Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lenne értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme megkeresni ennyi idő után? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyjából arról van szó, hogy van egy srác, akit még a gimnáziumban ismertem meg, részemről szerelem volt első látásra. Ez az érzés talán kölcsönös is volt, én azonban (egy óriási hülyeség miatt) eltaszítottam magamtól. Mindennek már lassan 8 éve, ő azóta együtt is van egy másik lánnyal (8 évesek lesznek). Én viszont úgy gondolom, hogy ne tudtam ezt lezárni magamban, a mai napig eszembe jut, és fáj. Nagyon szeretnék még legalább egyszer beszélni vele, csak nem tudom, lenne-e értelme. Meg milyen indokkal írhatnék neki, hogy találkozzunk?

Kérlek, adjatok tanácsot, mert nagyon rossz ez így... :/


2015. aug. 13. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Írhatnál neki, de te is tudod, hogy nem helyes.


Nem véletlenül van valaki 8 éve valakivel. Gondolom élete szerelme.


Mivel lesz könnyebb, ha látod hogy menyire boldogok együtt?

2015. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az nyilván nem lenne jó, ha látnám, mennyire boldogok együtt... de úgy érzem, egy életen keresztül bánnám, ha nem beszélhetnék vele legalább egyszer még...

Azt viszont nem tudnám megtenni, hogy szétválasszam öket. Ha ö úgy dönt, hogy inkább engem választ, természetesen nagyon örülnék neki.

Még mindig ott vagyok, ahol a part szakad... egyelöre nem tudom, mit tegyek. Borzalmas ez az érzés, és az, hogy akkoriban én nem adtam esélyt neki...

2015. aug. 14. 22:02
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, ki hogy van vele, de én nem tudok úgy élni, hogy mindig azt teszem, amit az eszem diktál... mert persze, tudom, hogy nem lenne helyes megkeresni...
2015. aug. 14. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!