Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasinak, azért nincsen/nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasinak, azért nincsen/nem volt barátnője, mert TÚL JÓ CSAJT akarnak/akartak maguknak, mint amelyik ők maguk?

Figyelt kérdés

Nekem sem volt nagyon barátnőm idáig, kavartam két csajjal, és ennyi. Áhítoztam a csinos lányok után, tök mindegy, hogy plázacicás, vagy természtes(ebb) szépség volt, nem kellettem nekik. Tőlem jobb pasikkal jöttek össze, már nem haragszom rájuk, mert lehet, hogy igazuk volt én nem vagyok elég jó hozzájuk.

Viszont a probléma az, hogy továbbra is ilyen nők tetszenek, és ezzel elvágom a lehetőség kevésbé jobb külsejű, de annál értékesebb beljesű lányoktól, akiknek nem fontosak a macsó személyiség, a márkás drága ruhák, a kigyúrt külső, a státusz/pénz, külföldi nyaralások, menő életstílus, stb.


Mégis hogyan lépjek túl ezen a "szép csajt akarok" baromságon?

Egyébként a kérdésben megfogalmazottal egyetértetek?


2015. okt. 17. 12:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nem éppen jellemző, hogy bombanőt akarnék magam mellé, sőt, irtózom az alantas szép nőktől, kerülöm őket. Amiatt nem akarok barátnőt, mert szerelmes leszek. Az euforikus érzés, ami hatalmába kerít, boldogsággal tölt el, csakhogy onnan csakis lefelé lehet zuhanni. Én meg nem akarok csalódni többet.
2015. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ez nem így van! én nem a plázacicóknál probálkozom tök átlagos csajoknál még is le koptatnak ilyen baromság dumával.
2015. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Remélem írnak valami hasznosat, mert én is ebben a cipőben járok, mint Te. Eszméletlen felszínes vagyok, a külsőtől egyszerűen nem tudok eltekinteni. És inkább udvarolok egy butuska, idegesítő "bombanő"-nek, mint egy aranyos, kedves, kicsit hátrányosabb külsejű lánynak.
2015. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó kérdés és az a véleményem, hogy sehogy. Ez olyan, mintha egy káros szenvedély lenne. Ha megválaszthatnád, hogy kibe leszel szerelmes tök egyszerű lenne nem? Ha van egy rossz szokásod, van valami kis függőséged amitől szeretnél megszabadulni, még az is könnyebb szerintem, minthogy azon próbálj meg változtatni, hogy ki az akivel együtt szeretnél lenni. Míg mondjuk egy akármilyen játéktól meg tudsz szabadulni úgy, hogy letörlöd, eladod a gépet/konzolt, addig itt ezt nem tudod megtenni. Az a néhány mód, hogy már ne akarj együtt lenni valakivel szerintem az alábbiak:

-Megbánt, játszik az érzéseiddel, kihasznál, átver

-Összejön esetleg valamilyen másik fickóval (ami már önmagában rossz érzés lehet, mivel így végérvényesen is vége minden esélyednek), de mondjuk nálad nem klasszisokkal jóképűbb csak mondjuk gazdagabb

-Megtudsz róla valami olyan dolgot biztos forrásból amitől többet látni sem akarod

2015. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem mar voltak baratnoim, igaz nem sok, de egy ideje semmi. Olyan helyen lakom, ahol konkretan nulla eselyem van szingli, ertelmes, korosztalyom beli nore. Sosem voltak extra elvarasaim sem kullemre, sem belso vilagra. Mindossze annyi, hogy ne mai gondolkodasu, felszines ember legyen.
2015. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kell feladni a preferenciáidat. Nekem is bejön egy-két tökéletes külsejű pasi, de inkább csak nézem őket, nem akarok velük aktívan összejönni. Ami elérhetőbb, az számomra vonzóbb. Szerintem ott a gond, hogy azt hiszed, hogy a számodra első blikkre csinos lányok lehetnek csak vonzók... ha tudnád, van olyan barátnőm, aki lehet elsőre nem keltené fel a figyelmedet, de mégis sikerei vannak a férfiaknál.

Szóval szerintem maradj meg nyugodtan ennél a felfogásnál, majd lesz valaki, aki ezt átfordítja.

Nem kell ezért "kevésbé jó" lányoknál próbálkozni, nekem borzasztóan megalázó lenne, ha valaki azért jönne velem össze, mert "én jutottam neki". Érezze magát kva szerencsésnek, hogy összejött velem. Természetesen ez visszafelé is működnie kell, én sem akarok valakivel csak úgy "megelégedni".

2015. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%

Megsúgok valamit!!!

NEM minden plázacica szemét, de a legtöbb ronda arcú és testű nő az!! Lehet hogy állandóan vigyorognak, beszélnek, ez általában álarc!

Nem kell bevenni amit terjesztenek!

2015. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Linkelj mar egy olyan csajt aki bejön neked kedves kerdezo! Relativ kinek mi jön be.

Nem minden jo külsejű csaj hulladék. Szerintem csak rossz helyen próbálkoztal.

2015. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

Viszont a probléma az, hogy továbbra is ilyen nők tetszenek, és ezzel elvágom a lehetőség kevésbé jobb külsejű, de annál értékesebb beljesű lányoktól, akiknek nem fontosak a macsó személyiség, a márkás drága ruhák, a kigyúrt külső, a státusz/pénz, külföldi nyaralások, menő életstílus, stb.



Nehéz dolgod lesz mert a menő csajoknak ez jön be. Anyagilag nem telik erre vagy nem szereted ezt a fajta életmódot? Ha az első akkor nehez dolgod van mert nem lesz egy hamar ilyen csajod, de ha a pénz nem akadály akkor vegyél erőt magadon.

2015. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

Jahh elfelejtettem a kigyúrt külső nem olyan fontos szóval ha anyagilag bírod akkor könnyen lehet ilyen csajod. Ezeket a lifestyle glamour élet vonza.

Utolsó 3 vagyok

2015. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!