Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kondizásnak vannak feltételei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondizásnak vannak feltételei vagy bárki csinálhatja?

Figyelt kérdés
Láncdohányos vagyok napi 1,5-2 dobozzal szívok..reggelente alap a kettő cigi és kávé..kérdésem ,hogy kondizni lehet ilyen életmóddal, mert leszokni nem akarok a cigiről..próbáltam már de akkor depressziós lettem nem tudtam enni, mert kaja után nem lehet rágyújtani így nem ettem..nem tudtam aludni és nagyon ideges voltam illetve úgy éreztem semmi értelme az életnek cigi nélkül. Szóval cigi nélküli kondizás meg sport kizárt!!!!!!!! De így is hatékony, mert mindenki jön a sportoljak dumával..meg kondi..ja és sörözni lehet a haverokkal kondizás mellett..az étkezésem is össze-vissza van--pl délelőtt 11kor reggelizek délután 3-4 fele ebédelek és éjfél körül is még eszegetek de van pont fordítva..mikor hogy. Akik kondiznak azok nagyon egészségesen élnek? Nem szeretnék feleslegesen belevágni a kondizásba, megvenni a bérletet aztán meg kudarc.
2015. okt. 26. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es, persze, ez így van. Csak gondolom az keveredett valahogy össze a fejében.
2015. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Toljad csak, én anno 16-17 évesen napi 1 doboz cigi mellet jártam úszóversenyre! Bajod nem lesz az edzéstôl.
2015. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kondizni, azaz lejárni a konditerembe, bárki mehet. Ha 1 normálisabb edzőtermet fogsz ki, ott a recepciós kicsit körbe is vezet. Ha még egyáltakán nem jártál konditeremben, és nem vagy teljesen tisztába az anatómiával, érdemes pár órára személyi edzőt fogadni, aki megtanítja, hogyan lehet az egyes izomcsoportokra edzeni, illetve melyik gépet hogyan kell használni, hogy célzottan az izmot használd, sérülés veszélye nélkül. A sport cigi mellett is egészséges, igaz, a cigi a tüdőd kapacitását csökkenti, így majd a sportteljesítményedre is hat, de te úgysem akarsz profi versenyző lenni. Ha viszont komolyabban akarsz testépítéssel foglalkozni, hogy az izomfejlődés meg is látszódjon rajtad, az egyrészt hosszú idő, kemény munkávak, másrészt ekengedhetetlen mellé a megfelelelő táplálkozás. Össze vissza evés mellett nem lesz eredménye, az alkohol ugyancsak visszavet, és a cigi is hátráltatja a fejlődésedet. Keress rá neten a sárga kapszulára, ott sok tanácsot kaphatsz testépítéshez.De sportolni mindenképpen érdemes.
2016. jan. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!