Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akiknek nem szép a barátnője, elégedettek a partnerükkel?

Figyelt kérdés
Szerintem a lányoknak kb. a 30%-a szép, és a pasik zöme általában egyetért abban, hogy melyik lány "jó csaj", és melyik nem. Viszont nem csak ezeknek a lányoknak van pasijuk, így jogos a kérdés, akiknek nem ilyen barátnőjük van, azoknak ő tetszik, vagy egyszerűen lejebb tették a mércét, beletörődtek, hogy jobb nem jut?
2015. okt. 2. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nem szép, hanem semmilyen, és nem, nem vagyok megelégedve
2015. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi fajtája az arcából is levehetne!
2015. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Idővel majd benő a fejetek és megtanuljátok értékelni azt aki szeret titeket. Feltétlen és olthatatlan szeretettel. Nem azt mondom hogy vegyétek el az első bányarémet aki szépen néz rátok, fel kell tudni ismerni a belső értékeket. Az idő senki kedvéért nem fog megállni. A fiatalság pedig múló dolog. Mindenki döntse el hogy társat keres aki végig vele marad egy hosszú úton, vagy egy tárgyat akivel villoghat....egy ideig.


22/F

2015. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjuk már ezt a villogás dolgot. Az ember nem mások véleménye miatt akar szép barátnőt, hanem mert hozzájuk vonzódik.
2015. okt. 2. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért volna rusnyával?
2015. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En nem vagyok szep, Se a legcsinosabb bige a foldon a parom megse panaszkodott soha semmire. Se erzelmileg se szexualisan.

18/L

2015. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kérdésed. Ma láttam egy esküvői fotót, a lányt ismerem, szerintem szép, divatos. A férje? Nem tudnék beleszeretni. Nem is értem, hogy a dekoratív lány miért is őt? Ja, belső kisugárzás a férjéből? Akkor értem. Szóval van ilyen. Azt mondtam, szépek vagytok. Hazudtam. :((( Még jó, hogy nem járunk össze.
2015. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Azért szerintem puszta jóbaráti kedvességből senki, se férfi, se nő, nem áll össze valakivel. Az emberek önzők, csak azért, hogy a másik ember lelkét pátyolgassák, de különben ők szenvednek, nem állnak össze senkivel. Ha valakit együtt látsz egy kevésbé szép, sőt mi több, csúnya lánnyal, akkor is biztos lehetsz benne, hogy a pár férfi vagy női tagja NEM megalkuvásból van a másikkal. Oké, igen, vannak azok az elkeseredett lelkek, akiknek már mindegy, csak punci/pénisz legyen, de szerintem ők elenyésző mértékben vannak. A legtöbben igenis tartják magukat ahhoz, hogy márpedig egy szintnél alább nem adják, max a számukra kevésbé lényeges tulajdonságok esetén hajlandóak engedni. Ha mondjuk egy- a kérdésednek megfelelően- lány, bár kevésbé szép, de iszonyat jó társaság, jó fej, családiasz, törődő, odaadó, akkor egy olyan férfinak, akinek nem lényeges szempont, hogy kifejezetten a top 10-ben legyen benne ránézésre, (mert vannak ilyenek is, ugyebár), annak nem lesz oka nem elégedettnek lenni vele. Ha valakinek az az egyik legfontosabb, hogy szép legyen, akkor az közelébe sem megy olyan lánynak, aki ránézésre neki nem tetszik, és inkább elfogad valaki borzasztó jellemet, cserébe a látványért.


Az emberek mérlegelnek, mi éri meg nekik és mi nem. Csúnya dolog, de a párkapcsolatok is hasonlóan működnek, legalábbis, van egy ilyen elmélet is róla. Adok-kapok viszonyokról van szó, amíg én többet kapok, mint amennyit belefektettem (nem feltétlenül csak párkapcsolatnál, de amúgy is), addig nekem az egy jó kapcsolat, elégedett leszek vele. Nem feltétlenül a másik külsejével, lehetnek azok egyéb jellemzők is, de elég jól fogom azért érezni magam a kapcsolatban, hogy az olyan "hiányosságok" ne zavarjanak, amiknek számomra nincs nagy értéke.


Itt nem mércékről van szó, senki sem tudja "lejjebb tenni a mércét". Te tudatosan nem tudod irányítani, ki tetszik meg, kibe szeretsz bele. És ha valaki nem tetszik, nem tudsz beleszeretni, akkor azzal nem is leszel együtt, hiába próbálod magad rákényszeríteni, egy olyan kapcsolat elég rövid úton halálra van ítélve.

2015. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Voltak csúnyább barátnőim, de most egy gyönyörű nővel élek. Nem a szépségük volt a gond, hanem az, hogy emiatt nem voltak elég magabiztosak, gátlásosak voltak meg ilyenek. És ezért nem működött velük hosszú távon.
2015. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az értelmes, valamire való, nem kapcsolatfüggő férfi olyannal jön össze akit külsőleg és belsőleg is szépnek tart, és nem a haverjai/családtagjai véleménye számít mert ne adj isten nekik nem tetszik.


Az már egyéni hülyeség, ha olyannal van valaki, akivel nincs megelégedve. De ez mindenkinek a saját döntése, szóval nem értem miért panaszkodnak az ilyenek...

2015. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!