Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi ertelme igy az eletemnek?

Figyelt kérdés

tegnap ejjel mentem pesten a nagymezo utcaban.


Jon egy gyerek a jardan, elegge be volt allva.


Telefonalt valakivel es mikor elmentem mellette, akkor igy ez a mondat hallatszik a helyzetjelentesebol:


"Jönnek itt ilyen torpeg*cik"


Ja h en torpeg*ci?


Indultam is haza abban a pillanatban, hat minek eroltessem a csajozast, ha egy idegen is ilyet mereszel ram mondani?


2015. nov. 7. 10:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

hát bocs, de évek óta próbálgatom, nem igaz már, hogy ennyi idő után sem érdemlem meg, hogy legalább egy kicsit jó lehessen nekem is :(


tényleg rengeteg időt és munkát öltem már ebbe


odamentem rengeteg nőhöz, elküldtek, megaláztak, kinevettek, elzavartak


más odamegy, és jól néz ki, és akkor meg egyből hullanak rá a nők


nem igazságos

2015. nov. 7. 11:34
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

gyúrd ki magad akkor!


nézd meg hány zumbaoktató van,meg edző,akik 160centi magasak, döglenek utánuk a nők. (nem viccből mondom,legalább egy sportosabb alkatot gyúrj magadnak és egy jó frizurát,öltözködést alakíts ki!)


egyébként meg : juss el arra a szintre, hogy ne a saját bajod legyen a legfontosabb és ne az önsajnálatból akarj megélni! minden embernek vannak problémái, és ha te mindig azt akarod bebizonyítani, hogy milyen béna,csúnya stb vagy,akkor az is leszel és az is maradsz!!! EMBER,állj fel és cselekedj,motiváció!!!!

2015. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyin múlik az önértékelésed, akkor ott komoly gond van. Ne csodálkozz, ha a nők elutasítanak, nekünk vannak arra radarjaink, hogy kiszúrjuk, ha egy pasi "gyenge". És minden nő lélekben erős, magabiztos férfira vágyik. Tökminsegy, hogy néz ki valaki, ha nem sugárzik belőle az önbizalom, a pozitív hozzáállás, garantált a kudarc. Majd ha a külső visszajelzésektől függetlenül tisztában leszel az érzékeiddel, és egy részeg fazon beszólását egy vállrándítással elintézed, akkor lesz esélyed csajozni.

Úgy menj oda egy nőhöz, hogy azt érezze: megéri veled foglalkozni. De amíg ezt magadról nem hiszed el, addig hogy akarsz másokat meggyőzni róla?

2015. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Már bocs, de ezt nem eteted meg velem, hogy az önbizalomhiány garantált kudarc :D


egyik ismi gyerek jó alkatúnak meg joképünek született és hiába csóri munkanélküli önsajnálatató keserüség, mégis két átlag szépségü csajjal járogat össze kefélni

2015. nov. 7. 14:19
 15/16 anonim ***** válasza:
# 14: Nekem meg van olyan ismerősöm, aki alacsony, kövér, arcra sem egy szépség, és mégis körülrajongják a nők.
2015. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

jaj ilyen mendemondák mindig vannak :D


nekem meg megmondták már, hogy szüzen fogok megdögleni, sosem fogok senkinek sem kelleni, aztán mégis sikerül megdugni nőket.


meg embertelen vagyok, nem vagyok kedves, nem szeretek élni, nem is tudok.


akkor ki teljesitette tul az adottságait?

2015. nov. 7. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!