Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek egy jó páran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek egy jó páran azzal, hogy a nőknek nem szabad elmondani, ha valaki nem volt még sikeres párkeresésben?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezeket a megmondó embereket meg ezt az állandó tapasztalataimból kiinduló dolgokat. Párkapcsolat egyik alapja az őszinteség és ez sokkal könyebb, mint valami kényszeres primitív történetet kitalálni. Most őszintén ez miért jó miért nem meritek felvállalni magatokat? Nem tök mindegy mennyi kapcsolatotok volt? Az már a múlté jelenben kell élni. Tapasztalatoktól senki se lesz ügyesebb se párkapcsolat terén se szex terén ehhez összekell csiszolódnia a két félnek, ehez nem kell 5-6 nő utána meg király lesz minden ez olyan primitív gondolkodásra utal. Ugyanez van a személyiség fejlődésnél és önbizalomnak nem a külső visszajelzésekre kell várni hanem magunkat kell fejleszteni rendbe rakni.
2015. nov. 15. 13:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Mert a lányok gyakran többet adnak mások feltételezhető véleményére mint a sajátjukra.

Szóval simán elutasíthatnak valakit aki bevallja nekik, hogy pl. 22-23 évesen még nem volt soha komoly kapcsolata vagy semmilyen kapcsolata. Úgy vannak vele, hogy biztos okkal nem kellettél másnak ezért inkább én is elkerüllek és ez nem olyan ritka mint gondolnád.

Nem véletlen, hogy a nagy nőcsábászok szinte soha nem őszinték semmiben.

2015. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

10-es... akkor voltam 26, a fiúk akkor voltak 29-30 évesek, akik ezt kérdezték. Még én csupán 3 éve kerültem ki az egyetemről, és két éve vissza Magyarországra, mert itthon nem találtam munkát, addig ők már 29-30 éves korukra túl voltak valószínűleg jópár komoly kapcsolaton az egyetem után. Én meg mindössze 23 évesen kezdtem el komolyan egy pasival egyetem utolsó évében, azelőtt senkim nem volt. Lehet latolgatni, h melyik a komolyabb nő. Aki már élt mondjuk fél évet egy pasival, netán elkezdett tizenévesen hemperegni másokkal, vagy aki megvárta, míg egy komoly ember az útjába ér huszonéves korára és nem fogott több f...-t mint kilincset.

Félre ne értsd, nem bántani akarlak a hozzászólásommal, csak nem mindig csak egy szempontot kell figyelembe venni, standardokat állítani. A dolog sokkal árnyaltabb sztem. Ez a probléma nincs, mert azóta nem vagyok már "összeköltözésszűz" :D, de szerintem nem a műlt számít, hanem a jelen. Fontos a tapasztalat persze, de fikarcnyit sem ér, ha az ember nem tanul a dolgokból. Akkor örök életére zöldfülű marad.

2015. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
# 12: Akkor most gondold végig, hogy ha mondjuk újra kellene kezdened az ismerkedést, és jönne egy harmincas férfi, akinek még soha, de soha nem volt komolyabb kapcsolata, és mondjuk a beszélgetés során azt érzékelnéd, hogy fogalma sincs, hogy ez mivel jár, hogy nem elég összejönni valakivel, hanem a kapcsolatért dolgozni kell, csiszolódni, kompromisszumot kötni, stb. Te adnál neki esélyt?
2015. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
És honnan tudod azt, hogy fogalma se lenne semmiről? Hány olyan esetet lehet hallani, hogy egy kapcsolata se volt mégis tisztában volt a dolgokkal. Ez egy ész nélküli általánosítás, aminek nincs semmilyen alapja. Nyílválóan nem dzsungelben élt, hanem emberek között és biztos sok dolog ragadt rá. Hülyeség hogy teljesen elölről kellene kezdeni mindent. És ha esetleg kereste a számára megfelelő lányt és benned találja meg most csak ezért az egy dologért dobnád? Mert ha igen még egy majom is sokkal okosabb lenne nálad.
2015. nov. 15. 15:39
 15/41 anonim ***** válasza:

