Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy Fiat Punto már jó pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Fiat Punto már jó pont egy nőnél? Vagy az még nem elég a csajozáshoz?

Figyelt kérdés

Több nő is lekoptatott már ismerkedés közben azzal a szöveggel, hogy ha nem saját autóval jössz a randira, akkor el se gyere. Akivel meg még nem is terveztük a találkozót, csak leveleztünk, mikor megkérdezte, hogy van-e autóm, és mondtam hogy nincs, nem válaszolt többet.


Most sikerült vennem egy használt Puntot, s gondolom így már valamelyest megfelelek a hölgyek elvárásainak. Vagy ez még nem egészen olyan autó, amivel normálisan lehetne ismerkedni?


Főleg nők véleménye érdekelne!



2015. okt. 4. 22:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a nők többsége az autók színét nézi, aki tudja, hogy mi az 550-es BMW, és aszerint választ, az már régen rossz. A Punto is autó, elvisz A-ból B-be. Sokkal fontosabb, hogy ápolt, tiszta legyen. De ha nincs autód, vagy zavar a márkája, menj taxival, és taxival vidd is haza a csajt. Nem sokkal drágább, mint a benzin+parkolás, és sokkal menőbb, indok az, hogy inni is lehet így.
2015. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%
Te! Most néztem a Duna World on egy nőt aki otthon megszűlte a gyerekét a barátja karjában. Na az a nő nem ezek akiknek megakarsz felelni.
2015. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Istenem, ezek a prioritások.. Hát akkor keress tovább, mert ez nagyon rossz irány, mert a "tök átlagos csajok" között sem mindenkinek az autó a fő szempont.. Amikor ismerkedtem és randikra jártam, eszembe se jutott feltenni ezt a kérdést.. Maximum, ha szóba került, hogy van jogosítványom.

Engem jobban érdekelt, hogy a másik milyen ember, milyen tervei, vágyai vannak, hogyan gondolkodik, stb.. Ha pedig a külsőségekről van szó, akkor az, hogy mennyire igényes vagy éppen milyen az öltözködési stílusa.


Jó, ha egy férfinek van egy autója, mert jelentheti azt, hogy már van saját egzisztenciája. Persze, ez akkor érvényes, ha saját maga keresi rá a pénzt, nem apuci adja.. És ilyenből nincs olyan sok, mint tudjuk. Szóval az autó jó dolog, mert praktikus, de én BKV-val is boldog vagyok..


Egyébként a páromnak pont Puntója van, és szeretem, mert kényelmes és vitt már el messzi tájakra. :) 22/N

2015. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%

jo ideje ismerkedek neten de ilyet meg sose mondott egyik csaj sem..nem ertem mikbe futsz te bele.

nem lehet hogy igenytelenul olcson oltozkodsz, es emiatt szegenynek gondolnak nagyon? akkor talan meg ertheto hogy legalabb az autot ki akarjak deriteni.

en a turibol vettem egy jo dolce gabana dzsekit, elhiheted senki nem kuld el elso randin auto miatt.


amugy meg nem igen tudok elkepzelni rosszabbat a fiat puntonal..kb dacia logan, de arrol leszeded a dacia emblemat tok jo autonak is tunhet egy no szemeben. es miert miutan megvetted kerdezed itt a csajoktol hogy jo e?:D


amit esetleg tehetsz (azonkivul hogy rendes lanyokkal ismerkedsz) az az, hogy elolvasol mindent az neten a polirozasrol, festesrol. megveszed szepen olcson a festeket+ par polirozofej furora, vagy akar flexre, tok olcso minden. es kipantittod a kis puntot!

ha csillog villog akkor meg kelthet jo hatast. elo adhatod akar ugy ugy hogy kerestel autot es ennek iszonyuan megtetszett a szine nem tudtad otthagyni. olyasmit meg ne mondjal hogy erre volt csak penzed. sok sikert!

2015. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra figyelj, hogy a pénzből ne fogyj ki! Az egészségedre kiemelten ügyelj és tudd, hogy a családnál nincs fontosabb!! Minden más huszadrangú apróság .. a saját egod és megfelelési kényszeredet is beleértve^^
2015. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor meg majd egy BMW-s srác miatt dob akkor meg leshetsz."


Mióta én is rájöttem, hogy a nők valóban oda vannak a BMW-ért és jellemzően a gyúrós, falu kemény gyerekei veszik ezt a márkájú autót, a szememben egyre inkább proli márka lett a BMW.

2015. okt. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, BMW, már lassan népautó a kis újgazdagék között, mert semmi érdekes nincs benne szinte. Jó lenne már,ha beújítanának valami másik "menő" autót, mert már unalmas folyton a BMW-ről hallani, meg azt látni. Amondó vagyok, járjanak tankkal, na ,mostantól,aki nem tankkal jár az utcán, az nem menő. :)
2015. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 veterán vas ***** válasza:
100%

A legrosszabb oldalról közelíted meg a kérdést.

Egy olyan alaki elvárásának akarsz megfelelni -látatlanban- akit még nem is ismersz.

Ha jól értem, elképzeléseid szerint, eddig volt az autó-nélküli kategória, ahova Te is tartoztál. Ez az állapot nem volt túlzottan hatékony számodra, a csajozás tekintetében. Most úgy érzed, magasabb osztályba léptél, mert vásároltál egy Puntot. Gondolom a vágyad, hogy később a használt BMW-s, aztán pedig a "0" kilométeres szalon-Ferraris pasik csoportját erősítsd.

Bizonyára a hölgyeket is ennek arányában kategorizálod. A Puntóhoz, egy csendes, bolti eladót képzelsz, a 15 éves bajor vashoz, már valami dögösebb titkárnőt, a Ferrarihoz pedig -álmaid szerint- egy cicababa "jár", milliárdos apucival a családi háttérben.

Talán Te is érzékeled, hogy eléggé lehangoló jövőképet festesz magad elé.

Változtass a szemléleteden.....

2015. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Vigyél nekik tőltőt káposztát azt mindenki szereti
2015. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

mindeg elojon ez a eg akarok felelni a nonek dolog. sztem hulyeseg.

megvaltoztathatja a hozzaallasat, de attol nem valoszinu hogy kap baratnot, pin@at.

2015. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!