Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy Fiat Punto már jó pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Fiat Punto már jó pont egy nőnél? Vagy az még nem elég a csajozáshoz?

Figyelt kérdés

Több nő is lekoptatott már ismerkedés közben azzal a szöveggel, hogy ha nem saját autóval jössz a randira, akkor el se gyere. Akivel meg még nem is terveztük a találkozót, csak leveleztünk, mikor megkérdezte, hogy van-e autóm, és mondtam hogy nincs, nem válaszolt többet.


Most sikerült vennem egy használt Puntot, s gondolom így már valamelyest megfelelek a hölgyek elvárásainak. Vagy ez még nem egészen olyan autó, amivel normálisan lehetne ismerkedni?


Főleg nők véleménye érdekelne!



2015. okt. 4. 22:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%

* sztem igenis kigyurhatja magat valaki, es kuporgathat autora csak a nok miatt, mivel ez a legfontosabb celja, alma. es tenyleg ha minden kulsoseg megvan akkor fognak jonni eredmenyek, amivel meg a belso is fejlodik.


jo lenne ha az ember megvaltoztatja a hozzaallasat es egybol lesz sok csaj, de e kevesbe valoszinu. esetleg az segitene ha mas helyeken ismerkedne, mondjuk minden tarskereson, vagy sok buliban, akkor kapna egy altalanos kepet.

2015. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mindenképpen előny, ha van egy férfinak autója, nem azért mert villogni lehet vele, hanem egyszerűen csak azért mert van mozgástere az embernek.


Én 6 éve vagyok együtt a párommal. Mikor összejöttünk, és az első 3 évben nem volt kocsija (nekem meg még jogsim sem). Rengeteg jó programról maradtunk le szimplán azért, mert nem tudtunk volna hogyan odajutni meg hazajönni. Mivel nem Budapestiek vagyunk, ezért a tömegközlekedés is elég sz*r errefelé. Főleg a koncertek, bulik amik gondot jelentettek, hiszen éjjel meg pláne necces volt a hazaút. Mégis kitartottunk egymás mellett, és 3 éve vettünk egy kisebb kategóriás autót. Közben én is megcsináltam a jogsit, és azt kell mondjam, nagy mértékben megváltozott az életünk. Most már ha el szeretnénk menni valahova, csak beülünk a kocsiba és megyünk. Nincs többé matekozás, hogy hol mennyit kell várni az átszállásra, hogyan megy a busz/vonat stb. Sokkal szabadabbak vagyunk, nem vagyunk többé időhöz kötve.


Szóval szerintem igenis előny egy tartós kapcsolatban is, ha az egyik félnek van autója.

2015. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés helyzetben vagyok mivel egy csúcskategóriás autóm van. Szoktam szórakozni, hogy felszedek csajokat a kocsival de amikor megtudják, hogy nem szándékozom őket vinni sehova max ha arra megyek akkor máris konyul a szájuk. :D Egyiknek meg is mondtam: " Ha te is veszel ilyet mehetsz akárhova" persze a legtöbbjüknek még jogsija sincsen nemhogy autó. :D Vicces nézni a reakciókat.:D Az ilyen golddigger csajoknál jó próbálkozni. :D
2015. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Ha az ilyen nők érdekelnek, menj el k*rvázni... :D
2015. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Van akinek egy trabant is elég, van akinek egy bmw sem...
2015. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 veterán vas ***** válasza:
100%
Végül is el kellene dönteni, hogy csak sofőrt akarsz játszani egy-egy fuvar erejéig, vagy barátnőt keresel hosszú távra? :)
2015. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Végiggondolva lehet nem mondtok hülyeséget!

Igazából már módosítottam is az egyik társkereső oldalon az adatlapot, hogy van-e autóm, de megjegyzésbe szerintem oda fogom írni ezt:

"Sok nőnek az autó ott kezdődik, hogy: Audi, BMW, Merci. Nekem a nő ott kezdődik, hogy beszáll mellém egy Fiat-atba is."

2015. okt. 7. 01:23
 28/28 veterán vas ***** válasza:
Így már árnyaltabb a szöveg, de lehet, hogy még ez sem kellene. Ha megbeszéled a randit, max. arra utalj, hogy kocsival fogsz menni. Ne görcsölj a márka-kérdésre, lehet, hogy a lánynak nem is fontos. A személyes találkozáskor pedig elég annyi: "ez az autóm". Ha húzogatja a száját, mehet haza gyalog. :)
2015. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!