13-as: Azóta 33 lettem, túl vagyok 2 összeköltözésen. A harmadikon csak azért nem, mert a pasi nem akart összeköltözni és saját családot... SOHA. Ebben a korban már nem igazán vannak olyan férfiak, akik ne lettek volna vlkivel és éltek volna vlkivel együtt. Vagyis de. A két exem. Velük sem az volt a gond, h nem éltek senkivel, hanem az, h annak ellenére, h helyileg külön éltek a szülőktőlés a családtól, lélekben még mindig rajtuk lógtak. A legutolsónak pl reggel az első dolga az volt, h felhívja az anyját, és ezt napjában többször megtette még. Délben az apjával és az anyjával ebédelt ebédidőben, este pedig a húgával töltött el 3-4 órát, vele vacsorázott. Utána jöttem csak én, engem lerendezett az ágyban, majd a húgával beszélt kb éjfélig.

Nem az volt a gondom, h nem élt senkivel előtte, hanem az, h hiába élt már előttem is két évig külön a családtól, abba a lakásba csak aludni és engem "baszogatni" járt haza. De 3 barátnőm is úgy kezdte életét, h megismerkedtek a mostanival már tizenévesen, soha, senki mással nem voltak még csak szexuálisan sem, meg összeköltözve sem, és mindhárom ffi is zöldfülű volt. Látszatra ezek a ffiak sokkal érettebbnek tűnnek, mint a nagy átlag, pedig soha nem éltek mással.

2015. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
22%
felesleges szócséplés! aki a kezdetektől mindenben őszinte egy nővel az hülye! nyilván amikor kialakult már a kötődés és a bizalom akkor lehet csepegtetni a hiányosságokat, de amíg nem választottak meg addig nem emelek adót...
2015. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
A 15-ös válasszal értek egyet, különben pedig nem lehet egy emberi kapcsolatot hazugságokra felépíteni. Ismerkedésnél nyilván nem elsőként kell közölni, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, de később, ha előkerül a téma kár hazudni, mert kiderül, akkor meg lehet magyarázkodni. Az a nő vagy férfi, aki csupán ilyen információk alapján alkot véleményt és hoz döntést egy felületes ember, akit jobb is elkerülni.
2015. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne ennyire divat csámcsogni más régebbi kapcsolatain, meg nem lennének ilyen hülye nézetek, hogy akinek nem volt senkije az béna lesz, nem lenne ekkora görcs és lazábban lehetne beszélgetni. Ezért kell együtt érezni másokkal és nem leírni egyből ki milyen, mert az gyenge intelligenciára utal.
2015. nov. 15. 16:42
 19/41 anonim ***** válasza:
57%
A TELJES öszinteség a nőkkel szemben nem vezet sehova, nem vezethet sikerre. Oly módon vannak konfigurálva, hogy amint meghoztak egy ítéletet vélt vagy valós indokaik alapján (többnyire vélt), nos attól eltéríteni soha többé nem lehet őket. Így a mindig mindenben teljesen őszinték így vagy úgy de konfrontálódni fognak velük, azt meg nagyon nem csípik. A lényeg, hogy tudni kell mely kártyáinkat terítsük ki és melyeket semmi szín alatt. Ez csak egy alkalmazkodási reakció, semmilyen gonosz férfitett nem munkál a hátterében.
2015. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
szóval fő az őszinteség? tegyük fel, hogy te vagy a nő én pedig a férfi. meg van köztünk a harmónia az összhang, és ezt mindketten így gondoljuk. valamilyen okból kifolyólag megkérdezed tőlem, hogy voltam-e már prostival? mondjam azt, hogy igen, több tucatszor így őszinte leszek, de kockáztatom a kialakuló kapcsolatot pedig lehet, hogy igazán komolyra fordulna a dolog. vannak olyan helyzetek amikor azt kell mondani egy nőnek amit hallani szeretne és nem az igazságot, annak ellenére, hogy ő kihangsúlyozza, hogy az igazat akarja hallani (azt mondja, de nem akarja, mert azt szeretné, hogy olyan légy amilyennek elgondolt)
2015. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!