Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat csalódtam a férfiakban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat csalódtam a férfiakban, és teljesen kivagyok ábrándulva az életből. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most is olyan életunt érzésem, be vagyok fordulva, tök depis vagyok. Persze volt olyan amikor én szakítottam, de többször fordult elő az hogy engem dobtak, olyan indokokkal hogy én túl jó vagyok hozzá. 23 éves nő.
2015. szept. 11. 12:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem társkereső oldal. Még is mit vársz hogy minden nő ismerkedjen veled akinek írsz?
2015. szept. 11. 12:52
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanez a helyzet nálam csak férfiban. Tök jó hogy mondjátok az utazás, hobbi stb dolgot, egy egy alkalommal tök jó. De amikor hazamész és nincs senki olyan akihez odabújhatsz, akivel mélyen az érzéseidről beszélhetsz, aki szeret és akit szerethetsz, ezek semmin sem segítenek igazából.

Én próbáltam és próbálok újra és újra felállni ezekből, de azt vettem észre hogy minden ilyen csalódás után egyre inkább kiveszik belőlem az az ember, aki voltam. Sokszor azt veszem észre hogy haragszom az egész világra, és jobb ha mindenki békén hagy. És nem vagyok bolond, csak ilyenné tett az élet és azok az emberek akik semmibe vettek.

Kérdező, legyél erős próbálj küzdeni, senki soha ne lássa rajtad a megtörtséget!

2015. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Mennyire értesz a szexhez? Azt kellene művelned. Ellazítana.
2015. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nekem elsődlegesen nem a szex lenne fontos egy párkapcsolatban, ha nem az hogy akivel együtt vagyok azzal jól érezzem magam. Persze ezzel nem azt mondom hogy a szex nem fontos. De egy éjszakás kalandoktól csak még letörtebb lennék főleg úgy hogy még szűz is vagyok.
2015. szept. 11. 13:02
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
Esetleg egy kutya? Egy befogadott, nálad is sérültebb lelkű jószág? Aki a nyakadba ugrana örömében, mikor hazaérsz, akit le kell vinned egy nap többször is, akivel foglalkoznod kell, aki esténként a lábadhoz fekszik, míg nézed a tévét, aki rendszeres elfoglaltságot ad, akivel törődni kell, gondozni, etetni, odafigyelni rá. Miért jó még, ha van egy kutyád? Rendszeres séták, ismerkedés más kutyásokkal, nem tudsz begubózni a nagy lelki magányodba, mert ki kell mozdulnod, mert van egy kis lélek, aki rád van utalva. Aztán később kutyasuliba járni vele, ahol szintén azonos érdeklődésű emberekkel ismerkedhetsz meg, és nem leszel csöppet sem magányos, depis.
2015. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus sokat tud segíteni. Időpocsékolás azt gondolni, hogy egyedül megoldod, ha sorozatosan rosszul döntesz (látszólag erről van szó). Tegyél ellene olyasvalaki segítségével, aki nem barát, aki nem ölelgeti a vállad, hanem a szemedbe mondja meg, mit csinálsz rosszul, miben gondolkozol rosszul.
2015. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23 vagyok én is, csak fiú. Nekem még párkapcsolatom se volt soha(csak kisebb kalandjaim), pedig vágyom rá, csak valahogy sosem jön össze, mert mindig olyan lányba zúgok bele, akibe nem kéne. Fogalmam sincs, hogy milyen lehet úgy hazaérni, hogy odabújsz valakihez, meghittséget érzeni, meg hogy van egy párod aki szeret, de valószínűleg ez az ami igazán hiányzik az életemből, és hát ezek szerint a tiédből is. Gondolj abba bele, h vannak olyanok(mint pl. én) akik még azt sem élték át, hogy milyen egy párkapcsolat. Aztán én mégsem vagyok úgy elkeseredve, sem kiábrándulva, mert tudom, hogy nem bennem van a hiba, csak szerencsétlenül alakultak a dolgaim, de bízom benne, hogy a jövőben szerencsém lesz , hogy minden balszerencse csak azért alakult úgy a múltban, hogy a jövőben egyszer majd nagy szerencsém legyen, és megtalálom az igazit. Szóval fel a fejjel, hátha ez lesz a szerencsés éved!
2015. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Sokat csalódtam a nőkben, és teljesen kivagyok ábrándulva az életből. Mit tehetnék?

Most is olyan életunt érzésem, be vagyok fordulva, tök depis vagyok.


24 éves férfi.

2015. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is csalódtam a nőkben, mégse vagyok depis. Nyitja az, hogy olyanba fordítom az energiáimat, ahol van pozitív visszajelzés, megtérülés, stb. mindegy minek nevezzük.


26F

2015. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%

Ne haragudj, de azt írtad, még szűz vagy. Akkor még rengeteg minden áll előtted, hisz a párkapcsolatok egyik alappillérét közelről sem ismered! Hazudik az, aki azt mondja, nem olyan fontos a szex egy párkapcsolatban. Én pont emiatt fejeztem be az előző kapcsolatomat, mert 21 évesen hatalmasat változtak a szexuális igényeim, és rájöttem, hogy nem passzolunk össze az akkori párommal. Szóval ilyen szempontból is vizsgálni kell egy múltbéli vagy jövendőbeli kapcsolatot. 23 évesen még tényleg sok minden áll előtted, fogsz még csalódni. Amíg meg egyedül vagy, meg kell tanulnod egyedül lenned magadban, felfedezned az egyéniségedet, hobbijaidat, a sportot (nagyon jó önbizalom növelő), elmélyedni a munkádban és a tanulásban. A saját igényeid is folyamatosan változnak, az, hogy mit vársz el a másiktól egy kapcsolatban. Dolgoznod kell magadon, erősnek kell maradnod, mert még lesz egy pár rosszul bevett kanyar az út közben, de olyat nem lehet, hogy kész, én kiszállok, mert meguntam. Ilyen nincs.


22/l

2015. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!