Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarna, ha egy lány szegény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy lány szegény?

Figyelt kérdés

Mármint, ha gyerekként kb éheztek. Most már dolgozik, de csak minimálbért keres. Szóval se lakása, se kocsija. Kevés ruhája van, meg egy kevés megtakarítása szükség esetére.

20 éves


2015. nov. 10. 09:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajos annyi hátránya van, hogy majd engem akar(na) lehúzni.
2015. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, jobban kijönnék vele, mint egy karrierista, ambiciózus típussal.


24/F

2015. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Ha a lelke rendben van, felőlem lehet templom egere is. :)
2015. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Mi férfiak vagyunk, nem pedig nők!

Minket ez nem zavar. Már lassan annak is örülünk ha egy nő dolgozik.

2015. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

De most komolyan.. Ilyen kérdést, semmi bajom vele..

De ez a mai világ? Hogy már tényleg felmerül valakiben ilyen kérdés? :/

Sajnos egyre jobban érzem, hogy az ilyen embereket lenézik, már semmi sem számítanak a belső értékek..

2015. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy lánynak gyerekkorában nem volt meg mindene, most pedig csak minimálbért keres, tehát szegény volt és valószínűleg most is szegény, nem a legmeghatározóbb dolog egy leendő kapcsolatban.

Ilyen esetben én pl. nem ezt nézném, hanem az embert, aki mögötte van.

Nem akarok ezzel a "pénz csak másodlagos" vagy "a pénz nem boldogít" okosságokkal álszentnek tűnni, mert szerintem a pénz igenis fontos és lehet rajta boldogságot venni :d de mint mondtam: egy leendő kapcsolatban nem ezt nézném. Ott az a fontos,hogy összeillünk-e, elvagyunk-e együtt :)


Na meg én is dolgozok, nem minimálbérért, van autóm, van házam, így ha egy relatíve szegény lánnyal jönnék össze, akkor bíznék benne,hogy már csak emiatt is kellek neki :D

Na jó, ezt inkább csak viccelődésnek szántam ^^


25F


Azt megkérdezhetem esetleg,hogy ez a lány te vagy-e, kérdező?

2015. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy boldog legyen és kiegyensúlyozott, mert akkor a legszebbek a nők ;)

Sose néztem egy lány pénztárcáját valószínű ezután se fogom és ugyanezt várom el.

2015. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!