Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek egy jó páran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek egy jó páran azzal, hogy a nőknek nem szabad elmondani, ha valaki nem volt még sikeres párkeresésben?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezeket a megmondó embereket meg ezt az állandó tapasztalataimból kiinduló dolgokat. Párkapcsolat egyik alapja az őszinteség és ez sokkal könyebb, mint valami kényszeres primitív történetet kitalálni. Most őszintén ez miért jó miért nem meritek felvállalni magatokat? Nem tök mindegy mennyi kapcsolatotok volt? Az már a múlté jelenben kell élni. Tapasztalatoktól senki se lesz ügyesebb se párkapcsolat terén se szex terén ehhez összekell csiszolódnia a két félnek, ehez nem kell 5-6 nő utána meg király lesz minden ez olyan primitív gondolkodásra utal. Ugyanez van a személyiség fejlődésnél és önbizalomnak nem a külső visszajelzésekre kell várni hanem magunkat kell fejleszteni rendbe rakni.
2015. nov. 15. 13:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsészeti karra jártam egyetemre, ahol vagy 25-en voltak lányok, meg 5-en fiúk.


Egyszer összeültünk a csoporttársakkal iszogatni és beszélgetni, ahol én voltam az egyetlen srác és volt még 5-6 lány. A csoport legcsúnyább (pattanásos, szemüveges, nem szép arcú) lánytagja mondta egyszer közben, hogy ő sosem jönne össze olyan sráccal, akinek ő lenne az első nő. A többi lány (szépek, átlagosak, csúnyák vegyesen) csak bólogatott és helyeselt erre.


Utána mindenki úgy tudta, hogy már volt az életemben 5-6 nő.

2015. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Azt, h prostival voltál meg kéne tudnia pedig.... Mert mi van, ha összeszedtél vlmit? Akkor neki is tovább fogod adni? Én pl. nem ítélem el, ha prostival volt, az az ő dolga, az a múlt. Viszont ha velem kezd kapcsolatot, az a jelen. Én nem a ténytől undorodnék, h prostival volt, csupán feszélyezne, h én aki a jelenében vagyok bármit elkaphatok. Szóval gumi nélkül soha senkinek semmit. Ha pedig családtervezés lenne bárkivel tervben, akkor csináltathatunk mindketten tesztet.
2015. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21-es: Végülis nem hazudtak. Ráadásul Te 5-6 npvel egyszerre voltál.... :D :P
2015. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

"Utána mindenki úgy tudta, hogy már volt az életemben 5-6 nő."


És jól megdöngetted azt a legcsúnyábbat, mi? :D

2015. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
81%

Az a helyzet, hogy egy nő a férfiról kapott különféle információk alapján felépít róla egy képet, ami lehet, hogy megfelel a valóságnak, és lehet, hogy nem, de attól még az ő hozzáállását nagyban meghatározza. És ha egy nő megtudja egy teszemazt 23 éves pasiról, hogy még sosem volt senkije, akkor akár tudatosan, akár tudat alatt, de arra jut, hogy valószínűleg a pasi béna, vagy valami gáz van vele, lúzer, másnak se kellett, jobb inkább elkerülni.

Természetesen kivétel lehet ez alól, ha a pasi annyira határozott, férfias benyomást tesz, hogy a nő, ha megtudja ezt, akkor pl. arra gondol, hogy a pasi nem akart kapcsolatot, mert hát "nem igaz, hogy egy ilyen pasi ne kaphatott volna meg egy csomó nőt". Viszont akiknek ez a kérdés problémát okoz, azoknak egyelőre pontosan ez a határozottság és férfias fellépés hiányzik a személyiségéből, így pedig a kígyó önnön farkába harap: nem kell, mert nincs tapasztalata, de nem is lesz tapasztalata, mert nem kell.

Így aztán azt gondolom, a legjobb megoldás egy ilyen embernek, hogy fejleszti a saját fellépését, határozottságát, kommunikációját, lehetőség szerint elkerüli a korábbi kapcsolatok témáját (a titokzatosság egyébként is vonzó a nőknek), és ha konkrétan rákérdezne a csaj, mond valami általánosságot, pl. "komoly kapcsolatom még nem volt". Ezzel nem is hazudik, de nem is árulja el, hogy valójában még semmi nem volt neki.

2015. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
58%

Azok a nők akik azt várják, hogy egy férfi mondja el, hogy már volt valaha prostinál, vagy vallja be, hogy nulla/pár/a nőénél kevesebb partnere volt, milyen álomvilágban élnek?


Nem értitek hogyha egy férfi ilyeneket elmond, akkor azzal azt kockáztatja, hogy nem fog szexelni az adott nővel?


24:

Nem. A buli végére hárman maradtunk és vízipipáztunk. A csúnya lányt leküldtem a boltba cigiért és egy átlagos kinézetű (de nekem tetsző) lányt csókoltam meg, mikor átfújtam a szájába a füstöt.

2015. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
2015. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

" Ha pedig családtervezés

lenne bárkivel tervben, akkor

csináltathatunk mindketten tesztet."


Szoval olyannal csinalnal gyereket akiben ennyire nem bizol?

2015. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

28:


Mondjuk az igaz, hogy egyszer basszák át nagyon a fejed és utána már te sem mondod azt, hogy a bizalom elég.

2015. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Igen, tesztet. Ki tudja hány nővel volt, amíg nálam kikötött! Ki tudja, hánnyal védekeztek/vagy nem?

Én is megcsinálnám. Csak én tudom magamról, h soha nem feküdtem le pasival úgy, h nem volt gumi. De sokan csinálják gumi nélkül, nálam is bepróbálkoztak. Nem igazán van kedvem egész életem hátralévő részében bármiféle betegségtől szenvedni. Arról nem is beszélve, ha a gyerek is elkap vlmit, mert ugye rajtam keresztül jön világra...

2015. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!