Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek egy jó páran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek egy jó páran azzal, hogy a nőknek nem szabad elmondani, ha valaki nem volt még sikeres párkeresésben?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezeket a megmondó embereket meg ezt az állandó tapasztalataimból kiinduló dolgokat. Párkapcsolat egyik alapja az őszinteség és ez sokkal könyebb, mint valami kényszeres primitív történetet kitalálni. Most őszintén ez miért jó miért nem meritek felvállalni magatokat? Nem tök mindegy mennyi kapcsolatotok volt? Az már a múlté jelenben kell élni. Tapasztalatoktól senki se lesz ügyesebb se párkapcsolat terén se szex terén ehhez összekell csiszolódnia a két félnek, ehez nem kell 5-6 nő utána meg király lesz minden ez olyan primitív gondolkodásra utal. Ugyanez van a személyiség fejlődésnél és önbizalomnak nem a külső visszajelzésekre kell várni hanem magunkat kell fejleszteni rendbe rakni.
2015. nov. 15. 13:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy jobb az őszinteség. Igaz, nem lehet vele minden nőt "megdönteni", de nem is vágyom ilyesmire. Csak egyre.

Hmm...

Volt egy ismerősöm. Pont az volt az egyetlen hibája, hogy rafkózott lépten-nyomon. Szerintem ma sem tudná megmondani, hogy miért nem jöttünk össze. Pont az ilyen trükkök/sittesztek, meg egyéb őszintétlenségek miatt.

2016. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!