Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tudtok nekem erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtok nekem erre válaszolni?

Figyelt kérdés

Kegyetlenül nehéz jó barátnőt találni. Olyat aki normális, érti a viccet, elragadó és nem él kicsapongó életet folyton.


Én egy laza, sportoló srác vagyok, nem iszok, nem cigizek, mert nincs szükségem rá. Olyan vagyok aki mindenre kapható programok terén, és eddig minden barátnőmet a tenyeremen hordoztam, ez abból is látszik, hogy a leghosszabb kapcsolatom 3 évig tartott. Komolynak, céltudatosnak és vidámnak tartom magamat, de egyszerűen rengetegen szimplán csak lekoptatnak, és nagyon elvesztettem a fonalat már a sokadik ilyen után. Biztosan a kinézetemmel lehet a probléma, vagy mert nem zselézem a hajamat, mint a mai sok idióta "férfinek" csúfolt csoport nagy része. Legtöbbje többet tölt a tükör előtt mint ti lányok...


Szóval...hol bujkáltok normális lányok? :)

21/F



#lány #szerelem #normális lány #Mai kifordult világ.
2015. aug. 26. 00:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát szerintem vannak olyanok akik normálisak és szinglik. Csak ők valószínüleg otthon ülős tipusok mert nem szeretnek bulizni (pl: Én nem bírom a sok részeg korombelit. Számomra nem valami vonzó.). Én szerintem normális vagyok bár én nem tudom, hogy mások mit gondolnak rólam. Nem iszok, nem cigizek, nem töltök sok időt a tükör előtt mert a természetes szépség az jobb. (Legalábbis szerintem.)(És fárasztó leszedni a sminket.) De a lényeg az, hogy biztosan vannak. :)
2015. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ja és én a házamban bujkálok. :D (Az előző vagyok.)
2015. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én még csak 16 vagyok de normálisnak mondhatom magam, engem azért közösitettek ki a középsuliba mert nem cigiztem nem dorgoztam, nem feküdtem le senkivel se és tanultam
2015. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog, hogy a válaszírók többsége 16-17 éves mindössze.... :) bizonyítja azt, hogy a picit idősebb (18-20 között) lévő lányokat teljes mértékben nem érdekli az egész, csak élik a kicsi világukat...vagy éppen csak nem olvassák ezt az oldalt :D
2015. aug. 26. 20:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem nem kell keresni. Úgy is jön majd magátol. :) sokan túl sok energiát fektetnek abba, hogy minden áron párt találjanak maguknak. Egyszer egy ismerősöm azt mondta "a jo dolgokra varni kell". :) végülis most én is ezt csinálom. Ez persze nem azt jelenti, hogy várom, hogy a sült galamb a szamba repüljön. Próbálok ismerkedni, uj emberekkel találkozni, nyitni mások fele, de nem céltudatosan keresem a párom, csak teremtek lehetőségeket es ha jon, akkor majd úgyis itt lesz :) abban igaza volt az egyik hozzászólónak, hogy az értelmesebb lanyok nem járnak minden hetvegen buliba, nekem még facebookom sincs, tehát ha őszinte emberi kapcsolatokra vágyok azert meg kell dolgoznom nekem is ugyanúgy, mint az illetőnek. :) es 21 eves vagyok :) a kinézet pedig mellékes (ha nem felszínes, presztízs kapcsolatra hajtasz), sokkal fontosabb, hogy egy hullámhosszon legyél a másikkal, es legyen valamiféle vonzalom kettőtök kozott. Aki meg csak tökéletes külsejű emberhez tud vonzódni, az meg nem érzett igazi vonzalmat. Amikor magadon is meglepődsz, mert nincs oka, meg csak nem is eseted a masik, es mégis izgatott leszel a közelében. (Higgyétek el nagyon jooo!!!! :D)

Szóval ne csuggedj, es szelektálj. Légy olyan, amilyen társat szeretnél magad melle :)

2015. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!