Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10-ből 8 lány netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből 8 lány netes ismerkedésnél miért tőmondattal válaszol?

Figyelt kérdés

Neten próbálkozok ismerkedni, beszélgetni lányokkal. Az üzeneteim általában 3-4 egyszerű összetett mondatból áll, valamilyen egyszerű gondolatot fejez ki, majd a végén, hogy a lánynak olyan sokat ne kelljen gondolkodni, hogy mit válaszoljon, megkérdezek tőle valamit, ami ahhoz a gondolathoz kapcsolódik.

Utána a lány válaszol arra az egy kérdésre kb. 3-4 szóval, és ennyi az egész válaszüzenete.

Ennyire nem érdeklem, képtelen tőmondatnál hosszabb gondolatot megfogalmazni, ez a normális válasz, vagy mi ennek az oka?

Illetve mit tegyek, hogy tartalmasabb válaszokat kapjak?


2015. szept. 27. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2. kimaradt: Nem érdekled, vagy csak mások vették rá, hogy próbálkozzon a netes társkereséssel, de nem akarja igazán.
2015. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is elég bőbeszédű vagyok és a lányt is erre íztatom,de érdekelne,hogy hány hétig vagy képes arra,hogy több oldalas levelekben kommunikálj?Fel lehet vágni az ilyesmivel,de csak akkor ha még 2-3 hét után is ez a módi köztetek.

Természetes dolog,hogy az ismerkedés későbbi szakaszában a levelek száma megnő,de az üzenetek rövidülnek.

A tartalom a fontos nem pedig a terjedelem,de ha csak tőmondatok jönnek akkor nincs értelme nagyon belemerülni a levelezésbe az adott lánnyal.

2015. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1. nem érdekled őket

2. nem akarnak ismerkedni (pláne ha pl itt írsz valakinek, kép nélkül)

3. nem érnek rá

4. buták

2015. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ilyet, ha:

- nem érdekel a pasi

- nem érdekel a téma

- elfoglalt vagyok

- nem akarok ismerkedni

Pár témában 20 oldalt tudnék írni, de ha egy pasi mit tudom én, horgászatról akarna beszélgetni, akkor én is annyikat válaszolnék, hogy "aha, oké".

Ráadásul ha filmezek, tanulok, játszok stb akkor nem fogok közben kisregényeket írni, nem szoktam csak úgy gép előtt ülni, hogy csak chatelek. Egyszerre legalább 2-3 dolgot csinálok.

21/L

2015. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bár már régen nem űzöm a netes társkereső nevű sportot, anno én sem válaszoltam annak a csajnak, aki pár szót csak odalökött, mindegy, hogy milyen okból. Ha elfoglalt, akkor inkább ne válaszoljon hanem írjon pár nap múlva úgy voltam vele. Igénytelenségnek tartom, olyanokra meg úgysincs szükségem :-)
2015. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit tenned érte, hogy normális válaszokat kapj. Ez egyszerűen azt jelenti, hogy a nő túl buta hozzád. Nálam hasonló a helyzet. Szívesen elbeszélgetek bárkivel, de nálam ez az értelmi szint egyik jellemzője, hogy mennyire ír normális válaszokat. Egyszerűen ne foglalkozz azokkal, akik nem ütik meg ezt a szintet, mert más területen is ugyanúgy szint alatt lesznek. (N)


Egyébként a férfiaknál ugyanez az arány...

2015. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!