Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű vagyok, jó ruhákba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, jó ruhákba járok, jó állásom van, nem iszom, rendes vagyok és 160cm. Nem kellettem egyik nőnek sem! Kezdek begolyósodni! Hogy tudnék meghalni?

Figyelt kérdés

Kb. 50 nővel próbálkoztam. 35 éves vagyok. Nem vesznek "férfiszámba", emberszámba!Biztosan értitek! Azt mondják, aranyos vagyok,de mindenki magas pasit keres!

Még mielőtt elkezdenétek a "húúha engem is zavarna egy tőlem alacsonyabb pasi 170cm vagyok" meg "vannak alacsony lányok is,hozzád illőt keress" és hasonló okosságokat,közlöm: Nem vagyok idióta,hozzám illőknél próbálkoztam,150-155cm-el.


Na,summa-summárum, már ott tartok,hogy vennék ciánt a patikában,hogy fájdalommentesen tudjak végetvetni, szánalmas életemnek!


Vagy kiugranék a 10.emeletről,de gyáva vagyok hozzá,félek az eséstől!



2015. júl. 28. 01:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én nem néztem soha hogy a pasi hány cm (én 170 cm/64 kg vagyok), inkább azt mennyire tanult-értelmes-jól nevelt. Egy két lábon járó bunkóval nem akarok kezdeni még akkor sem hogy ha 180 cm. Olyannal sem aki egy vacsoránál már rossz néven veszi ha 2. kolát rendelem..

Nézd meg Andy Vajnát ő is elég alacsony a Timikéhez, Kedves Ferit aki a bugyimodelekkel kavar mindig.

Egy bizonyos anyagi színvonal után a csajok elfelejtik hogy cm-es pasi kellene nekik.

2015. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%

A stílusoddal és a kissebbségi komplexusoddal van a baj. Nekem volt az egyetemen egy 155 centis évfolyamtársam, de világi stílusa volt. A nők rajongtak érte. Neki volt a legtöbb barátnője az 5 év alatt. Volt, hogy egy fejjel magasabb csajjal járt, és tényleg elég mókásnak látszottak bulin, tánc közben, ha a csaj még felvett egy magassarkú cipőt is... De ez a srácot nem zavarta. És a barátnőit sem!

Szóval nem a magasság számít!

2015. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

fősulin össze akartak hozni 1 csúnya csajjal. 26 évesen még szűz volt. a barátnője fényezte előttem a csajt, engem meg őelőtte. kettesben hagytak minket, beszélgettünk, sétálgattunk....


a lényeg: a csaj 180 centis én 174. a barátnőjének azt mondta: alacsony vagyok.


s ezt 1 oroszlánarcú nő nyögte be.


ennyit h a magasság nem számít.

2015. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Jól beszélsz 23-as. Volt ebben részem. Később majd a szétkúrt,36-40 éves nőknek biztosan kellenék akik 1-2 gyerekkel vannak. De, akkor sem én,hanem, hogy tudjanak hova menni,mert nyomorognak.


Köszi a privátot annak, aki írta! Válasz: Hidd el,amikor kezdtem ezt a csajozást évekkel ezelőtt,semmi komplexusom nem volt.A nők tettek ilyenné.Kudarcok,elküldések,sajnálkozások,hidd el nem tesznek jót az önbizalomnak.


Ilyen baromságot,most érdekes senki nem írt,hogy:Fogadd el önmagad és akkor kellesz!


Ha elfogadom magam és utána megyek a nőhöz és azt mondja: -Alacsony vagy nem kellesz!


Szerintetek akkor kellek,ha ezt mondanám:- Tévedsz,de hisz elfogadom önmagam, így akkor már kellek neked!


Látjátok mennyire hülyeség!

2015. júl. 28. 16:27
 25/29 anonim ***** válasza:
kérdező, 100%-ban egyetértek veled.
2015. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj, 150 cm-es széparcú nőnek sem könnyebb lenni, a kutya sem vesz észre, mégsem akarok meghalni.
2015. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én (L) 160 vagyok, míg a barátom alig 2-3 centivel magasabb talán, de tuti nem éri el a 165-öt.


Lényeg lenne, hogy ne sírj, légy férfi, jó lenne ha megértenéd, hogy ezek NEM a magasságon múlnak!!

2015. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Költözz el Kínába, ott átlag magas lennél :D

Amúgy, miért érdekelnek ennyire a nők? Van pénzed, innentől én már telibe le**arnám, komolyan.

Rengeteg dolgot lehet csinálni az életben, ha meg nőre vágysz a prostit nem érdekli hány cm vagy.

2015. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
.
2017. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!