Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek egy jó páran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek egy jó páran azzal, hogy a nőknek nem szabad elmondani, ha valaki nem volt még sikeres párkeresésben?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezeket a megmondó embereket meg ezt az állandó tapasztalataimból kiinduló dolgokat. Párkapcsolat egyik alapja az őszinteség és ez sokkal könyebb, mint valami kényszeres primitív történetet kitalálni. Most őszintén ez miért jó miért nem meritek felvállalni magatokat? Nem tök mindegy mennyi kapcsolatotok volt? Az már a múlté jelenben kell élni. Tapasztalatoktól senki se lesz ügyesebb se párkapcsolat terén se szex terén ehhez összekell csiszolódnia a két félnek, ehez nem kell 5-6 nő utána meg király lesz minden ez olyan primitív gondolkodásra utal. Ugyanez van a személyiség fejlődésnél és önbizalomnak nem a külső visszajelzésekre kell várni hanem magunkat kell fejleszteni rendbe rakni.
2015. nov. 15. 13:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Jol van, franko hazassag lehet ahol ekkora a bizalom... ilyen alapokra en biztos nem vallalnek gyereket hanem keresnék olyat akit igazan szeretek, megbizok benne.
2015. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegy ki hány évesen mondja ezt. 30 évesen már azért elvárnám ha ismerkednék hogy a férfi ne kezdő legyen, de 25 éves koromig nem izgatott. (idősebb férfiakat szeretem, tehát 30 éves férfi korig nem volt ez nálam elvárás - most már egy 35 éves férfitől elvárnám valószínűleg, mivel határozottabb elképzeléseim vannak nekem is az együttélésről :)
2015. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
93%

"Jol van, franko hazassag lehet ahol ekkora a bizalom..."


Szóval te sosem oráloztál? Vagy ha igen, kotont húztál a nyelvedre?? Idióta.

2015. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Nem éltem kicsapongo eletet es a baratnom sem valamint maximalisan megbizunk egymasban ugyhogy nem rohangalunk tesztekre...
2015. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Szerintem az az idiota aki elkuldi a sajat ferjet/feleseget tesztre mielott gyereket csinalnak. Mert ennyire nem bizik meg benne. Nem joslok az ilyennek 40 év boldog hazassagot.
2015. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nem érted, ez nem bizalomról szól, védekezés mellett is el lehet kapni nemi úton terjedő betegségeket, pl. HIV-et orálozás során, és teszt nélkül nem lehet kiszűrni.
2015. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
10%
Mi nem eltunk ilyen kicsapongo nemi eletet, szoval nincs ra szuksegunk. De ha te fuvel-faval akkor megertelek :)
2015. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

" Ugyanez van a személyiség fejlődésnél és önbizalomnak nem a külső visszajelzésekre kell várni hanem magunkat kell fejleszteni rendbe rakni."


ha nincs külső visszajelzés, akkor képzelgés az egész. odáig igaz, hogy nem várni kell a visszajelzésekre, hanem kapni kell őket.

2015. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerü példával aki versenyezni akar egy lóval pár héten belül nem vesz egy vadlovat akit ki tudja be lehet e törni vagy nem. Vagy senki nem ad egy 30 milliós kamiont egy olyan soförnek aki még sosem vezetett személy autót sem.

Kivéve ha 15 éves vagy, de valamiért ugy érzem inkább 30 hoz vagy közelebb. Aki nem volt sikeres arról ugy tartják, hogy annak oka van. Másrészt ha van barátnöm (aki melett biztos kivirulok vagy megjön az önbizalmam) sokkal több lány flörtöl velem mint amikor nincs.. Szerintem úgy müködik ez: Ahha kell annak a lánynak, hmm végülis nem is olyan rossz pasi.... ha még tudat alatt is.

2016. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 wiWell ***** válasza:
66%

Nekem annak idején a volegényem elmondta, hogy nem volt még senkivel, akkor 23 éves volt, én 22. Lefekudni sem tudtunk egymással kb. fél évig, mert volt egy egészségugyi problémája, amit addig halasztgatott és elég komoly kovetkezménye lehetett volna, ha úgy egyutt vagyunk. Most majd elmondják itt egyesek, hogy biztos gazdag, baromi jóképu és kigyúrt:

1) amikor járni kezdtunk akkor én dolgoztam, o meg még tanult (most is valamivel tobbet keresek),

2) nekem nagyon tetszik arcra, de a nok 85%-nak valószínuleg nem,

3) akkor egyáltalán nem volt izmos, most hogy egyutt járunk edzoterembe, meglátszik rajta, de nem kimondottan kigyúrt most sem.


Szóval a mi kapcsolatunk cáfol kb. mindent amit itt páran kobe vésett igazságnak gondolnak.

2016. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!