Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok és 12 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok és 12 éve nincs barátnőm. Miért?

Figyelt kérdés

Egy rendszeresen sportoló, 173cm magas, barna szemű,

fekete hajú srácnak akinek évek óta biztos munkahelye van és amelyik városban lakik helyesebbnél helyesebb lányok vannak, vajon miért nincs ilyen hosszú ideje barátnője?

Igaz nem jár szórakozóhelyre, nincs az egekben az önbizalma, viszont végtelenül romantikus és enyhén szólva csalódott.

Ha szükséges a megállapításhoz akkor fotót is tudok küldeni.



2015. szept. 22. 20:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső, ha a belsőd pocsék. A romantikusság csak egy dolog. De mennyire vagy őszinte, tisztességes, becsületes, mennyire tiszteled a másikat, hűséges vagy-e mennyire vagy egoista, parancsoló..stb.


Az, hogy miért nincs barátnőd, MIÉRT TŐLÜNK KÉRDEZED??? 36 évesen ilyen gyerekes a felfogásod és nem nőltél még fel, hogy egy ilyen kérdésre, AMIRE CSAK TE TUDSZ VÁLASZOLNI, mástól várod a választ?? Akkor ne is csodálkozz, hogy egyedül vagy, én ebből ezt szűrtem le.


Menj oda a nőkhöz és szólítsd le őket, barátkozz velük, haverjaid biztosan vannak, menjetek el együtt valahova és csajozzatok be!


Mindenre van megoldás, csak használd az eszed, ha van!

2015. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Szeretném megköszönni hogy rövid idő alatt ennyi hozzászólás érkezett és hogy foglalkoztok az üggyel.

Remélem mindenkinek sikerült elküldeni a fotót aki kérte.

Igyekszem a hasznos tanácsokat betartani és nagyon reménykedem hogy hamarosan megtalál a szerelem!

2015. szept. 23. 09:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is küldhetsz képet. 31N
2015. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A fotó alapján azt mondom, nem a külsőddel van gond. Legyél nyitott, kedves, ismerkedj új embereken, ne görcsösen akarj kapcsolatot, csak legyél laza. Akkor jönni fog.
2015. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést én is kiírhattam volna
2015. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én is kaptam képet, írhattok neki csajok bátran, szimpatikusnak tűnik.
2015. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem is tudnál küldeni egy képet?
2015. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kellemesen csalódtam. Úgy érzem hogy a sok pozitív hozzászólás és privát üzenetek hatására kezd megnőni az önbizalmam. Külön köszönet Tomnak!
2015. szept. 23. 13:37
 19/26 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos, aranyos, visszafogott fickónak tűnsz. Valószínű, hogy ez a baj.

Netet próbáltad már?

2015. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én írtam a 2. választ, de akkor elsiklottam afelett, hogy romantikus is vagy. Ez az igazi probléma, szinte biztos!
2015. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!