Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyire durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyire durván válogatósak a nők?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy picit is eltér az elképzelésüktől, az már megy is a levesbe. Ennyire a tökéleteset keresni van értelme?

2015. szept. 25. 11:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%

A szebbek megtehetik, mert úgyis lesz párjuk. A többiek meg vagy megalkudnak, és ha találnak valakit vele maradnak, hiába nem 100%, úgy vannak vele, hogy inkább lemondanak a teljes boldogságról, de legyen valakijük, mindegy kicsoda.

És vannak akik csak azt keresik akivel tökéletes az összhang, nem akarnak mindegy ki, csak legyen alapon életük végéig egy langyi kapcsolatban tengődni. Nekik vagy összejön a számukra tökéletes, vagy nem. Én is ilyen vagyok amúgy. Nem kellett mindenáron akármilyen pasi. De boldogtalan kapcsolatban nem akartam élni, így kerestem azt aki nekem tökéletes (nem a külvilág szerint) , hanem nekem az. Meg is találtam anélkül, hogy leljebb adtam volna az igényeimet. Talán mert nem akartam betegesen kapcsolatot, nem erőltettem, mindössze próbálkoztam.

2015. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
16. Senki nem mondta, hogy a pasik nem válogathatnak. Mindenkinek joga van hozzá.
2015. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok: sehol egy szóval nem mondtam, hogy csak a nők válogathatnának és hogy erre a férfiaknak nincs joguk. A társkeresés nem úgy működik, hogy a férfiak a létező összes nőhöz odamennek és a nők meg kiválasztják, ki jöhet szóba. A férfiak is nyilvánvalóan megválogatják, kihez mennek oda, és a nők a nekik felkínálkozó lehetőségek közül válogatnak. Kölcsönös kiválasztás eredménye a párkapcsolat, nem a nő döntött 100%-os kizárólagossággal, hogy na, megláttam az utca túloldalán azt a pasit, akarja, nem akarja, egy pár leszünk, és pont. Az egy dolog, hogy a férfaknak manapság már mindegy, csak lyuk legyen, de alapvetően azért ott is megy a válogatás, pl kövér, öreg, magas, tudjistenmilyen szempontok szerint neki nem megfelelő, nem tetsző nőhöz nem megy oda. Ez talán nem válogatás? Talán nincs meg a jogotok ahhoz, hogy NE menjetek oda valakihez, ha nem tetszik? Akkor meg? Miről beszéltek?


Annyira paranoiásak némelyek komolyan, ott is árnyékot látnak, ahol pedig hét ágra süt a nap...

2015. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

#23. Nem csak "napjainkban" nincs meg a lehetősége a férfiaknak válogatni.


Itt ez a mondat, amit írtál. Ez azt jelenti, hogy se napjainkban, se régen nem volt meg a lehetősége a férfiaknak válogatni.

2015. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%

Miért, te örülnél annak, ha a kiszemelt nő úgy gondolkodna, hogy "Ha ló nincs, szamár is jó", és nem mennél a levesbe?

Szerintem pont az a gond, amikor valaki feladja az elképzeléseit, látva a pillanatnyi kínálatot, mert hosszú távon úgysem működik az ilyen kapcsolat, később úgyis ki fog bukni, hogy nem ilyen társat képzelt el magának. Egyszerűen próbáld elfogadni, hogy nem mindenkinek, aki bejön neked, vagy te a zsánere. Keresd azt, akinek pont te vagy.

2015. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!