Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok és 12 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok és 12 éve nincs barátnőm. Miért?

Figyelt kérdés

Egy rendszeresen sportoló, 173cm magas, barna szemű,

fekete hajú srácnak akinek évek óta biztos munkahelye van és amelyik városban lakik helyesebbnél helyesebb lányok vannak, vajon miért nincs ilyen hosszú ideje barátnője?

Igaz nem jár szórakozóhelyre, nincs az egekben az önbizalma, viszont végtelenül romantikus és enyhén szólva csalódott.

Ha szükséges a megállapításhoz akkor fotót is tudok küldeni.



2015. szept. 22. 20:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Jelenleg is fent vagyok egy társkereső weboldalon. Pár nap alatt ketten is írtak. Az egyik nálam jóval idősebb, többgyermekes anyuka akinek férje is van. A másik egy nálam fiatalabb lány aki megadta a telefonszámát üzenetben. Próbáltam hívni többször is, de nem vette fel egyszer sem.


Így jártam eddig egy netes társkeresővel, de nem adom fel.

2015. szept. 23. 17:29
 22/26 Manócska1 ***** válasza:
Szia! Jól teszed,ne add fel! Küldenél nekem is képet? 36/Nő
2015. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted hogy eddig nem csináltál semmit. És ez szeritnem jobb ha így is marad. Álomvilágban élsz, és maradj is benne mert a valóság ótvar sz*r. Nincs értelme, semmi. A szociális lehetetlenségek tárháza az egész. Az emberek eleve elb*szva élnek és az ismerkedés is egy elbasz*tt módon történik és ez nem fog változni. Én a bátrak útját járom és próbálkozok, a kudarc számtalan formáját tapasztaltam már, még egy szöges drótos rozsdás anális furógép a hátsódban, miközben forog is kellemesebb mint az ismerkedés vagy a szerelem. Az emberek a legtöbb értéket elk*rják a tömeg ízlés felmorzsol mindent, úgyfest még a szerelmet is. Nem a pénzen múlik, vagy kinézeten, vagy a szövegen. Egyszerűen nem tudom hogy min. Többször felakartam már lógatni magam. De úgy vagyok vele, jobb kűzdve mint térden állva meghalni. Ha azt akarod hogy boldogan élj, szerintem még fojtsd elmagadban a vágyat és soha többet ne gondolj erre a problémára, majd jön valaki ha szánt neked a sors nyugi. Én 36 évesen nem erőltetném a dolgot, tényleg. Csak várj, ez a legjobb. Én 22 vagyok, és per pillanat a legbrutálisabb kín szenvedést élem át a próbálkozásaim miatt, de én már olyan mélyen vagyok a sz*rban hogy egyszer csak kijutok belőle, még sok az időm. Viszont te várj, élj boldogan. Dolgozz, olvass könyveket, esetleget próbálj szerezni egy két barátot. És nyugi...
2015. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Tényleg egy álomvilágban élek, mert úgy gondolom akkor volt a legjobb számomra amikor még gyerek voltam és éltem az én kis világomban. Akkor se nagyon volt barátnőm pedig nem a külsőmmel lehetett a gond hiszen aktívan sportoltam. Nem is a pénzzel hiszen akkor még tanultam. Úgyhogy én sem értem a nőket. Mindenesetre nagyon egyet értek az utolsó hozzászólóval mert hasonlóan látom a dolgokat. Élem tovább az álomvilágomat és várok türelmesen az igazira.
2015. szept. 30. 23:43
 25/26 anonim ***** válasza:
A szerelem az csak egy plusz teher ami sok esetben fájdalommal végződik. Az első barátnőmet annyira szerettem hogy leírni se tudom. Annyira de annyira passzolt hozzám hogy teljes mértékben kiegészítettük egymást. Amikor már úgy érzed hogy ő a világod akkor kel rájönnöd arra hogy NEM!! Nem szabad ennyire szeretni senkit!! Mert a csalodás olyan mértékű lesz hogy a büdös életbe nem hevered ki. Ne akarj szerelmet ,inkább menyj el és fizess az aktusokért az sokat megkönnyít a lelkeden.
2023. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Manócska1 ***** válasza:
kérdező,mi újság? ne hallgass az előttem szólókra jó az ha van egy szerető társad. küldesz fotót?
2023. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!