Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű vagyok, jó ruhákba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, jó ruhákba járok, jó állásom van, nem iszom, rendes vagyok és 160cm. Nem kellettem egyik nőnek sem! Kezdek begolyósodni! Hogy tudnék meghalni?

Figyelt kérdés

Kb. 50 nővel próbálkoztam. 35 éves vagyok. Nem vesznek "férfiszámba", emberszámba!Biztosan értitek! Azt mondják, aranyos vagyok,de mindenki magas pasit keres!

Még mielőtt elkezdenétek a "húúha engem is zavarna egy tőlem alacsonyabb pasi 170cm vagyok" meg "vannak alacsony lányok is,hozzád illőt keress" és hasonló okosságokat,közlöm: Nem vagyok idióta,hozzám illőknél próbálkoztam,150-155cm-el.


Na,summa-summárum, már ott tartok,hogy vennék ciánt a patikában,hogy fájdalommentesen tudjak végetvetni, szánalmas életemnek!


Vagy kiugranék a 10.emeletről,de gyáva vagyok hozzá,félek az eséstől!



2015. júl. 28. 01:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Napoleonre visszaterve ... tortent egyszer, hogy:


Napoleon egy haditanacskozason a merete miatt nem tudott a terkepen egy tavolabbi pontra ramutatni, erre egy tiszt felpattant es felajanlotta, hogy "majd en megmutatom, en nagyobb vagyok" ... erre Napoleon elmosolyodott es csak annyit mondott: "nem nagyobb, csak magasabb!" :)

2015. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy hülye kérdés lesz, de próbálkoztál már nálad magasabbaknál? Egyszer próbáld már ki! (Vagy akár többször)
2015. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni, próbálkozz tovább. Szoktam látni alacsonyabb férfiakat nővel, de azok jóképűek.


Én 170cm vagyok és nem vagyok jóképű, szóval nem lepődöm meg, hogy nem állnak szóba velem a nők.


Egyébként szerintem te sem vagy jóképű, máskülönben szóba állnának veled, vagy a stílusoddal van gond.

2015. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%

azt kell mondjam, hogy csak a jóképűség számít.


1 - csúnya, és (ez miatt) komlexusos = totál bukta


2 - csúnya, de ezt lexarja = game over (bár a leszarom tabletta abban segít, hogy ne omoljon össze, de a végeredménye akkor is az 1-es hasonló)


2 - közepes kinézetű, x kudarc miatt y mértékben megzuhant. = bebukta ő is, nem sok az esélye, max a csoda


3 - jóképű, és (még az elején) gátlásos = "győzelem" és a sikerek miatt, folyamatosan nő az önbizalma


4 - jóképű és magabiztos (a már elért sikerek miatt)= győzelem.



summa summarum: a jóképű kell a nőknek, akihez vonzódnak, ha hülye az illető, otthagyják ugyan, (és keresnek 1 másik jóképűt) de aki nem jóképű, lehet akár gyémánt a belsője, az sem számít.


az élet mellékelt ábrája ezt mutatja.

2015. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
19%
160 centisen lehetsz akármilyen jóképű, soha nem fognak férfiszámba venni a nők. Azért öngyilkos ne legyél, járj inkább prostikhoz!
2015. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

14-nek. Jóképű vagyok. Arra a következtetésre jutottam,ha 20cm-el magasabb lennék,szinte tarolnék a nők között,10.ből 10-et megkaphatnék. Ehhez persze jól kell öltözni is,kisportoltan,jókedvűen,sármosan a siker nem maradhatna el.


De,higyjétek el,így 160cm-en, max azt szokták mondani:aranyos! Kudarc kudarc hátán kíséri az ilyen embereket. Van egy ugyanilyen magas ismerősöm,most 55 éves és beleőszült ebbe...magában beszél.


Volt egy másik ismerősöm,hasonló magassággal, ő meg vadászpuskával főbe lőtte magát.


Már nem is próbálkozom, valahogy elegem lett a sajnálkozásból,szánalmakból...nem érdemes higyjétek el!

2015. júl. 28. 12:28
 17/29 anonim ***** válasza:
Az egyik bnom pl. 145 cm. Szoval vannak azert alacsony lanyok!
2015. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, ezredszer is leírom, mert a magadfajták sose fogják fel: az alacsony lányoknak is a magas férfiak kellenek.
2015. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

#16

Igen, az aranyos szót én is szoktam hallani :D


#17

Azt tudjuk, hogy vannak alacsony lányok/nők, de olyan barátnőd is van, aki az alacsony férfiaknak is ad esélyt és nem pattintja le, ha jön egy magasabb?

2015. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Egyébként érdekes, az előbb linkeltem be egy tegnapi kérdést, ahol a magas férfi panaszkodott, hogy csak az alacsony jóképűeknek jut nő, de úgy látszik eltűnt a hozzászólásom, vajon miért? :D


Emberek nekem van egy olyan érzésem, hogy ezek mind kamu kérdések. Néhány napig a magas vékony sírdogál, más napokon az alacsony jóképű.


Megmondom őszintén az egész párkapcsolatok kategóriát beszüntetném, mert ennek semmi értelme így.

2015. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!