Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam társkereső oldalakra, mert szeretnék egy komoly kapcsolatot, de sajnos még soha sem volt senkim. Azokon az oldalakon is a legtöbb személy igen elutasító még válaszra sem méltatnak, vagy nem akarnak semmit sem csak úgy fent vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni abban, Hogyan tudnék egy komoly kapcsolatot kialakítani? (bármilyen jó szándékú tanácsnak örülnék). Esetleg ha van olyan lány aki megismerkedne velem, annak nagyon örülnék. :)

19/F Hajdú-Bihar megyében élek. :)



2015. júl. 18. 16:35
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

#29

Nem értesz hozzá, jól látod.

Akit pedig ismersz, annak nem ismered a napi étrendjét, csak annyit tudsz, amennyit elmond neked.

Az, hogy napi szinten mennyit mozog, az sem elhanyagolható tényező.


#30

"több sanszuk kéne, hogy legyen" - viszont nincs.

Társkereső az már régóta nem a társkeresésről szól.


Egy iskolában sokkal több ember van, mint társkeresőn és biztosan vannak hozzá hasonló emberek. Ezért állítom azt továbbra is, hogy 16-21 között minek használna valaki társkeresőt ismerkedési célra.

Egyébként voltam fenn én is és ebben a korosztályban, csak önfényező rbancokat láttam.

2015. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
#30 Olyan lány nem létezik, aki csak és kizárólag a külseje miatt ne találna párt. Fiúból már annál több ilyen van.
2015. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Napi szinten együttvoltam valakivel, rendkívül keveset evett, mégis kövér volt és nem tehetett róla...

Elég beszűkült (és általánosító) álláspont lehet azt mondani, hogy "ha mindenki keveset enne és többet mozogna, nem lennének kövér emberek", ez alkati kérdés is lehet.

2015. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
54%

23 éves nő vagyok, korábban, több körben használtam már társkeresőt, íme a tapasztalataim: Lehet, hogy én vagyok, a sokak által beképzeltnek ítélt p*csa, de elvből nem válaszoltam egyetlen olyan levélre se, ami csak a külsőmre/fotómra reagált. Én (ezek szerint sokakkal ellentétben) rendesen kitöltöttem az adatlapom, sokat elárul rólam, aki vette a fáradtságot és elolvasta, tudott az alapján tartalmas, érdeklődő és érdeklődést felkeltő levelet írni, és ezekre válaszoltam is.

Ami pedig kifejezetten irritál az adatlapokon, ha bemutatkozás helyett, arról szövegelnek, hogy azért nem töltik ki, mert a nők úgyis, csak a képek alapján döntenek. Mégis mi alapján döntsenek, ha mást nem mutatsz magadból?! Aki nem tud két értelmes mondatot kiagyalni magáról, az számomra nem érdekes.

+1 irritáló szokás: Ilyen-olyan menő autókkal pózoló képek. Ezzel mégis mit akarnak? Komolyan nem tudom, mért érdekelne egy olyan pasi, akinek SAJÁT bevallása szerint a legnagyobb értéke/legfontosabb tulajdonsága az autója. Mi vagyok én, autókereskedő? Teljesen hidegen hagy...

Na ennyit a pasik 50%-ának ismerkedési szokásairól, de szerencsére a másik 50%-kal lehet valamit kezdeni.

2015. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

"Olyan lány nem létezik, aki csak és kizárólag a külseje miatt ne találna párt. Fiúból már annál több ilyen van."


Igazad lehet...:

img5.lapunk.hu/tarhely/smieli/galeria/842571.jpg

2015. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
#35 Vannak olyan perverzek, akik az öregasszonyokra gerjednek, nem is beszélve az öregemberekről. Úgyhogy ez nem jött be...
2015. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

"Akkor bizony a férjed rohadt jól néz ki, hiába tagadod."


Én semmit nem tagadtam. Szerintem jobb pasi mint Johnny Depp. SZERINTEM helyes a férjem, nekem nyilván tetszik külsőleg is, hisz vele vagyok, de az már ízlés kérdése kinek jön be és kinek nem. Hiába tartom én helyesnek, ha x számú másik nő nem. Mint mondtam, ez ízlés kérdése.

Illetve hogy mennyire jó pasi? Olyan formában biztosan nem mint amikért itt rinyálnak a srácok, hogy minden nőnek a kigyúrt pénzes pasik kellenek. Ő nem ilyen, de nekem az a típus nem is jó pasi... Nincs kigyúrva, nincs (nem is volt) saját lakása, se kocsija, nem pénzes, és nem kockahasú. Egy kis pocakja is van. Viszont magas, 190cm. Nekem ez a típus jön be, barna hajjal és barna szemmel.

Voltak lányok akiknek tetszett, helyesnek tartották, de ha a többség által helyesnek tartott tipikus jó pasi lenne, biztos hogy lett volna már barátnője előttem, de nem volt, és velem vesztette el a szüzességét is.


És még mielőtt az jönne, hogy azért lett nője mert magas, vannak alacsony haverjai, nekem is, 160 centis, és felette is, és nekik is van párjuk. Szóval az alacsonyság csak egy kifogás a sok közül.

2015. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

#37

Én sokszor hallottam már ezeket (170cm vagyok):

"Bocsi, nekem a magas férfiak tetszenek"

"Túl alacsony vagy"

Egyik sem volt magasabb nálam. Társkeresőn is a minimum szint a 175cm, függetlenül attól, hogy milyen magas nőről van szó.


Ezen kívül, ahogy olvasgatom az irományod, neked is a magasak jönnek be, szóval én ezt nagyon nem sorolnám a kifogások közé.

A nőnek magas férfi kell, ez tény. Ha elég jóképű valaki, akkor lehet kivételt tenni, mert az mindent felülír.


Mellesleg leírod még azt is, hogy a férjed helyes, persze csak szerinted. Ha szerinted helyes, akkor más nő szerint is helyes, elhiheted. Ha nem hiszed, próbáld ki.

Az pedig, hogy nem volt előtted barátnője, az sok mindentől függ.


Szóval leírod, hogy mások itt sírnak, miközben a férjednek - aki magas és helyes egyben - is összejött. Nahát.

2015. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alacsony, nem vagyok elhízva sem, csak nem tudok kezdeményezni, mivel nem vagyok bulizós típus, ezért is próbáltam volna a társkereső oldalak de sajnos nagy csalódás volt. :/ Pedig nagyon örültem volna, és biztos vannak még rendes lányok is, csak még nem sikerült megismerni igazán őket, sajnos :/ .
2015. nov. 14. 18:43
 40/56 anonim ***** válasza:

Ne add fel én viszonylag pozitív dolgot tudok a társkeresőkről mesélni. 4 hónapig voltam fent az egyiken, abból 5 randim volt a többinél levélváltáson kívül sokra nem mentem. 1 rossz élmény volt, 1-gyel barátság alakult ki, 2-nél meg nagy remények aztán csalódás főleg amelyikkel kétszer is randiztam. Ennek ellenére azt mondom, hogy tapasztalatnak nagyon jó volt, mert sok mindenre rájöttem, hogy eddig hol rontottam el, persze van még hova fejlődnöm. Ne tegyél fel mindent egy társkeresőre vagyis egy lapra, legyen B opció is ez meg mellékes maradjon. Ha összejön max. nagyobb a boldogság.

21/l

2015. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!