Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Masnak is van ilyen tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is van ilyen tapasztalata a prostizo sracokkal? Ugy erzem, soha nem lesz jo szexualis eletem.

Figyelt kérdés

Az exemmel(elso volt minden szempontbol) egy kezemen megtudom szamolni hanyszor volt mondjuk azt, hogy "jo szex".Tulajdonkeppen az elottem levo szexualis elete prostizasbol allt(komolyabb kapcsolata nem volt neki sem). Mikor megtudtam , elfogott az undor de jo kislany modjara lekuzdodtem, mondvan szamara "a szukseg nagy ur" volt akkoriban meg hat amugy is ha szeretem, ezt elfogadom.

De nem kellett volna!

Tudatosan vagy nem, de engem is elkezdett nezni k**rvanak! Mar jo, hogy a penzt nem dobta nekem oda a menet vegen. Borzaszto megalazo visszagondolni, hogy miket kellett elturnom, es neha vegig szenvednem az onzosegenek es erzeketlensegenek koszonhetoen, ami azert nagyban ennek is betudhato szerintem.

Azt hiszem soha nem fogom mar tudni elengedni , jol erezni magam a szex alatt, es ez hatassal lesz a kesobbi kapcsolatomra(ha lesz egyaltalan).


2015. szept. 8. 23:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy nem értesz egy férfihez, sem a jó szexhez, szeretkezéshez, az nem a pasi hibája. Hanem nagyrészt a tiéd:)
2015. szept. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
6%
Ez a Kérdéssel a postizós srácokat akarod fikázni és rossz szemben feltüntetni a többi emberke elött?
2015. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes. Az én párom is prostizott párszor és állítása szerint annál is vesztette el a szüzességét. Nem örültem neki, de arra hivatkozott hogy máskép nem jutott volna nőhöz, mert hát csúnya. (pedig csak önbizalom hiányos) Nekem nincs panaszom rá, mindig kedves, törődékeny; a szexbe is mindig figyel rám, szeret kényeztetni, hamar a csúcsra juttat. Orált is inkább adja minthogy éntőlem elvárná. Monta is hogy a prostizásba azt nem szerette hogy ott nem volt gusztusa kinyalni a lányt.

25l

2015. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%

Amikor éppen nincs kapcsolatom és még nincs lelkierőm akkor én is elszoktam járni prostikhoz.


Viszont csak a "barátnő feeling"-et nyújtó lányokat látogatom meg. Nekem nem megy a szimpla robotikus szex. Extrákat sem szoktam kérni, sima szexről van szó a szájukba sem élvezek néha 1 kicsit bűntudatom is van miatt, de nem magam miatt és a jövendőbelim miatt hanem mert olyan szép lányok, hogy egy szórakozóhelyen lesem köpnének és mégis képesek tök kedvesek lenni az emberrel :D

2015. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nyilvan ha mar en is ugy pottyanok ki a nagyvilagba, hogy mar tokeletesen tudom hasznalni azt amim van, emelle meg egy olyan tarsat is valasztok magam melle aki nem banja, hogy tapasztalatlan vagyok, en is konnyen pofaznek(ahogy egyesek). Az en hibam az, hogy ennyi ideig hagytam magam, a tobbi mar nem hiszem.
2015. szept. 9. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!