökre szól mindkettőnk részéről :-) Szóval általánosítani nem szabad!
2015. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
50%

Viszonylag jóképű és magas is vagyok, mégse "méltatnak" válaszra (max. kövér és csúnya lányok jelölgetnek be, de gondolom ők mindenkit, hátha valakivel végre lesz valami...).


Élőben sokkal szebb nők megnéznek maguknak és flörtölnek velem, akkor minek törjem magam ilyen sz*r online oldalakon magukat királykisasszonynak gondoló átlagos nőkkel?

2015. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb társkereső oldal szerintetek? :D
2015. dec. 27. 19:41
 47/56 A kérdező kommentje:
De ha itt is vannak olyan lányok akik ismerkedni szeretnének vagy beszélgetni, akkor örülnék nagyon ha írna. :D
2015. dec. 27. 19:57
 48/56 A kérdező kommentje:
Azt hittem, ennél azért több választ fogok kapni. :D :/
2015. dec. 28. 12:47
 49/56 anonim ***** válasza:

A nők esélyei teljesen màsok?

Abba kellene belegondolni, hogy minden heteroszexuális kapcsolatban ami tàrskeresőről indult, abban van egy nő és egy FÉRFI is.

A lehetőség egyformàn adott.

2015. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

"A nők esélyei teljesen màsok? "



szóval nem látsz különbséget e két dolog között? :


1 - neked kell állásinterjúkra járnod

2 - téged keresnek fel otthonodban a munkáltatók, hogy dolgozz náluk.



sztem óriási a különbség....

2015. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!